ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن مبارک باد. http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/30-1-1393/IMAGE635335285522174115.jpg http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1017
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
مسیر انقلاب در اقتصاد ایران بسیار کند شده است http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/29-1-1393/IMAGE635334348856124791.jpg رضایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در صحنه‌های سیاسی الهام‌بخش کشورهای منطقه بوده است، متذکر شد: با این حال این الهام‌بخشی در مورد مسائل اقتصادی وجود نداشته و نمی‌توان از اقتصاد ایران به عنوان یک الگو در منطقه استفاده کرد. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1016
محسن رضایی در نوزدهمین همایش سراسری جامعه اسلامی دانشجویان
فرهنگ جزء انفکاک‌ناپذیر اقتصاد مقاومتی است. http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/28-1-1393/IMAGE635333380180749453.JPG محسن رضایی در نوزدهمین همایش سراسری جامعه اسلامی دانشجویان با محوریت «اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت‌درون‌زا» که در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار شد، اظهار کرد: همان طور که جهاد دفاعی، دیپلماسی دارد. جهاد اقتصادی هم دیپلماسی دارد، اما این دیپلماسی باید متناسب با جهاد صورت گیرد. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1015
پیام تبریک دکتر محسن رضایی به مناسبت قهرمانی تیم فولاد خوزستان http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/22-1-1393/IMAGE635328528970467546.jpg بدون شک اعتماد به جوانان و جوان گرایی و انضباط و اخلاق ،عوامل اساسی پیروزی تیم فولاد بوده است، اعتمادی که نمونه دیگرش صعود تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر بوده است که آن خود باعث شعف و شادمانی همه مردم خوزستان گشت. http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1014
به بهانه سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی
طرحی به نام فرماندهی مشترک http://rezaee.ir/Images/News/Smal_Pic/22-1-1393/IMAGE635328265823992796.jpg نقش شهید صیاد شیرازی و دکتر محسن رضایی در اتحاد و هماهنگی ارتش و سپاه، نقشی بی بدیل و منحصر به فرد است، به گونه ای که کسی باور نمی کرد بتوان جنگ را با فرماندهی مشترک اداره کرد، اما این دو سردار هوشمند چنین کردند و پیروزی های عظیمی را نصیب ملت نمودند. این گفت‌وگو شرح مبسوطی از این یگانگی از زبان فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس است http://rezaee.ir/NSite/FullStory/?Serv=1&Id=1013
چند رسانه ای
|
اندیشکده
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
مسیر انقلاب در اقتصاد ایران بسیار کند شده است
رضایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در صحنه‌های سیاسی الهام‌بخش کشورهای منطقه بوده است، متذکر شد: با این حال این الهام‌بخشی در مورد مسائل اقتصادی وجود نداشته و نمی‌توان از اقتصاد ایران به عنوان یک الگو در منطقه استفاده کرد.
فرهنگ جزء انفکاک‌ناپذیر اقتصاد مقاومتی است.
محسن رضایی در نوزدهمین همایش سراسری جامعه اسلامی دانشجویان با محوریت «اقتصاد مقاومتی در مسیر پیشرفت‌درون‌زا» که در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار شد، اظهار کرد: همان طور که جهاد دفاعی، دیپلماسی دارد. جهاد اقتصادی هم دیپلماسی دارد، اما این دیپلماسی باید متناسب با جهاد صورت گیرد.
پیام تبریک دکتر محسن رضایی به مناسبت قهرمانی تیم فولاد خوزستان
بدون شک اعتماد به جوانان و جوان گرایی و انضباط و اخلاق ،عوامل اساسی پیروزی تیم فولاد بوده است، اعتمادی که نمونه دیگرش صعود تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر بوده است که آن خود باعث شعف و شادمانی همه مردم خوزستان گشت.
طرحی به نام فرماندهی مشترک
نقش شهید صیاد شیرازی و دکتر محسن رضایی در اتحاد و هماهنگی ارتش و سپاه، نقشی بی بدیل و منحصر به فرد است، به گونه ای که کسی باور نمی کرد بتوان جنگ را با فرماندهی مشترک اداره کرد، اما این دو سردار هوشمند چنین کردند و پیروزی های عظیمی را نصیب ملت نمودند. این گفت‌وگو شرح مبسوطی از این یگانگی از زبان فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس است
بیانیه محسن رضایی در حمایت از طرح لبیک علی النقی (ع)
اینجانب به پیروی از این امام عزیز جامه شهادت را به تن کرده ام تا با این گروه های انحرافی مبارزه و جامعه بشری را از دست آنها نجات دهم و دست همه کسانی که راه امام را طی می کنند می بوسم.
حضوردبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام درآغاز اردوهای جهادی اندیکا
اردوهای جهادی با حضور دکترˈ محسن رضایی ˈ دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام و شمار زیادی از مردم شهرستان اندیکا در شمال استان خوزستان
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد نکوداشت علیمردان‌خان بختیاری
ویژگی برجسته علیمردان خان مبارزه علیه استبداد رضاخانی با الهام از عقاید دینی است/ قوم بختیاری و لُرها به صفت صداقت، شجاعت و پایداری بر عقائد اسلامی و شیعی شناخته می‌شوند
سال 93 را با روایتی از امیرالمومنین (ع) آغاز کنیم
سالی پر از برکت، موفقیت و سربلندی را ذل توجهات حضرت ولی عصر ( عج) و عنایات خاصه حضرت زهرا (س) را خداوند متعال خواستاریم. پایگاه اطلاع رسانی دکنر رضایی
بیشتر
نهم دیماه تجلی غیرت دینی و شکست ناپذیری ولایت بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در محل مسجد بلال سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی یوم الله 9 دی را تجلی غیرت دینی و تعهد انقلابی مردم و روز میثاق مجدد امت با امامت و انقلاب و رهبری خواند و تأکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر قاعده مند اساس مردم‌سالاری دینی است.
خنده اقا مجتبی تهرانی
خاطره های بسیاری از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روایت خاطره ای که موجب خنده و شادی این عالم اخلاقی در بستر بیماری ر ا فراهم کرده بود ‏حلاوت دیدار با وی را برایم زنده نگه می دارد را گذرا اشاره می کنم
ماجرای ماسک نزدن رهبری در جبهه چه بود
مرحله دوم عملیات، «والفجر 10» نام گرفت. قرار پیشروی تا دریاچه بود و از آنجا تا «سید صادق». شهرهای «خرمال» و «حلبچه» تصرف شدند. مردم به استقبال بچه‌ها آمدند. نیروهای عراقی گیج بودند. گزارش‌هایشان به دستمان رسید. یکی از آنها را خواندم. فرمانده یکی از لشکرهایشان به دیگری می‌گفت: «معلوم نیست اینها از کجا می‌خواهند حمله کنند. از بالا دارد آدم می‌آید. معلوم نیست هدفشان چیست؟» آقا محسن، ماسکی را به آیت‌الله خامنه‌ای دادند. ایشان گفتند: «نه، ماسک نمی‌زنم، ماسک فایده ندارد.» گفت:فایده دارد، نمی‌شود نزنید
سیاسیون طیفهای مختلف و برائت از فتنه
11 تن از عناصر سیاسی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر نظر خود را درباره ضرورت اعلام برائت از فتنه 88 اعلام کردند.
اسامی مدیران استان ها و نواحی ستاد انتخاباتی دکتر رضایی
به دنبال تماس های فراوان هواداران دکتر رضایی از سراسر کشور و درخواست ارائه اطلاعات تماس مدیران ستادهای استان های کشور، اسامی این افراد منتشر می شود.
نظرسنجی‌ها: اکثریت به محسن رضایی رای می دهند+نمودار
در تغییری قابل توجه در معیار مردم برای انتخاب نامزد مورد نظر خود برای انتخابات ریاست جمهوری، تقریبا از هر چهار نفر، سه نفر رئیس جمهور خود را بر مبنای برنامه و توانایی نامزد و نه گرایش‌های حزبی یا احتمال رای آوری انتخاب می‌کنند.
انتشار فایل فیلم سوم دکتر رضایی که از رسانه ملی پخش نشد!!
در خبرهای قبلی ذکر شده بود که ستاد انتخاباتی دکتر رضایی چهار فیلم تبلیغاتی برای وی آماده کرده که تنها یکی از این فیلم ها از رسانه ملی پخش شده است.
فیلم: نخستین مستند محسن رضایی را بدون سانسور تماشا کنید
نخستین مستند تلویزیونی دکتر محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری، امشب ساعت 20:10 از شبکه اول سیما در حالی پخش شد و به دغدغه های اساسی ملت ایران از جمله فقر و مصائب اختصاصی، چالش‌های پیش روی ساحت سیاست در ایران از جمله برخی شکاف‌ها و بداخلاقی‌های سیاسی و ... پرداخته شد که به نظر می‌رسید همچنان دست‌هایی درکارند تا صدای محسن رضایی و حامیان دردمندش به گوش ملت ایران نرسد و این مستند نیز با سانسور همراه شد.
شوک بیش از نیم میلیون نفری سایت جامع «ویکی رضایی» به انتخابات
محسن رضایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به دو وعده خود پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری عمل کرد. معرفی سایت جامع ویکی رضایی که نزدیک بیست‌و‌چهار ساعت از معرفی آن گذشته، شوکی به فضای انتخابات کشور وارد آورده است.
نذر محسن رضایی
روزهای پایانی ماه صفر دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سفری به مشهد مقدس داشت. در مطلب زیر نگاهی به رویداد های حاشیه سفر وی به آستان جانان در خراسان رضوی و آنچه در خبرهای رسمی کمتر انتشار یافت، داریم.
شما فیلم‌های کاندیدای مردم را منتشر کنید/ دانلود فیلم های چهار گانه دکتر رضایی
به دنبال سانسور بخشی از فیلم اول و عدم نمایش فیلم دوم در صدا و سیما، پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی اقدام به انتشار چهار فیلم تبلیغاتی آقای دکتر رضایی کرده است.
این مستندها را ببینید و آن را در میان مردم پخش کنید. شما هر کدام رسانه ما هستید.
تجمع هواداران دکتر رضایی در چهارراه ولیعصر
هواداران دانشگاهی دکتر رضایی امروز با حضور در چهارراه ولی‌عصر به گفت‌وگوی آزاد با عموم مردم ‌پرداختند.
بیشتر

