• آقامحسن چه کسی را به فرماندهی «قرارگاه سری نصرت» انتخاب کرد؟

  آقامحسن چه کسی را به فرماندهی «قرارگاه سری نصرت» انتخاب کرد؟

  هیچ کس به درستی نمی داند که در این روز درناک ، چه بر سر سرداران قرارگاه نصرت آمد. شاهدان می گفتند که هلی کوپترهای عراقی در فاصله کمی از قرارگاه خاتم4 به زمین نشسته اند.
 • گفتارهایی از دکترمحسن رضایی/ حکمرانی خوب

  گفتارهایی از دکترمحسن رضایی/ حکمرانی خوب

  در تعریفی که ارائه شد و نامش را می گذاریم "تنظیم رابطه مردم با حکومت"، تنظیمات باید بر اساس روابط دوگانه ، یکی رابطه سیاسی بین مردم و حکومت و دیگری رابطه اجتماعی بین مردم و حکومت اعمال شود. این رابطه ها نیز دو طرفه اند و هیچکدام از این روابط یک طرفه نمی توانند باشد.
 • نامه

  نامه "آقا محسن" و پاسخ «حضرت روح الله» بعد از قطعنامه 598

  نمی دانم با چه بیانی احساسات و علاقه خویش را به شما سربازان گمنام و سرداران دلاوری که توفان خشم این امت حزب الله از سینه صحنه کارزار شما جوشیده است بیان نمایم. در نزد موحدین وسالکان طریقت سخن از اجر و پاداش دنیایی ، اسائه ادب به منزلت و مقام آنان است ؛ ودنیا با همه زرق و برقها و اعتباراتش به مراتب کوچکتر از آن است که بخواهد پاداش وترفیع مجاهدان فی سبیل الله گردد.
 • تشکیل میز مذاکره، مرهون حمایت های رهبری است

  تشکیل میز مذاکره، مرهون حمایت های رهبری است

  قطعا مهارت مذاکره کنندگان برای فرجام رسیدن مذاکرات موثر بوده است اما اگر نقش رهبری نبود میز وین تشکیل نمی شد.
 • اتمام حجت «آقا محسن» و پاسخ مجاهدانه «حاج قاسم»

  اتمام حجت «آقا محسن» و پاسخ مجاهدانه «حاج قاسم»

  كاري نكنيد كه اعتبار خون شهيدان از بين برود. اگر اين طور شد، هيچ فايده و ثوابي نخواهيم برد. هر كس مي‌خواهد بماند و كار كند، بايد جبهه (منطقهِ عملياتي) خودش را مشخص كند و به كار ادامه بدهد. هر كس هم كه نمي‌خواهد بماند، مي‌تواند هم اكنون برود ... سكوت عجيبي جلسه را فرا گرفت. چند لحظه بعد، صداي هق هق گريهِ تعدادي از فرماندهان، سكوت آن نشست را شكست.
 • بازتاب سخنان محسن رضایی در رسانه های داخلی و خارجی

  بازتاب سخنان محسن رضایی در رسانه های داخلی و خارجی

  لبخند آقایان روحانی و ظریف را غنیمت بشمارید زیرا ۱۳ سال پیش آنها به شما لبخند زدند و شما تحویل نگرفتید و سیلی ۲۰ هزار سانتریفیوژ و غنی‌سازی ۲۰ درصدی را خوردید.
 • هدیه‌ پدر بشار اسد به محسن رضایی چه بود؟

  هدیه‌ پدر بشار اسد به محسن رضایی چه بود؟

  نخستین بار موشک مالیوتکا و چند موشک دیگر را شهیدان ناهیدی و پالیزبان در پادگان الله اکبر در دشت ذهاب آزمایش کردند. با کمک این نوع موشک تانک‌های عراقی را مجبور به عقب نشینی کردیم. این موشک کاربردی بود. آرپی‌جی 400 متر و این موشک 3 هزار متر برد داشت.
آرشیو
آرشیو