راهپیمایی میلیونی ازکربلا تا قدس
اطلاعیه فرماندهان دفاع مقدس تحت عنوان ' از زیارت تا زیارت ' درمحکوم کردن جنایات صهیونیستها درسرزمین فلسطین به شرح زیر صادر شد: http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/1-5-1393/IMAGE635417305728459858.jpeg ازملتها ودولتهای خود بخواهند که با فشار به رژیم اشغالگرقدس و تحریم بین المللی این رژیم ، صهیونیستها را از حمله به غزه پشیمان کنند .ازسوی دیگر پیشنهاد می کنیم که امادگی لازم برای برگزاری یک راهپیمایی میلیونی و بین المللی ازکربلا تاقدس را درخود فراهم سازند. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1056
دکتر رضایی
اگر شهید تهرانی مقدم ها نبودند موشکی از غزه شلیک نمی شد و مقاومت در فلسطین و لبنان شکل نمی گرفت. http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/29-4-1393/IMAGE635414597635136167.jpg http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1055
تحلیل دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از اتفاقات کشور و منطقه؛
زلزله سیاسی جدید خاورمیانه http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/21-4-1393/IMAGE635407780465864065.jpg بی تردید اگر توسط دولتمردان و مجریان سیاستهای اقتصادی نظام، عملیاتی ،اجرایی وپیاده شده بود یا تحریم ،صورت نمی پذیرفت ویا اگر تحریمی صورت میگرفت هیچ اثری بر زندگی مردم نمی گذاشت. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1054
یادداشت دکتر محسن رضایی 'کودتای نوژه'
کودتا و' شیر مادر' http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/19-4-1393/IMAGE635405966678929415.jpg اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1051
پیام تسلیت محسن رضایی در پی درگذشت آیت الله محمد محمدی گیلانی http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/4-8-1392/IMAGE635183977585279105.jpg دکتر محسن رضایی با صدور پیامی، درگذشت فقیه والا مقام آیت الله محمد محمدی گیلانی را تسلیت گفت. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1052
چند رسانه ای
|
اندیشکده
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
محسن رضایی در بازدید از فرهنگستان علوم اسلامی:
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
محسن رضایی در بازدید دو ساعته خود از نمایشگاه بین المللی کتاب
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
متاسفانه امروز  با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
محسن رضایی در جلسه امروز شورای شهر:
متاسفانه امروز با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
اطلاعیه فرماندهان دفاع مقدس تحت عنوان ' از زیارت تا زیارت ' درمحکوم کردن جنایات صهیونیستها درسرزمین فلسطین به شرح زیر صادر شد:
ازملتها ودولتهای خود بخواهند که با فشار به رژیم اشغالگرقدس و تحریم بین المللی این رژیم ، صهیونیستها را از حمله به غزه پشیمان کنند .ازسوی دیگر پیشنهاد می کنیم که امادگی لازم برای برگزاری یک راهپیمایی میلیونی و بین المللی ازکربلا تاقدس را درخود فراهم سازند.
زلزله سیاسی جدید خاورمیانه
بی تردید اگر توسط دولتمردان و مجریان سیاستهای اقتصادی نظام، عملیاتی ،اجرایی وپیاده شده بود یا تحریم ،صورت نمی پذیرفت ویا اگر تحریمی صورت میگرفت هیچ اثری بر زندگی مردم نمی گذاشت.
کودتا و' شیر مادر'
اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید.
پیام تسلیت محسن رضایی در پی درگذشت آیت الله محمد محمدی گیلانی
دکتر محسن رضایی با صدور پیامی، درگذشت فقیه والا مقام آیت الله محمد محمدی گیلانی را تسلیت گفت.
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است که مرحله اول آن ازسه سال پیش علیه سوریه ومرحله دوم آن از یک ماه پیش در عراق کلید خورده است.
برخی رسانه ها در منطقه در حال دامن زدن به فتنه صهیونیستی هستند
سازمان های جاسوسی می خواهند جبهه اسلام علیه صهیونیسم را تبدیل به جبهه جنگ مسلمان با مسلمان کنند.
: آماده باشید، عاشورا و کربلای جدیدی در راه است/ عاشورائیان به پیش. فتنه ای بزرگ در راه است، ندیدید سر مسلم‌ها را در سوریه و عراق بر نیزه زدند؟
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به آئین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت پیام داد / محسن رضایی در پیام خود آورده است: آماده باشید، عاشورا و کربلای جدیدی در راه است/ عاشورائیان به پیش. فتنه ای بزرگ در راه است، ندیدید سر مسلم‌ها را در سوریه و عراق بر نیزه زدند؟
بحران های پیش آمده در منطقه برنامه ریزی صهیونیستی - ارتجاعی است/داعش از هیتلر هم بدتر است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درواکنش به حوادث شکل گرفته توسط گروهک داعش در منطقه و عراق گفت: اعمال گروهک تروریستی داعش یک برنامه ریزی صهیونیستی - ارتجاعی در منطقه است.
میلاد مهدی(عج)، تصنیف سرخ ترانه های انتظاربر عموم مسلمین جهان مبارک باد
خجسته باد بزم قدسیان در صبحی که آفتاب زمین و آسمان به زیر سقف خانه نرگس طلوع می کند.
رضایی: اقتصاد پشتوانه امنیت ملی است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتصاد موجب افزایش قدرت شده و از این طریق پشتوانه امنیت ملی است.
انتقاد منصفانه سازندگی را بدنبال دارد
رضایی گفت: البته انتقاد باید منصفانه و سازنده بوده و به همراه پیشنهاد باشد تا ارمغانش برای جامعه وکشور سازندگی و ابادانی باشد.
بیشتر
شما فیلم‌های کاندیدای مردم را منتشر کنید/ دانلود فیلم های چهار گانه دکتر رضایی
به دنبال سانسور بخشی از فیلم اول و عدم نمایش فیلم دوم در صدا و سیما، پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی اقدام به انتشار چهار فیلم تبلیغاتی آقای دکتر رضایی کرده است.
این مستندها را ببینید و آن را در میان مردم پخش کنید. شما هر کدام رسانه ما هستید.
نهم دیماه تجلی غیرت دینی و شکست ناپذیری ولایت بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل مسجد بلال سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی یوم الله 9 دی را تجلی غیرت دینی و تعهد انقلابی مردم و روز میثاق مجدد امت با امامت و انقلاب و رهبری خواند و تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر قاعده مند اساس مردم‌سالاری دینی است.
خنده اقا مجتبی تهرانی
خاطره های بسیاری از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روایت خاطره ای که موجب خنده و شادی این عالم اخلاقی در بستر بیماری ر ا فراهم کرده بود ‏حلاوت دیدار با وی را برایم زنده نگه می دارد را گذرا اشاره می کنم
ماجرای ماسک نزدن رهبری در جبهه چه بود
مرحله دوم عملیات، «والفجر 10» نام گرفت. قرار پیشروی تا دریاچه بود و از آنجا تا «سید صادق». شهرهای «خرمال» و «حلبچه» تصرف شدند. مردم به استقبال بچه‌ها آمدند. نیروهای عراقی گیج بودند. گزارش‌هایشان به دستمان رسید. یکی از آنها را خواندم. فرمانده یکی از لشکرهایشان به دیگری می‌گفت: «معلوم نیست اینها از کجا می‌خواهند حمله کنند. از بالا دارد آدم می‌آید. معلوم نیست هدفشان چیست؟» آقا محسن، ماسکی را به آیت‌الله خامنه‌ای دادند. ایشان گفتند: «نه، ماسک نمی‌زنم، ماسک فایده ندارد.» گفت:فایده دارد، نمی‌شود نزنید
سیاسیون طیفهای مختلف و برائت از فتنه
11 تن از عناصر سیاسی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر نظر خود را درباره ضرورت اعلام برائت از فتنه 88 اعلام کردند.
اسامی مدیران استان ها و نواحی ستاد انتخاباتی دکتر رضایی
به دنبال تماس های فراوان هواداران دکتر رضایی از سراسر کشور و درخواست ارائه اطلاعات تماس مدیران ستادهای استان های کشور، اسامی این افراد منتشر می شود.
نظرسنجی‌ها: اکثریت به محسن رضایی رای می دهند+نمودار
در تغییری قابل توجه در معیار مردم برای انتخاب نامزد مورد نظر خود برای انتخابات ریاست جمهوری، تقریبا از هر چهار نفر، سه نفر رئیس جمهور خود را بر مبنای برنامه و توانایی نامزد و نه گرایش‌های حزبی یا احتمال رای آوری انتخاب می‌کنند.
انتشار فایل فیلم سوم دکتر رضایی که از رسانه ملی پخش نشد!!
در خبرهای قبلی ذکر شده بود که ستاد انتخاباتی دکتر رضایی چهار فیلم تبلیغاتی برای وی آماده کرده که تنها یکی از این فیلم ها از رسانه ملی پخش شده است.
فیلم: نخستین مستند محسن رضایی را بدون سانسور تماشا کنید
نخستین مستند تلویزیونی دکتر محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، امشب ساعت 20:10 از شبکه اول سیما در حالی پخش شد و به دغدغه های اساسی ملت ایران از جمله فقر و مصائب اختصاصی، چالش‌های پیش روی ساحت سیاست در ایران از جمله برخی شکاف‌ها و بداخلاقی‌های سیاسی و ... پرداخته شد که به نظر می‌رسید همچنان دست‌هایی درکارند تا صدای محسن رضایی و حامیان دردمندش به گوش ملت ایران نرسد و این مستند نیز با سانسور همراه شد.
نذر محسن رضایی
روزهای پایانی ماه صفر دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سفری به مشهد مقدس داشت. در مطلب زیر نگاهی به رویداد های حاشیه سفر وی به آستان جانان در خراسان رضوی و آنچه در خبرهای رسمی کمتر انتشار یافت، داریم.
شوک بیش از نیم میلیون نفری سایت جامع «ویکی رضایی» به انتخابات
محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به دو وعده خود پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری عمل کرد. معرفی سایت جامع ویکی رضایی که نزدیک بیست‌و‌چهار ساعت از معرفی آن گذشته، شوکی به فضای انتخابات کشور وارد آورده است.
بیشتر

  • خاطرات و اسناد
  • امتداد اندیشه

کودتا و' شیر مادر'

اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید.

طرحی به نام فرماندهی مشترک

نقش شهید صیاد شیرازی و دکتر محسن رضایی در اتحاد و هماهنگی ارتش و سپاه، نقشی بی بدیل و منحصر به فرد است، به گونه ای که کسی باور نمی کرد بتوان جنگ را با فرماندهی مشترک اداره کرد، اما این دو سردار هوشمند چنین کردند و پیروزی های عظیمی را نصیب ملت نمودند. این گفت‌وگو شرح مبسوطی از این یگانگی از زبان فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس است

بیشتر

رضایی: دفاع مقدس فقط شهادت‌طلبی نبود

در هیچ دوره‌ای جز صدر اسلام، حادثه کربلا و حادثه دفاع مقدس شاهد این نبوده‌ایم که شهادت‌طلبی، معنویت، نوآوری و نبوغ کنار یکدیگر جمع شود.

دکتر رضایی:جنگ ناگفته‌های زیادی دارد

محسن رضایی گفت: از دل جنگ ناگفته‌های زیادی وجود دارد و با هر نگاه و هر هنری می‌توان بهره‌های زیادی را برای جامعه داشت. دفاع مقدس ایران در اوج مظلومیت، تنهایی و غریبی صورت گرفت و بی‌شک از بزرگترین حوادث تاریخ است.

بیشتر
  • دیگر رسانه ها
  • هواداران سایبری

پلیس امارات در مورد قتل پسرم همکاری نکرد/ در انتخابات ۹۲ زمینه‌ برای ائتلاف فراهم نشد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه از پیامک‌های طنز درباره خودم ناراحت نمی‌شوم، گفت: اگر بعد از جنگ مسائل اقتصادی کشور حل می‌شد، وارد انتخابات نمی‌شدم. امروز هم همه نگرانی من متوجه اقتصاد است.

رضایی:مشکلات اندیکا رابا جدیت پیگیری می‌کنم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات شهر و روستاهای اندیکا را با جدیت پیگیری می‌کنم.

بیشتر

دکتر رضایی چه برنامه‌ای برای شهر شما دارد؟

همه 405 شهر ایران، شهر من، شهر شما و همه شهرهای ایران در این طرح کلانی که می‌بینید، حضور دارند و خود شهروندان نیز می‌توانند در توسعه شهرشان مشارکت کنند. برنامه محسن رضایی برای شهرتان را ببینید و به توسعه آن کمک کنید.

چرا احتمال حضور دکتر رضایی در مرحله دوم زیاد است؟

در نخستین مناظره کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری(دوره پیش رو) نیز که از قضا به مباحث اقتصادی اختصاص داشت، محسن رضایی بخوبی توانست از فرصت ایجاد شده در مقایسه با دیگر کاندیداها بهره ببرد و با تاکید بر برنامه محوری در اقتصاد و لزوم آشنایی به علم اقتصاد، خود را یک سر و گردن از دیگر کاندیداها در مباحث اقتصادی بالاتر نشان داد.

بیشتر
آخرین نظرات
دفتر نظرات
اورک :
درود بر يار صديق امام (ره) و رهبري عزيز ...

کودتا و' شیر مادر'

غلامرضا احمدي :
سلام و درود بر آقامحسن رضايي. مرد ميدان هاي سخت. يادگار خاطرات جنگ و يادگار هميشگي شهدا. حضور آقا محسن در اردوهاي جهاد باعث يادآوري روزهاي سخت جنگ است و ايشان نماينده ي تمامي رزمندگان و شهداي جنگ تحميلي است و به جوان هاي امروزي ايجاد روحيه مي شود. حضور ايشان بايد در اردوهاي جهاد بيشتر باشد.

حضوردبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام درآغاز اردوهای جهادی اندیکا

مهدي رومنده :
باسلام از اين که در مورد بورس وسهامدارن حمايت کرديد نهايت تشکر.را دارم

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

ارزشي هاي مسجدسليمان :
سلام وعرض ادب
بابت تذکر و يادآوري در باب،توهين به قوم اصيل بختياري از جانب سريال سرزمين کهن، صميمانه سپاسگذاريم...

روزی‌ را می بینم که آمریکایی هاحرف‌هایشان رابا مایکی‌می‌کنند

ايذه اي :
در پي درج اين خبر که : واکنش دفتر دکتر رضايي به دنبال توهين به قوم بختياري در صدا و سيما
دوست عزيز اين حرف دل همه بختيارياست

يعني اينکه مردم و مسئولين و... بختياري بذارن تا آخر ببينن چي ميشه؟؟؟
مگه براي سريال سالهاي مشروطه هم چنين قولي رو نداده بودن؟
هدف از اين کار که بذارن در آينده داستان فيلم عوض ميشه اينه که فيلم محتوي اصلي خودشو نشون داده و دست مردم بختياري هم به جايي بند نيست و اونچه بايد پخش ميشد رو نشون دادن
ما نميخوام در آينده بشيم آدم خوبه..در طول فيلم خرابمون نکنه همينش بسه.
چرا شخصيت اصلي حالا که قرار بود آدم خوبي بشه رو فاميليشو يکي ديگه نذاشت؟ چرا آقاي تبريزي نذاشتش تبريزي؟
چرا اگه مضنون اصلي فيلم شخص خانواده آقاي بختياريه توي فيلم گفتن بختياري هاي اوباش؟؟؟
آقايون عزيز خواهش ميکنيم نذارين اول يک قوميت توي 40 قسمت خائن معرفي بشه بعد توي 5 قسمت بشه آدم خوبه...

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت