کد خبر: ۲۸۸۰|
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸
دکتر محسن رضایی عصر پنجشنبه با حضور در مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با حضرت آیت الله شیخ محمد جواد فاضل لنکرانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در این دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک اعیاد شعبانیه  از مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی و همراهی ایشان با حضرت امام ومقام معظم رهبری تجلیل کردند. دکتر محسن رضایی همچنین از فعالیت های جدید علمی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) استقبال کردند .

در این دیدار آیت الله فاضل لنکرانی با ارائه گزارش و تقدیم برخی از کتب پژوهشی این مرکز، به سفر اخیر هیات های علمی از اروپا برای آشنایی با دیدگاه های جهان اسلام به قم اشاره کرد و گفت: اخیرا هیات هایی از واتیکان، آلمان و روسیه به این مرکز آمده اند و در نشستی با موضوع کرامت انسانی در فقه شیعه و مسیحیت شرکت کرده اند. برخی از این متفکرین در این نشست به موفقیت های جمهوری اسلامی در برقراری پیوند دین و حکومت اذعان داشتند.

آیت الله فاضل لنکرانی به عدم اطلاع مسیحیان به مذهب شیعه اشاره کرده و بیان داشت به محض اطلاع آنها از توجهات ائمه معصومین به مسایل انسانی بسیار خوشحال می شوند.

دکتر رضایی گفت: جنابعالی به کسانی که از اروپایی ها به اینجا می آیند یادآوری کنید که تکفیری ها در اروپا در حال رشد و نمو هستند  و آن هم در مساجد و مراکز  متعددی در اروپا و آمریکا که با پول های وهابیت و آل سعود گردانده می شود، جذب می شوند و جوانان مسلمان را شتشوی مغزی می دهند و روانه اردوگاه های تروریستی می کنند و سران اروپا و آمریکا  و صمیمانه ترین روابط را با حکام سعودی دارند.

سرلشکر محسن رضایی  گفت: مدل ولایت فقیه، تجمیع رهبری قدرتمند یک فقیه عادل و رجوع به آرای مردم است که حکومت های متحجر منطقه نسبت به آن احساس خطر می کنند.
دیدار دکتر محسن رضایی با آیت الله شیخ محمدجواد فاضل لنکرانی
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: