دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اجتماع راهپیمایان 22بهمن تبریز:
کد خبر: ۴۰۲۷|
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
دکتر محسن رضایی در اجتماع راهپیمایان 22بهمن مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز که به مناسبت یوم الله 22 بهمن گفت: شهادت قاسم سلیمانی سرآغاز انقلابی خواهد بود که آمریکا را از منطقه خارج خواهیم کرد. انتقام سخت شروع شده و پایان نخواهد یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح سه شنبه 22 بهمن 1398 ضمن شرکت در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تبریز، از حضور حماسی مردم انقلابی تبریز که در این روز برفی و در همه صحنه های انقلاب، یار و یاور امام و رهبری و نظام بوده اند، قدردانی کرد.نجات اقتصاد ایران و منطقه و جهان اسلام در گرو بیرون کردن آمریکا از منطقه است / آذربایجان جغرافیای مقاومت است / انتقام سخت شروع شده و به خروج آمریکا منتهی می‌شود / آذربایجان لنگرگاه و عامل ثبات و پایداری و ایستادگی این نظام بوده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تجلیل از ایثار و فداکاری های مردم آذربایجان شرقی گفت: نمی دانیم چگونه از شما مردم آذربایجان که همواره عامل ثبات و لنگرگاه انقلاب و کشور بوده‌اید، تشکر کنیم و آذربایجان در طوفان‌ها مقاومت کرده و طوفان را کنار زده و در تاریخ ماندگار است که در مشروطه فقط مردم آذربایجان در تقابل با محمدعلی شاه ۱۱ ماه مقاومت کردند.

دکتر رضایی به مبارزات مردم تبریز در دوران طاغوت اشاره کرد و افزود: وقتی مردم قم را در دی‌ماه ۵۶ به شهادت رساندند، در چهلم شهدای قم مردم تبریز شعار مرگ بر شاه را دادند.  امام خمینی(ره) در سال 56 بر اساس همین شجاعت پیغامی خطاب به مردم آذربایجان صادر کردند.امام راحل (ره) در ۲۹ بهمن ۵۶ فرمودند: درود بر مردان برومند و جوانان غیرتمند تبریز که در برابر شاه قیام کردند.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: در دفاع مقدس، لشکر عاشورا به فرماندهی آقا مهدی باکری همواره خط شکن انقلاب و دفاع مقدس بود. مردم تبریز در اجتماعات باشکوه شهادت حاج قاسم، عاشورا را دوباره نشان دادند. بصیرت، غیرت و وفاداری مردم تبریز دوباره ثابت شد. آذربایجان لنگرگاه و عامل ثبات و پایداری و ایستادگی این نظام بوده است. باید بر دروازه تبریز عنوان جغرافیای مقاومت را بنویسند. در چهره‌های مردم در زیر این برف، عشق و غیرت و وفاداری و بصیرت موج می‌زند.

دکتر محسن رضایی با اشاره به گذشت 41 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ما در سال اول چله دوم انقلاب هستیم و سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کردند و نفت ایران، انتقال دلار و ارز خارجی را ممنوع کردند. ۲۸ سال است از زمان دولت آقای هاشمی تاکنون سیاست عادی‌سازی را داشته‌اند و مردم و رهبری همواره حمایت کردند. چکیده این سیاست‌ها، برجام است. برجام یک تفکر است، نتیجه همه این تفکرات دولت‌ها، برجام است. برجام با قدرتمندترین کشورها بسته شد و بنا بود که تحریم‌ها برداشته شود؛ اما دولتی به نام ترامپ آمد و زیر همه چیز زد و تحریم‌ها را تشدید کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به عهدشکنی و خصومت های آمریکا گفت: رهبر معظم انقلاب صبر کرده‌اند تا ببینند نتیجه این سیاست چه می‌شود. ترامپ هر روز و هر هفته ایران را تحریم می‌کند، حتی مراجع تقلید را تحریم کرده است. ایران، ملت، رهبر انقلاب ۳۰ سال تحمل کردند. چرا ملت ایران را تحریم می‌کنید؟ ملت ایران اشتباه کرده که می‌خواهد روی پای خود بایستد؟ رئیس جمهور تروریست آمریکا دستور ترور سردار سلیمانی را داد و افتخار هم می‌کند. سردار سلیمانی به دعوت نخست وزیر عراق مهمان عراق بود و ارتش آمریکا نه از مقابل بلکه از پشت زد.

وی با بیان اینکه حمله به عین الاسد شروع یک انقلاب است، گفت: مساله انقلاب بزرگی است که در ایران آغاز شده و تنها حمله به عین الاسد نیست. انتقام سخت از عین الاسد آغاز شده و به خروج آمریکا منتهی می‌شود. مردم ایران ۳۰ سال صبر کردند تا آمریکا و اروپا دوستی شان را ثابت کنند اما شهادت قاسم سلیمانی سرآغاز انقلابی خواهد بود که آمریکا را ز منطقه خارج خواهیم کرد. انتقام شروع شده و پایان نخواهد یافت.

استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: نجات اقتصاد ایران و منطقه و جهان اسلام در گرو بیرون کردن آمریکا از منطقه است. آمریکا تروریست و جنایتکار است، بمباران‌ها در یمن، دشمنی‌ها علیه ایران در عراق همه از آمریکا است. امروز حتی در اوج مبارزه با آمریکا بحث مذاکره را مطرح می‌کنند. اگر تفکر انقلاب اسلامی وارد اقتصاد ایران می‌شد، اقتصاد به این شکل نبود.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس افزود:  با بیان اینکه ملت ایران قیام کردند، گفت: پیکر قاسم سلیمانی به تبریز نیامد، اما ملت تبریز که بر عکس قاسم سلیمانی گریه کردند، دنیا را تکان داد. آقا مهدی باکری و قاسم سلیمانی برادر هم بودند و هر دو در خاک عراق به شهادت رسیدند. همانطور که شهادت مصطفی خمینی مبدا ۲۲ بهمن شد، شهادت سردار سلیمانی آغاز انقلابی خواهد شد که منجر به خروج کامل آمریکا از منطقه می‌شود.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: من در تبریز که مرکز غیرت است، اعلام می‌کنم تا زمانی که آخرین سرباز آمریکا در منطقه است، دست از مبارزه در راه آرمان های انقلاب بر نخواهیم داشت و ملت ایران تا آخرین قطره خون پشتیبان رهبرشان خواهند بود.

گفتنی است به دلیل بارش برف شدید در تبریز و برودت هوا محل تجمع مردم در راهپیمایی 22 بهمن به مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز منتقل شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
0
0
با سلام. آمریکا منطقه ی ما را میزبان مجادله و جنگ و دعوا کرده است. آمریکا باید از منطقه بیرون برود تا منطقه پیشرفت کند.