دکتر محسن رضایی با حضور در ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه تأكيد كرد
کد خبر: ۳۶۲۲|
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز دوشنبه ۲۲آبان ماه به استان کرمانشاه سفر و در جلسه ستاد مدیریت بحران این استان شرکت کرد.
بسيج دستگاه ها و نيروهاي داوطلب، لازمه سرعت بخشي به عمليات امداديدکتر محسن رضایی که به طور سرزده در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه شرکت کرده بود ، ضمن پیگیری امور امدادی و وضعیت آسیب دیدگان در جریان تلاش های دستگاه های اجرایی ، سپاه، بسيج و ارتش در مناطق زلزله زده قرار گرفت.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در اين جلسه  با اشاره به اين كه هموطنان مؤمن، شجاع و غیرتمند کرمانشاه همواره در جريان حوادث انقلاب و دفاع مقدس،  پیشتاز دفاع از کشور و‌ ملت بزرگ ايران بوده‌اند، گفت:  از ستاد مديريت بحران و دستگاه هاي ذيربط انتظار مي رود   حداکثر توان، ظرفيت و تلاش شبانه روزي  خود را برای کاستن از بار  این مصيبت، سرعت بخشيدن به آواربرداری،  ارائه خدمات رسانی، انتقال مجروحان،  عمليات امدادي و رسیدگی به آسيب ديدگان  زلزله  به کار گیرد .

 دكتر محسن رضايي همچنين با تأكيد بر لزوم جبران خسارتهای ايجاد شده و ترميم آسیب‌های مادي و روحي حاصل از زلزله  اخير افزود: جبران خسارت ها و كاهش آلام و آسيب هاي اين حادثه ، مستلزم  عزم و اراده داوطلبانه عمومي و بسیج ملي  هموطنان، دستگاه‌ها و نهادهاي اجرايي است كه بايد در كمال سرعت و دقت صورت پذيرد. 

در آغاز اين جلسه، رييس ستاد مديريت بحران استان كرمانشاه، گزارشي از ميزان آسيب ها، خسارات وارده و عمليات و خدمات امدادرساني در نقاط مختلف استان به دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام ارائه كرد.

بسيج دستگاه ها و نيروهاي داوطلب، لازمه سرعت بخشي به عمليات امدادي

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: