• اتمام حجت «آقا محسن» و پاسخ مجاهدانه «حاج قاسم»

  اتمام حجت «آقا محسن» و پاسخ مجاهدانه «حاج قاسم»

  كاري نكنيد كه اعتبار خون شهيدان از بين برود. اگر اين طور شد، هيچ فايده و ثوابي نخواهيم برد. هر كس مي‌خواهد بماند و كار كند، بايد جبهه (منطقهِ عملياتي) خودش را مشخص كند و به كار ادامه بدهد. هر كس هم كه نمي‌خواهد بماند، مي‌تواند هم اكنون برود ... سكوت عجيبي جلسه را فرا گرفت. چند لحظه بعد، صداي هق هق گريهِ تعدادي از فرماندهان، سكوت آن نشست را شكست.
 • بازتاب سخنان محسن رضایی در رسانه های داخلی و خارجی

  بازتاب سخنان محسن رضایی در رسانه های داخلی و خارجی

  لبخند آقایان روحانی و ظریف را غنیمت بشمارید زیرا ۱۳ سال پیش آنها به شما لبخند زدند و شما تحویل نگرفتید و سیلی ۲۰ هزار سانتریفیوژ و غنی‌سازی ۲۰ درصدی را خوردید.
 • وقتی پاسدار انقلاب اسلامی،جنگ طلبان آمریکایی را تحقیر کرد

  وقتی پاسدار انقلاب اسلامی،جنگ طلبان آمریکایی را تحقیر کرد

  محسن رضایی در گفت و گوی ویژه خبری با حالتی تحقیر آمیز خطاب به جنگ طلبان آمریکایی از توانایی ایران برای اسارت سربازان آمریکایی سخن گفت. تا در برهه ای که جنگ طلبان آمریکایی دیپلمات های غیور ایرانی را تهدید به حمله نظامی می کنند،پاسخی دندان شکن و البته تحقیر آمیز به جنگ طلبان دهد. وی همچنان از دیپلمات های ایرانی و روند گفت و گو ها حمایت کرد.
 • دیدار استاندار خوزستان و معاونینش با محسن رضایی

  دیدار استاندار خوزستان و معاونینش با محسن رضایی

  استاندار خوزستان به همراه معاونین و مشاورین خود به بهانه عیددیدنی به تهران رفت تا با محسن رضایی و علی شمخانی دیدار و گفتگو داشته باشد.
 • هدیه‌ پدر بشار اسد به محسن رضایی چه بود؟

  هدیه‌ پدر بشار اسد به محسن رضایی چه بود؟

  نخستین بار موشک مالیوتکا و چند موشک دیگر را شهیدان ناهیدی و پالیزبان در پادگان الله اکبر در دشت ذهاب آزمایش کردند. با کمک این نوع موشک تانک‌های عراقی را مجبور به عقب نشینی کردیم. این موشک کاربردی بود. آرپی‌جی 400 متر و این موشک 3 هزار متر برد داشت.
 • راه اندازی صفحه رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی در شبکه های اجتماعی

  راه اندازی صفحه رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی در شبکه های اجتماعی

  صفحه رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی در کلوب، آپارات، لنزور و اینستاگرام با هدف ارتباط مستقیم با کاربران در شبکه های اجتماعی راه‌اندازی شد.
 • متن کامل نامه تاریخی محسن رضایی به هاشمی رفسنجانی

  متن کامل نامه تاریخی محسن رضایی به هاشمی رفسنجانی

  رضایی پس از قرائت نامه: اینها را هم درخواست کردیم که در حکمی که ایشان می‌خواهد برود و از امام برای بحث جهاد بگیرد، در حکم حضرت امام بیاید. ما واقعاً مصمم به ادامه جنگ بودیم اما وظیفه‌مان این بود که همه آنچه برای یک جنگ منطقی می‌خواهیم، ذکر کنیم.
آرشیو
آرشیو