رضایی: مشکلات کم آبی نباید سیاسی شود http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/9-3-1393/IMAGE635370787455952167.jpg دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسوولان باید با برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب، مانع از سیاسی شدن مشکلات کم آبی و تامین آب در کشور شوند. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1080
محسن رضایی در یادواره 15 شهید رودسر:
داعش پرورش یافته آمریکا و اروپا است http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/20-6-1393/IMAGE635460663199195645.jpg دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: داعش پرورش یافته آمریکا و اروپا و توطئه‌ای برای برادرکشی بین مسلمانان است. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1079
صبح امروز در نخستین اجلاس مدیریت یکپارچه شهری و شوراها
رضایی:ایران‌به دنبال ایجادتمدن‌است نه امپراطوری http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/19-6-1393/IMAGE635459818784730380.jpg دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات اخیر کیسینجر در این باره که ایران به دنبال ایجاد یک امپراطوری است، گفت: ما صراحتا' و با افتخار اعلام می‌کنیم که به دنبال ایجاد یک تمدن پیشرفته ایرانی- اسلامی و نه یک امپراطوری هستیم. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1078
عصر روز سه شنبه محسن رضایی به عیادت رهبر انقلاب رفت. http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/19-6-1393/IMAGE635459812253567329.jpg http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1077
پیام تسلیت درگذشت آیت الله جباری http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/11-6-1393/IMAGE635452611185133860.jpg در پی درگذشت آیت الله جباری نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیتی صادر کرد. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1076
چند رسانه ای
|
اندیشکده
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
محسن رضایی در بازدید از فرهنگستان علوم اسلامی:
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
محسن رضایی در بازدید دو ساعته خود از نمایشگاه بین المللی کتاب
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
متاسفانه امروز  با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
محسن رضایی در جلسه امروز شورای شهر:
متاسفانه امروز با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
رضایی: مشکلات کم آبی نباید سیاسی شود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسوولان باید با برنامه ریزی و اطلاع رسانی مناسب، مانع از سیاسی شدن مشکلات کم آبی و تامین آب در کشور شوند.
داعش پرورش یافته آمریکا و اروپا است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: داعش پرورش یافته آمریکا و اروپا و توطئه‌ای برای برادرکشی بین مسلمانان است.
رضایی:ایران‌به دنبال ایجادتمدن‌است نه امپراطوری
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به اظهارات اخیر کیسینجر در این باره که ایران به دنبال ایجاد یک امپراطوری است، گفت: ما صراحتا' و با افتخار اعلام می‌کنیم که به دنبال ایجاد یک تمدن پیشرفته ایرانی- اسلامی و نه یک امپراطوری هستیم.
پیام تسلیت درگذشت آیت الله جباری
در پی درگذشت آیت الله جباری نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیام تسلیتی صادر کرد.
اگر تا پایان امسال تحریم ها تمام نشود ما آنها را خواهیم شکست
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با سفیر هلند در تهران خطاب به وی گفت: در صورتی که تحریم های ظالمانه غرب علیه ملت و دولت ایران تا پایان امسال تمام نشود ما آنها را خواهیم شکست.
ابلاغ پیام تشکر سید حسن نصرالله به رضایی
رییس دفتر حزب الله لبنان در تهران در دیدار با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مراتب تشکر سید حسن نصرالله را به وی ابلاغ کرد.
نامه محسن رضایی به سید حسن نصر ا... دبیرکل حزب الله لبنان
دکتر محسن رضایی در سالروز پیروزی مقاومت اسلامیِ مردم لبنان بر رژیم دژخیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه، به سید حسن نصر ا... دبیرکل حزب الله لبنان نامه ای نوشت .
پیام تبریک محسن رضایی به مناسبت روز خبرنگار
تبریک ساده این جانب شادباش شرافت و شخصیت ستوده خبرنگارانی است که نبض بیدار جامعه هستند. درود بر قلم پاک شما، درود بر شرافت خبرنگاری و درود بر اهالی رسانه که منادیان روشنایی و حقیقت هستند.
گمشده امروز ملت ایران برگشت به نماد وحدت و برادری است
محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم رونمایی از تابلوی فتح تهران گفت: مشروطه یکی از موارد بسیار مهم و سرنوشت ساز ایران است، در حقیقت یکی از نقاط تاریخی است که مسیر ایران را از قهقرا به سمت پیشرفت و تعالی تغییر داد.
حمله به اقدام ارزشی محسن رضایی در روز قدس
گروه سیاسی جهان نیوز- اقدام ارزشی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز قدس، گویا به مذاق برخی خوش نیامده است.
بیشتر
شما فیلم‌های کاندیدای مردم را منتشر کنید/ دانلود فیلم های چهار گانه دکتر رضایی
به دنبال سانسور بخشی از فیلم اول و عدم نمایش فیلم دوم در صدا و سیما، پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی اقدام به انتشار چهار فیلم تبلیغاتی آقای دکتر رضایی کرده است.
این مستندها را ببینید و آن را در میان مردم پخش کنید. شما هر کدام رسانه ما هستید.
نهم دیماه تجلی غیرت دینی و شکست ناپذیری ولایت بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل مسجد بلال سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی یوم الله 9 دی را تجلی غیرت دینی و تعهد انقلابی مردم و روز میثاق مجدد امت با امامت و انقلاب و رهبری خواند و تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر قاعده مند اساس مردم‌سالاری دینی است.
خنده اقا مجتبی تهرانی
خاطره های بسیاری از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روایت خاطره ای که موجب خنده و شادی این عالم اخلاقی در بستر بیماری ر ا فراهم کرده بود ‏حلاوت دیدار با وی را برایم زنده نگه می دارد را گذرا اشاره می کنم
ماجرای ماسک نزدن رهبری در جبهه چه بود
مرحله دوم عملیات، «والفجر 10» نام گرفت. قرار پیشروی تا دریاچه بود و از آنجا تا «سید صادق». شهرهای «خرمال» و «حلبچه» تصرف شدند. مردم به استقبال بچه‌ها آمدند. نیروهای عراقی گیج بودند. گزارش‌هایشان به دستمان رسید. یکی از آنها را خواندم. فرمانده یکی از لشکرهایشان به دیگری می‌گفت: «معلوم نیست اینها از کجا می‌خواهند حمله کنند. از بالا دارد آدم می‌آید. معلوم نیست هدفشان چیست؟» آقا محسن، ماسکی را به آیت‌الله خامنه‌ای دادند. ایشان گفتند: «نه، ماسک نمی‌زنم، ماسک فایده ندارد.» گفت:فایده دارد، نمی‌شود نزنید
سیاسیون طیفهای مختلف و برائت از فتنه
11 تن از عناصر سیاسی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر نظر خود را درباره ضرورت اعلام برائت از فتنه 88 اعلام کردند.
اسامی مدیران استان ها و نواحی ستاد انتخاباتی دکتر رضایی
به دنبال تماس های فراوان هواداران دکتر رضایی از سراسر کشور و درخواست ارائه اطلاعات تماس مدیران ستادهای استان های کشور، اسامی این افراد منتشر می شود.
نظرسنجی‌ها: اکثریت به محسن رضایی رای می دهند+نمودار
در تغییری قابل توجه در معیار مردم برای انتخاب نامزد مورد نظر خود برای انتخابات ریاست جمهوری، تقریبا از هر چهار نفر، سه نفر رئیس جمهور خود را بر مبنای برنامه و توانایی نامزد و نه گرایش‌های حزبی یا احتمال رای آوری انتخاب می‌کنند.
انتشار فایل فیلم سوم دکتر رضایی که از رسانه ملی پخش نشد!!
در خبرهای قبلی ذکر شده بود که ستاد انتخاباتی دکتر رضایی چهار فیلم تبلیغاتی برای وی آماده کرده که تنها یکی از این فیلم ها از رسانه ملی پخش شده است.
فیلم: نخستین مستند محسن رضایی را بدون سانسور تماشا کنید
نخستین مستند تلویزیونی دکتر محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، امشب ساعت 20:10 از شبکه اول سیما در حالی پخش شد و به دغدغه های اساسی ملت ایران از جمله فقر و مصائب اختصاصی، چالش‌های پیش روی ساحت سیاست در ایران از جمله برخی شکاف‌ها و بداخلاقی‌های سیاسی و ... پرداخته شد که به نظر می‌رسید همچنان دست‌هایی درکارند تا صدای محسن رضایی و حامیان دردمندش به گوش ملت ایران نرسد و این مستند نیز با سانسور همراه شد.
نذر محسن رضایی
روزهای پایانی ماه صفر دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سفری به مشهد مقدس داشت. در مطلب زیر نگاهی به رویداد های حاشیه سفر وی به آستان جانان در خراسان رضوی و آنچه در خبرهای رسمی کمتر انتشار یافت، داریم.
شوک بیش از نیم میلیون نفری سایت جامع «ویکی رضایی» به انتخابات
محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به دو وعده خود پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری عمل کرد. معرفی سایت جامع ویکی رضایی که نزدیک بیست‌و‌چهار ساعت از معرفی آن گذشته، شوکی به فضای انتخابات کشور وارد آورده است.
بیشتر