  • خاطرات و اسناد
  • امتداد اندیشه

رضایی: دفاع مقدس فقط شهادت‌طلبی نبود

در هیچ دوره‌ای جز صدر اسلام، حادثه کربلا و حادثه دفاع مقدس شاهد این نبوده‌ایم که شهادت‌طلبی، معنویت، نوآوری و نبوغ کنار یکدیگر جمع شود.

دکتر رضایی:جنگ ناگفته‌های زیادی دارد

محسن رضایی گفت: از دل جنگ ناگفته‌های زیادی وجود دارد و با هر نگاه و هر هنری می‌توان بهره‌های زیادی را برای جامعه داشت. دفاع مقدس ایران در اوج مظلومیت، تنهایی و غریبی صورت گرفت و بی‌شک از بزرگترین حوادث تاریخ است.

بیشتر
  • دیگر رسانه ها
  • هواداران سایبری

پلیس امارات در مورد قتل پسرم همکاری نکرد/ در انتخابات ۹۲ زمینه‌ برای ائتلاف فراهم نشد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه از پیامک‌های طنز درباره خودم ناراحت نمی‌شوم، گفت: اگر بعد از جنگ مسائل اقتصادی کشور حل می‌شد، وارد انتخابات نمی‌شدم. امروز هم همه نگرانی من متوجه اقتصاد است.

رضایی:مشکلات اندیکا رابا جدیت پیگیری می‌کنم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات شهر و روستاهای اندیکا را با جدیت پیگیری می‌کنم.

بیشتر

دکتر رضایی چه برنامه‌ای برای شهر شما دارد؟

همه 405 شهر ایران، شهر من، شهر شما و همه شهرهای ایران در این طرح کلانی که می‌بینید، حضور دارند و خود شهروندان نیز می‌توانند در توسعه شهرشان مشارکت کنند. برنامه محسن رضایی برای شهرتان را ببینید و به توسعه آن کمک کنید.

چرا احتمال حضور دکتر رضایی در مرحله دوم زیاد است؟

در نخستین مناظره کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری(دوره پیش رو) نیز که از قضا به مباحث اقتصادی اختصاص داشت، محسن رضایی بخوبی توانست از فرصت ایجاد شده در مقایسه با دیگر کاندیداها بهره ببرد و با تاکید بر برنامه محوری در اقتصاد و لزوم آشنایی به علم اقتصاد، خود را یک سر و گردن از دیگر کاندیداها در مباحث اقتصادی بالاتر نشان داد.

بیشتر
آخرین نظرات
دفتر نظرات
غلامرضا احمدي :
سلام و درود بر آقامحسن رضايي. مرد ميدان هاي سخت. يادگار خاطرات جنگ و يادگار هميشگي شهدا. حضور آقا محسن در اردوهاي جهاد باعث يادآوري روزهاي سخت جنگ است و ايشان نماينده ي تمامي رزمندگان و شهداي جنگ تحميلي است و به جوان هاي امروزي ايجاد روحيه مي شود. حضور ايشان بايد در اردوهاي جهاد بيشتر باشد.

حضوردبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام درآغاز اردوهای جهادی اندیکا

مهدي رومنده :
باسلام از اين که در مورد بورس وسهامدارن حمايت کرديد نهايت تشکر.را دارم

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

ارزشي هاي مسجدسليمان :
سلام وعرض ادب
بابت تذکر و يادآوري در باب،توهين به قوم اصيل بختياري از جانب سريال سرزمين کهن، صميمانه سپاسگذاريم...

روزی‌ را می بینم که آمریکایی هاحرف‌هایشان رابا مایکی‌می‌کنند

ايذه اي :
در پي درج اين خبر که : واکنش دفتر دکتر رضايي به دنبال توهين به قوم بختياري در صدا و سيما
دوست عزيز اين حرف دل همه بختيارياست

يعني اينکه مردم و مسئولين و... بختياري بذارن تا آخر ببينن چي ميشه؟؟؟
مگه براي سريال سالهاي مشروطه هم چنين قولي رو نداده بودن؟
هدف از اين کار که بذارن در آينده داستان فيلم عوض ميشه اينه که فيلم محتوي اصلي خودشو نشون داده و دست مردم بختياري هم به جايي بند نيست و اونچه بايد پخش ميشد رو نشون دادن
ما نميخوام در آينده بشيم آدم خوبه..در طول فيلم خرابمون نکنه همينش بسه.
چرا شخصيت اصلي حالا که قرار بود آدم خوبي بشه رو فاميليشو يکي ديگه نذاشت؟ چرا آقاي تبريزي نذاشتش تبريزي؟
چرا اگه مضنون اصلي فيلم شخص خانواده آقاي بختياريه توي فيلم گفتن بختياري هاي اوباش؟؟؟
آقايون عزيز خواهش ميکنيم نذارين اول يک قوميت توي 40 قسمت خائن معرفي بشه بعد توي 5 قسمت بشه آدم خوبه...

دفتر نظرات و تماس های مردمی سایت

الميرا :
واقعا تبريک ميگم به آقاي دکتر به خاطر اين همه نجابت ان شاالله وزير اقتصاد بشن