سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی در جمع فرماندهان گردان های سایبری:
کد خبر: ۳۹۵۹|
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
تعداد نظرات: ۳ نظر
دکتر محسن رضایی در جمع شرکت کنندگان در نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری گفت: آقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور آقای روحانی، با رئیس جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز سه‌شنبه 26 شهریور در گردهمایی شبکه مردمی – سایبری انقلاب اسلامی در شهرستان آبعلی گفت: امیدوارم عزاداری‌های شما بسیجیان حسینی و جهادگران عصر امامین انقلاب موردقبول حق‌تعالی قرارگرفته باشد. خوشحالم که در جمع سربازان جوان امام عصر و انقلابمان حاضر هستم. امسال از سال‌های تعیین‌کننده انقلاب اسلامی است. همه‌ی سال‌های انقلاب اثرگذار و مهم بوده اما امسال ویژگی‌های خاص خودش را دارد. امسال شیطان بزرگ و دشمن همیشگی ملت ما به مبارزه ملت ایران برای رویارویی جدید آمده است. زمانی بود که آمریکایی فقط در عرصه نظامی به جنگ ملت‌ها می‌آمدند. الآن با جنگ فرهنگی و اقتصادی و سایبری جلو می‌آیند. آن چیزی که ابزارهای سخت آمریکا را بی‌خاصیت کرد، ملت مؤمن و فداکار ما بودند. عاشوراییان ملت ما و جوانان مبتکر و ایثارگر ما، تجهیزات آمریکا را در اوج فناوری نظامی، بی‌خاصیت کرده‌اند و جنگ به میدان‌های جدید کشیده شده. دشمنان خیال می‌کنند که ایران در این عرصه‌های نو، ضعیف است. آن‌ها در جنگ نظامی محدودشده‌اند و در محاصره نیروهای انقلابی ما در منطقه درآمده‌اند. آن‌ها می‌خواهند در عرصه اقتصاد و فرهنگ ما و فضای مجازی را محاصره کنند.

در همه جهان این سؤال مطرح است که آیا ایران در این رویارویی در مقابل امریکا پیروز خواهد شد؟ آیا درصحنه سایبری ملت ایران پیروز خواهد شد؟ آیا محاصره اقتصادی شکسته خواهد شد؟ یک میدان جدید از مبارزه و فتح خرمشهری دیگر در میان است. همه به دنبال تحلیل چگونگی مقابله و ایستادگی ما هستند. نتیجه این جنگ‌های جدید به کجا کشیده می‌شود؟ حتی آقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور آقای روحانی، با رئیس‌جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم و برنده شدم. رئیس‌جمهور ما هم سرپایی و گذری هم نباید به آقای ترامپ جز با مشت گره‌کرده نگاه کند چراکه هر نوع عکسی که ترامپ بخواهد به‌عنوان مذاکره سو استفاده کند، خیانت به ایستادگی و انقلاب ماست. این علامت نباید برای دشمن ارسال شود. آن‌ها دنبال این نمایشنامه هستند. خوشحال هستم که مقام معظم رهبری امکان هر نوع مذاکره‌ای با آمریکا را رد کردند و فرمودند ما هیچ نوع مذاکره‌ای نداریم. این فرموده سرآغاز شایسته‌ای برای نبرد کبیر جوانان ما با شیطان بزرگ است.