  • خاطرات و اسناد
  • امتداد اندیشه

کودتا و' شیر مادر'

اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید.

طرحی به نام فرماندهی مشترک

نقش شهید صیاد شیرازی و دکتر محسن رضایی در اتحاد و هماهنگی ارتش و سپاه، نقشی بی بدیل و منحصر به فرد است، به گونه ای که کسی باور نمی کرد بتوان جنگ را با فرماندهی مشترک اداره کرد، اما این دو سردار هوشمند چنین کردند و پیروزی های عظیمی را نصیب ملت نمودند. این گفت‌وگو شرح مبسوطی از این یگانگی از زبان فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس است

بیشتر

چرا لباس سپاه پوشیدم؟

یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش های انقلاب، برگردیم به صفا و صداقتِ روزهای آزادی خرمشهر، برگردیم به برادری­ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت، برگردیم به سلامت اقتصادی روزهای اول انقلاب

رضایی: دفاع مقدس فقط شهادت‌طلبی نبود

در هیچ دوره‌ای جز صدر اسلام، حادثه کربلا و حادثه دفاع مقدس شاهد این نبوده‌ایم که شهادت‌طلبی، معنویت، نوآوری و نبوغ کنار یکدیگر جمع شود.

بیشتر
  • دیگر رسانه ها
  • هواداران سایبری

حمله به اقدام ارزشی محسن رضایی در روز قدس

گروه سیاسی جهان نیوز- اقدام ارزشی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز قدس، گویا به مذاق برخی خوش نیامده است.

پلیس امارات در مورد قتل پسرم همکاری نکرد/ در انتخابات ۹۲ زمینه‌ برای ائتلاف فراهم نشد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه از پیامک‌های طنز درباره خودم ناراحت نمی‌شوم، گفت: اگر بعد از جنگ مسائل اقتصادی کشور حل می‌شد، وارد انتخابات نمی‌شدم. امروز هم همه نگرانی من متوجه اقتصاد است.

بیشتر

دکتر رضایی چه برنامه‌ای برای شهر شما دارد؟

همه 405 شهر ایران، شهر من، شهر شما و همه شهرهای ایران در این طرح کلانی که می‌بینید، حضور دارند و خود شهروندان نیز می‌توانند در توسعه شهرشان مشارکت کنند. برنامه محسن رضایی برای شهرتان را ببینید و به توسعه آن کمک کنید.

چرا احتمال حضور دکتر رضایی در مرحله دوم زیاد است؟

در نخستین مناظره کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری(دوره پیش رو) نیز که از قضا به مباحث اقتصادی اختصاص داشت، محسن رضایی بخوبی توانست از فرصت ایجاد شده در مقایسه با دیگر کاندیداها بهره ببرد و با تاکید بر برنامه محوری در اقتصاد و لزوم آشنایی به علم اقتصاد، خود را یک سر و گردن از دیگر کاندیداها در مباحث اقتصادی بالاتر نشان داد.

بیشتر
آخرین نظرات
دفتر نظرات
غلامرضا احمدي :
سلام و درود بر سردار سرلشکر آقامحسن رضايي. لباس رزم برازنده ي آقامحسن عزيز و امثال اين فرمانده باتدبير و لايق جبهه و جنگ است. واقعا با اين کار بزرگ و قشنگ به تمام بچه هاي جنگ روحيه يي تازه بخشيدي سردار. خداوند يار و نگهدار همه ي خدمتگزاران نظام باشد. انشاءالله

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

ايرج مرادي :
سلام به سردار بزرگ و بي بديل: حاج آقاخيلي دوستت داريم

حضوررضایی‌‌درراهپیمایی‌روزقدس‌بالباس سپاهی

حسين :
سلام.من بختياري هستم و به عمو محسن افتخار ميکنم.تو رو خدا سلام منو به ايشون برسونيد.ممنونم

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

آرتين آندون :
با سلام...
عيد سعيد فطر را به شما وخانواده تبريک ميگويم.
آرتين آندون

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

رضايي :
سلام عليکم کاملا موافقم در ميان بازنشستگان سپاه کم نيستند که از خدا شهادت مي طلبند اگر اين نيروي عظيم در هر عرصه اي بکارگيري شوند بي شک موفقيت ، فتح و ظفر حتمي را خواهد داشت

چرا لباس سپاه پوشیدم؟