حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/7-5-1393/IMAGE635421906442068685.jpg چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم. (اللهم عجل لولیک الفرج) http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1061
محسن رضایی در شیرخوارگاه آمنه /گزارش تصویری http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/6-5-1393/IMAGE635421529147249603.jpg http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1060
دل نوشته دکتر رضایی
چرا لباس سپاه پوشیدم؟ http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/4-5-1393/IMAGE635419871546519461.jpg یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش های انقلاب، برگردیم به صفا و صداقتِ روزهای آزادی خرمشهر، برگردیم به برادری­ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت، برگردیم به سلامت اقتصادی روزهای اول انقلاب http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1059
حضوررضایی‌‌درراهپیمایی‌روزقدس‌بالباس سپاهی http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/3-5-1393/IMAGE635418966434441605.png فرمانده اسبق سپاه پاسداران گفت که ضعف گنبد آهنین رژیم اشغالگر قدس در حملات اخیر فلسطینی‌ها نمایان شد. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1058
نامه منتشر نشده
دکتر محسن رضایی خطاب به محمد الضیف فرمانده گردانهای قسام http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/4-3-1393/IMAGE635366224147929794.jpg نبرد شما ادامه دارد و سلاح ومهمات مورد نیاز شما ازدل سنگ هم که باشد بدستتان خواهد رسید. مطمئنا حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1057
چند رسانه ای
|
اندیشکده
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
محسن رضایی در بازدید از فرهنگستان علوم اسلامی:
اصل ولایت فقیه با تلاش سید منیر(ره) در قانون اساسی گنجانده شد
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
محسن رضایی در بازدید دو ساعته خود از نمایشگاه بین المللی کتاب
به خاطر برخی تحریف های غیر منصفانه خاطرات جنگم را می نویسم
متاسفانه امروز  با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
محسن رضایی در جلسه امروز شورای شهر:
متاسفانه امروز با یک نظام شهری نامتوازن روبرو هستیم
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد
چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم. (اللهم عجل لولیک الفرج)
چرا لباس سپاه پوشیدم؟
یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش های انقلاب، برگردیم به صفا و صداقتِ روزهای آزادی خرمشهر، برگردیم به برادری­ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت، برگردیم به سلامت اقتصادی روزهای اول انقلاب
حضوررضایی‌‌درراهپیمایی‌روزقدس‌بالباس سپاهی
فرمانده اسبق سپاه پاسداران گفت که ضعف گنبد آهنین رژیم اشغالگر قدس در حملات اخیر فلسطینی‌ها نمایان شد.
دکتر محسن رضایی خطاب به محمد الضیف فرمانده گردانهای قسام
نبرد شما ادامه دارد و سلاح ومهمات مورد نیاز شما ازدل سنگ هم که باشد بدستتان خواهد رسید. مطمئنا حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد.
اطلاعیه فرماندهان دفاع مقدس در محکوم کردن جنایات صهیونیستها
ازملتها ودولتهای خود بخواهند که با فشار به رژیم اشغالگرقدس و تحریم بین المللی این رژیم ، صهیونیستها را از حمله به غزه پشیمان کنند .ازسوی دیگر پیشنهاد می کنیم که امادگی لازم برای برگزاری یک راهپیمایی میلیونی و بین المللی ازکربلا تاقدس را درخود فراهم سازند.
زلزله سیاسی جدید خاورمیانه
بی تردید اگر توسط دولتمردان و مجریان سیاستهای اقتصادی نظام، عملیاتی ،اجرایی وپیاده شده بود یا تحریم ،صورت نمی پذیرفت ویا اگر تحریمی صورت میگرفت هیچ اثری بر زندگی مردم نمی گذاشت.
کودتا و' شیر مادر'
اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید.
پیام تسلیت محسن رضایی در پی درگذشت آیت الله محمد محمدی گیلانی
دکتر محسن رضایی با صدور پیامی، درگذشت فقیه والا مقام آیت الله محمد محمدی گیلانی را تسلیت گفت.
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است که مرحله اول آن ازسه سال پیش علیه سوریه ومرحله دوم آن از یک ماه پیش در عراق کلید خورده است.
برخی رسانه ها در منطقه در حال دامن زدن به فتنه صهیونیستی هستند
سازمان های جاسوسی می خواهند جبهه اسلام علیه صهیونیسم را تبدیل به جبهه جنگ مسلمان با مسلمان کنند.
بیشتر
شما فیلم‌های کاندیدای مردم را منتشر کنید/ دانلود فیلم های چهار گانه دکتر رضایی
به دنبال سانسور بخشی از فیلم اول و عدم نمایش فیلم دوم در صدا و سیما، پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی اقدام به انتشار چهار فیلم تبلیغاتی آقای دکتر رضایی کرده است.
این مستندها را ببینید و آن را در میان مردم پخش کنید. شما هر کدام رسانه ما هستید.
نهم دیماه تجلی غیرت دینی و شکست ناپذیری ولایت بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل مسجد بلال سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی یوم الله 9 دی را تجلی غیرت دینی و تعهد انقلابی مردم و روز میثاق مجدد امت با امامت و انقلاب و رهبری خواند و تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر قاعده مند اساس مردم‌سالاری دینی است.
خنده اقا مجتبی تهرانی
خاطره های بسیاری از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روایت خاطره ای که موجب خنده و شادی این عالم اخلاقی در بستر بیماری ر ا فراهم کرده بود ‏حلاوت دیدار با وی را برایم زنده نگه می دارد را گذرا اشاره می کنم
ماجرای ماسک نزدن رهبری در جبهه چه بود
مرحله دوم عملیات، «والفجر 10» نام گرفت. قرار پیشروی تا دریاچه بود و از آنجا تا «سید صادق». شهرهای «خرمال» و «حلبچه» تصرف شدند. مردم به استقبال بچه‌ها آمدند. نیروهای عراقی گیج بودند. گزارش‌هایشان به دستمان رسید. یکی از آنها را خواندم. فرمانده یکی از لشکرهایشان به دیگری می‌گفت: «معلوم نیست اینها از کجا می‌خواهند حمله کنند. از بالا دارد آدم می‌آید. معلوم نیست هدفشان چیست؟» آقا محسن، ماسکی را به آیت‌الله خامنه‌ای دادند. ایشان گفتند: «نه، ماسک نمی‌زنم، ماسک فایده ندارد.» گفت:فایده دارد، نمی‌شود نزنید
سیاسیون طیفهای مختلف و برائت از فتنه
11 تن از عناصر سیاسی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر نظر خود را درباره ضرورت اعلام برائت از فتنه 88 اعلام کردند.
اسامی مدیران استان ها و نواحی ستاد انتخاباتی دکتر رضایی
به دنبال تماس های فراوان هواداران دکتر رضایی از سراسر کشور و درخواست ارائه اطلاعات تماس مدیران ستادهای استان های کشور، اسامی این افراد منتشر می شود.
نظرسنجی‌ها: اکثریت به محسن رضایی رای می دهند+نمودار
در تغییری قابل توجه در معیار مردم برای انتخاب نامزد مورد نظر خود برای انتخابات ریاست جمهوری، تقریبا از هر چهار نفر، سه نفر رئیس جمهور خود را بر مبنای برنامه و توانایی نامزد و نه گرایش‌های حزبی یا احتمال رای آوری انتخاب می‌کنند.
انتشار فایل فیلم سوم دکتر رضایی که از رسانه ملی پخش نشد!!
در خبرهای قبلی ذکر شده بود که ستاد انتخاباتی دکتر رضایی چهار فیلم تبلیغاتی برای وی آماده کرده که تنها یکی از این فیلم ها از رسانه ملی پخش شده است.
فیلم: نخستین مستند محسن رضایی را بدون سانسور تماشا کنید
نخستین مستند تلویزیونی دکتر محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، امشب ساعت 20:10 از شبکه اول سیما در حالی پخش شد و به دغدغه های اساسی ملت ایران از جمله فقر و مصائب اختصاصی، چالش‌های پیش روی ساحت سیاست در ایران از جمله برخی شکاف‌ها و بداخلاقی‌های سیاسی و ... پرداخته شد که به نظر می‌رسید همچنان دست‌هایی درکارند تا صدای محسن رضایی و حامیان دردمندش به گوش ملت ایران نرسد و این مستند نیز با سانسور همراه شد.
نذر محسن رضایی
روزهای پایانی ماه صفر دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سفری به مشهد مقدس داشت. در مطلب زیر نگاهی به رویداد های حاشیه سفر وی به آستان جانان در خراسان رضوی و آنچه در خبرهای رسمی کمتر انتشار یافت، داریم.
شوک بیش از نیم میلیون نفری سایت جامع «ویکی رضایی» به انتخابات
محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به دو وعده خود پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری عمل کرد. معرفی سایت جامع ویکی رضایی که نزدیک بیست‌و‌چهار ساعت از معرفی آن گذشته، شوکی به فضای انتخابات کشور وارد آورده است.
بیشتر

  • خاطرات و اسناد
  • امتداد اندیشه

کودتا و' شیر مادر'

اوائل تیرماه سال 1359درخیابان ایران به دیدار رهبر انقلاب که دران زمان نماینده حضرت امام درارتش بودند،رفتم . به ایشان گفتم که اطلاعات ما رد وخط یک کودتا را درارتش پیدا کرده است ، جنابعالی درجریان باشید واگر می توانید بما کمک کنید.

طرحی به نام فرماندهی مشترک

نقش شهید صیاد شیرازی و دکتر محسن رضایی در اتحاد و هماهنگی ارتش و سپاه، نقشی بی بدیل و منحصر به فرد است، به گونه ای که کسی باور نمی کرد بتوان جنگ را با فرماندهی مشترک اداره کرد، اما این دو سردار هوشمند چنین کردند و پیروزی های عظیمی را نصیب ملت نمودند. این گفت‌وگو شرح مبسوطی از این یگانگی از زبان فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس است

بیشتر

چرا لباس سپاه پوشیدم؟

یک کلام خواستم بگویم: برگردیم به ارزش های انقلاب، برگردیم به صفا و صداقتِ روزهای آزادی خرمشهر، برگردیم به برادری­ها، برگردیم به فضای رفع محرومیت، برگردیم به سلامت اقتصادی روزهای اول انقلاب

رضایی: دفاع مقدس فقط شهادت‌طلبی نبود

در هیچ دوره‌ای جز صدر اسلام، حادثه کربلا و حادثه دفاع مقدس شاهد این نبوده‌ایم که شهادت‌طلبی، معنویت، نوآوری و نبوغ کنار یکدیگر جمع شود.

بیشتر
  • دیگر رسانه ها
  • هواداران سایبری

پلیس امارات در مورد قتل پسرم همکاری نکرد/ در انتخابات ۹۲ زمینه‌ برای ائتلاف فراهم نشد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه از پیامک‌های طنز درباره خودم ناراحت نمی‌شوم، گفت: اگر بعد از جنگ مسائل اقتصادی کشور حل می‌شد، وارد انتخابات نمی‌شدم. امروز هم همه نگرانی من متوجه اقتصاد است.

رضایی:مشکلات اندیکا رابا جدیت پیگیری می‌کنم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات شهر و روستاهای اندیکا را با جدیت پیگیری می‌کنم.

بیشتر

دکتر رضایی چه برنامه‌ای برای شهر شما دارد؟

همه 405 شهر ایران، شهر من، شهر شما و همه شهرهای ایران در این طرح کلانی که می‌بینید، حضور دارند و خود شهروندان نیز می‌توانند در توسعه شهرشان مشارکت کنند. برنامه محسن رضایی برای شهرتان را ببینید و به توسعه آن کمک کنید.

چرا احتمال حضور دکتر رضایی در مرحله دوم زیاد است؟

در نخستین مناظره کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری(دوره پیش رو) نیز که از قضا به مباحث اقتصادی اختصاص داشت، محسن رضایی بخوبی توانست از فرصت ایجاد شده در مقایسه با دیگر کاندیداها بهره ببرد و با تاکید بر برنامه محوری در اقتصاد و لزوم آشنایی به علم اقتصاد، خود را یک سر و گردن از دیگر کاندیداها در مباحث اقتصادی بالاتر نشان داد.

بیشتر
آخرین نظرات
دفتر نظرات
آرتين آندون :
با سلام...
عيد سعيد فطر را به شما وخانواده تبريک ميگويم.
آرتين آندون

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

رضايي :
سلام عليکم کاملا موافقم در ميان بازنشستگان سپاه کم نيستند که از خدا شهادت مي طلبند اگر اين نيروي عظيم در هر عرصه اي بکارگيري شوند بي شک موفقيت ، فتح و ظفر حتمي را خواهد داشت

چرا لباس سپاه پوشیدم؟

حسين :
سلام
سردار
آيا لباس سبز را فقط براي ديروز پوشيدي؟ آيا ديگر آن را در نمي آوري؟ اگر اين کار را کردي بايد به شما آفرين گفت که پيشقدم احيائ ارزشهاي گذشته شده ايي. ما تو را در اين لباس مقدس دوست تر داريم تا در کت وشلوار غربي سردار اميدوارم همه دوستان گذشته سپاهي شما از لباس سبز خود خجالت نکشند و با پوشيدن آن ثابت کنند هنوز همان مردان کارزار جنگ با هواها و هوسها هستند. اميدوارم اين لباس را ديگر در نياوري که اين کار پشت کردن به گذشته پر افتخار شما مردان دلاور امام خميني است سردار. با لباس سبز دوستت داريم سردار يا علي

چرا لباس سپاه پوشیدم؟

ابن الشهيد :
ديدن مجدد آقا محسن در لباس رزم باعث سرازير شدن اشك از ديدگانم شد بدون شك حضرت ايشان تنها فرمانده وپناهگاه نيروهاي مقاومت در كل دنيا بوده هستند وانشاالله خواهند بود

حضوررضایی‌‌درراهپیمایی‌روزقدس‌بالباس سپاهی

حسين نامداري :
درود بر تو اي مرد دوران،،ان شا الله با وجود مردان بزرگي مثل شما،ايران اسلامي هميشه درسايه صلح وامنيت ميباشد،،خدا به تو قوت دهد وسايه شما بر سرما مستدام باد،،خيلي دوست داريم سردار،،

حضوررضایی‌‌درراهپیمایی‌روزقدس‌بالباس سپاهی