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: خیلی‌ها به دنبال این هستند که صحنه‌ی مبارزه را منحرف کنند جبهه را طور دیگری تعریف کنند. نیروهای انقلاب باید سلاح‌ها را به سمت دشمن اصلی نشانه بگیرند. امروز هرچه فریاد داریم باید سر امریکا بکشیم.برخی می‌خواهند تا روز 13 آبان یا 22 بهمن یا انتخابات مجلس کارهایی انجام دهند و افکار عمومی را از دشمن اصلی به‌جاهای دیگر بکشانند.نیروهای انقلاب، ان شا الله با پیروزی خودشان، آن‌ها را ناامید می‌کنند و نشان خواهند داد که در ایران انقلابی علیه آمریکا رخ‌داده است. خیلی‌ها به دختر آبی و نامه یک مسئول و سخنرانی یک مدیرمی‌پردازند تا جبهه اصلی در مقابل هواداران امریکا واندیشه‌ی آمریکایی شکل نگیرد. چه کسانی باید پاسخ گوی نارسایی در فرهنگ و آموزش‌وپرورش باشند نیروهای انقلاب یا تکنوکرات ها و لیبرال‌ها؟ آیا اندیشه‌ای که در دفاع و امنیت حاکم بوده در اقتصاد و فرهنگ حاکم بوده؟ کسانی باید در مقابل گرانی و بیکاری و ارزش پول ملیپاسخگو باشند که سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر انقلاب را در اقتصاد اجرایی نکردند؟ چه کسانی عمل‌نکرده‌اند؟ مدافعان سیاست سرمایه‌داری و تکنوکرات ها باید پاسخگو باشند، نهآن‌هایی که عامل مشکلات اقتصادی طی سی سال اخیر بوده‌اند متهم ردیف اول هستند عده‌ای جبهه‌های انحرافی برای جوانان ایجاد می‌کنند. امسال اوج مبارزه ملت ایران با تکنوکرات ها و لیبرال‌هاست. سیاست‌های کلی نظام که عمل نشده را مطالبه کنید و پاسخ بخواهید.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: اگر مجلس انقلابی داشتیم به‌محض خروج ترامپ از برجام، باید اطلاعیه می‌دادند و از دولت می‌خواستند که دولت انقلابی تشکیل و روحیه انقلابی را در کشور حکم‌فرما کنند. برجام اوج پیروزی اندیشه دولتی‌ها و مجلسی‌های لیبرال بوده است که با خروج آمریکا از برجام، بر بادرفت. آقایان هوادار غرب کجا رفت آن سرمایه‌هایی که قرار بود وارد شود. آن فنّاوری‌هایی که قول داده بودید چی شد؟ سی سال فقط تردید و انحراف در اقتصادایجاد کردند و حالا بدهکاران، طلبکارانه انگشت اتهام را به سمت نظام نشانه رفته‌اند! خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور ما باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اروپایی‌ها، آقای مکرون را جلو فرستاده‌اند که به آقای ترامپ بگوید که زحمات چهل‌ساله‌ی غرب را به باد نده و بگذار اقتصاد ایران در تردید و بلاتکلیفی بماند. آن‌ها به ترامپ گفتند که قرار است یک تماس تلفنی بین ایران و آمریکا باشد و پانزده میلیارد دلار به ایران داده شود ولی بقیه تحریم‌ها سر جای خودش باشد تا بهانه‌ای شود برای کنار ماندن نیروهای انقلابی. الآن هم‌دست بردار نیستند. رهبری و نیروهایانقلاب با این ماجرا موافق نیستند.

سرلشکر پاسدار دکتر محسن رضایی گفت: باید جبهه انقلاب را باید سامان داد و از اقدامات پراکنده پرهیز کرد.

وی در سالروز فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه‌گانه سپاه پاسداران گفت: سال اول جنگ ارتش عراق از مرزهای ایران عبور کرد و جنگ را به شهرهای ایران کشاند و دو سه میلیون نفر از شهروندان ما را آواره کرد. مدیریت لیبرالی کشور و جبهه‌ها به دست آقای بنی‌صدر بود. چهار حمله بزرگ انجام داد و در هر چهار حمله شکست خورد. در 14 اسفند 59 با یک سخنرانی علیه نهادهای انقلابی، جنگ داخلی جدیدی را طراحی کرد. نیروهای انقلاب معطل نکردند و با ابتکار و خلاقیت مردم را به جبهه‌ها آوردند و تیپ و لشکر تشکیل دادند. در هنگام آزادسازی شهرها، برخی گفتند: چرا باید سپاه تیپ و لشکر داشته باشد. احمد آقا با من تماس گرفت و گفت امام فرمودند که از من تقاضای تشکیل سه نیرو کنید. با اندکی محافظه‌کاری درخواست سه سپاه را نوشتم؛ اما حضرت اما در فرمانشان تأکید کردند که نیروهای زمینی، هوایی و دریایی را باقدرت تشکیل دهید.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: اگر این نیروها نبودند می‌توانستیم موشک و نیروی دریایی داشته باشیم؟ می‌توانستیم پهپاد پیشرفته آمریکایی را ساقط کنیم؟ در سال‌های ابتدایی جنگ، نیروهای سپاه هرکدام در یک‌گوشه‌ای از جبهه‌ها پراکنده بودند اما یک سال بعد این نیروها در کنار هم به آزادسازی خرمشهر و دیگر مناطق رسیدند. همه‌ی این نیروها از هسته‌های جوانان توانمند تشکیل شدند. تا زمانی که این تشکل‌ها سازمان پیدا نکردند، نتوانستیم موفق شویم. امروز هم هیچ‌کسی برای بچه‌های انقلاب کارت دعوت نمی‌فرستد و فرش قرمز پهن نمی‌کند. خودمان باید در جبهه سایبری و فرهنگی و اقتصادی، جبهه قدرتمند انقلاب را تشکیل دهیم و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم دران صورت خواهید دید که از همه جای جهان، همراه و طرفدار پیدا می‌کنید. باید به رشد شیوه‌ها و فناوری‌های سایبریتوجه کنیم. رشد رسانه‌ها از رسانه‌های مکتوب تا سایت‌ها از فضای مجازی تا تصویر و صداها باید مدنظر باشد. باید محتواها متمرکز و غیرتکراری باشند.

دکتر رضایی گفت: ما به کنار رفتن آقای بولتن قانع نیستیم، روزی خواهد رسید که ما ترامپ را محاکمه کنیم. اگر فضای کشور ضدآمریکایی و ضد لیبرالی شود، مجلس انقلابی تشکیل خواهد شد و این پیام مخابره خواهد شد که ملت ایران، یک‌بار دیگر، آمریکا را شکست داده است، برای این کار در لشکر سایبری، اتاق فکر متمرکز نیاز است.

در ابتدای این برنامه دکتر معینی، مسئول فضای مجازی بسیج و از برگزارکنندگان نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان‌های سایبری با برشمردن ظرفیت‌های شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی، حضور فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس را در جمع جوانان انقلابی و بسیجی خیرمقدم گفت و گروه همخوانی نجم الثاقب به اجرای سرود پرداختند.


کلید واژه های مطلب: محسن رضایی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
0
0
آفرین برجوانان با بصیرت و ولایت مدار و آفرین بر محسن رضایی با بصیرت و ولایت مدار. ان شاءالله با توکل به خدا و توسل به ائمه معصومین و پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز ؛ پوزه استکبار و امریکا و ترامپ را به خاک میمالیم..
سلم لمن سالمکم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
0
0
حرفهای آقای رضایی مطلوب ما هم هست لیکن ایشان به روشنی چارچوب استقرار لیبرالها را معرفی و اظهار برائت نمیکند. لیبرالها فقط بنی صدر و بازرگان نیستند ، لیبرالها تقریبا بجز مقطع کوتاهی، بنام انقلاب اسلامی بر کشور حاکم بوده اند ولی ما از سردار فریادی نشنیدیم که هیچ اطلاعیه تمام شدن توان برای قبول قطعنامه را شنیدیم .! ازآغاز جنگ تا همین حالا ارز کشور را لیبرالها برای گردش خارج مرفهین بی درد با نرخ دولتی داده اند ولی از صنعت . تولید داخل حمایت نکردند ، در جنگ با کمترین امکانات جنگیدیم و پولی که برای موافقت های اصولی دلار ۷۰ ریال دادند از هزینه ای که برای جنگ کردند بیشتر شد آنهم به کسانی که اکثرا متعلق به جناح خاصی بودند و حتی ده درصدشان هم صنعتگر نبودند . نخست وزیر وقت بعد‌ها گفت ما پشت جبهه را آرام نگاهداشتیم تا شما به جنگتان برسید! اما ، ما آنروزهااز سردار در مقابل این رشد خزنده آنها که ابر میلیارد های امروزی را تشکیل میدهند ، صدایی نشنیدیم که هیچ امثال کاظم رستگار ها را هم مغضوب دیدیم.! چرا سردار همنوایی با حضراتی کرد که با حضرت آقا که آن‌زمان رئیس جمهور بودند ، مخالفت داشت و امام ره استعفایش را از رادیو شنید! مگر قشر لیبرال و تکنو کرات از زیر بوته در آمدند که در دوران سازندگی به بعد تخمشان مثل علف هرز همه جا رو گرفت ، مگر جز با همکاری و حمایت مغروق استخر فرح ممکن بود؟ طی این مدت ،سردار با چه کسی هماهنگ تر بوده؟ ما روزگاری سردار را نماد سپاه می‌دانستیم حرفهای سردار حرف دل ماست ولی ایشان باید خیلی شفاف تر و جدی از برخی ها برائت بجوید تا باورش کنیم! وگرنه بداند سپاه غیر از او هم سردار فراوان دارد تا در فتح قله های بعدی به او اقتدا کنیم.
سلم لمن سالمکم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
0
0
حرفهای آقای رضایی مطلوب ما هم هست لیکن ایشان به روشنی چارچوب استقرار لیبرالها را معرفی و اظهار برائت نمیکند. لیبرالها فقط بنی صدر و بازرگان نیستند ، لیبرالها تقریبا بجز مقطع کوتاهی، بنام انقلاب اسلامی بر کشور حاکم بوده اند ولی ما از سردار فریادی نشنیدیم که هیچ اطلاعیه تمام شدن توان برای قبول قطعنامه را شنیدیم .! ازآغاز جنگ تا همین حالا ارز کشور را لیبرالها برای گردش خارج مرفهین بی درد با نرخ دولتی داده اند ولی از صنعت . تولید داخل حمایت نکردند ، در جنگ با کمترین امکانات جنگیدیم و پولی که برای موافقت های اصولی دلار ۷۰ ریال دادند از هزینه ای که برای جنگ کردند بیشتر شد آنهم به کسانی که اکثرا متعلق به جناح خاصی بودند و حتی ده درصدشان هم صنعتگر نبودند . نخست وزیر وقت بعد‌ها گفت ما پشت جبهه را آرام نگاهداشتیم تا شما به جنگتان برسید! اما ، ما آنروزهااز سردار در مقابل این رشد خزنده آنها که ابر میلیارد های امروزی را تشکیل میدهند ، صدایی نشنیدیم که هیچ امثال کاظم رستگار ها را هم مغضوب دیدیم.! چرا سردار همنوایی با حضراتی کرد که با حضرت آقا که آن‌زمان رئیس جمهور بودند ، مخالفت داشت و امام ره استعفایش را از رادیو شنید! مگر قشر لیبرال و تکنو کرات از زیر بوته در آمدند که در دوران سازندگی به بعد تخمشان مثل علف هرز همه جا رو گرفت ، مگر جز با همکاری و حمایت مغروق استخر فرح ممکن بود؟ طی این مدت ،سردار با چه کسی هماهنگ تر بوده؟ ما روزگاری سردار را نماد سپاه می‌دانستیم حرفهای سردار حرف دل ماست ولی ایشان باید خیلی شفاف تر و جدی از برخی ها برائت بجوید تا باورش کنیم! وگرنه بداند سپاه غیر از او هم سردار فراوان دارد تا در فتح قله های بعدی به او اقتدا کنیم.