دکتر محسن رضایی:
کد خبر: ۱۰۵۰|
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۸
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است که مرحله اول آن ازسه سال پیش علیه سوریه ومرحله دوم آن از یک ماه پیش در عراق کلید خورده است.
حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی ،وی امروز در حضور جمعی از اعضا تشکل ندای قرآن دانشگاه تهران گفت:حملات اخیر رژیم صهیونیستی به غزه پس از حمالات داعش به سوریه وعراق ،دارای این معنا است که اسرائیل از ضعیف شدن دولت  های اسلامی حداکثر استفاده را برای منافع خود بعمل می آورد و واضح تر آنکه سناریویی از پیش نوشته شده در حال اجرا است.

 

دکتر محسن رضایی گفت :دولت های انقلابی عراق وسوریه که خط مقدم مقابله با اسرائیل هستنددر سالهای اخیر از نظر نظامی ، مالی واقتصادی در اثر حملات تکفیری ها وتروریست های افراطی ضعیف شده اند واین ضعف قطعا با برنامه ریزی صهیونیستی می باشد.بنابراین حمله رژیم صهیونیستی به غزه مرحله سوم یک عملیات بزرگ است که مرحله اول آن ازسه سال پیش علیه سوریه ومرحله دوم آن از یک ماه پیش در عراق کلید خورده است.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنانش گفت:حمله اسرائیل به غزه پس از حملات تروریستی به سوریه وعراق نشان داد که همدستی برخی کشورهای عربی با تروریست ها در سوریه وعراق ، یا از روی نادانی وجهالت بوده است ویا از اسرائیل فریب بزرگی خورده اند که با توجه به تجربیات گذشته و آگاهی از سیاست های فریبکارانه اسرائیل ، مورد دوم صحیح است.

 

وی همچنین افزود: امروز اگر کشورهای متهم به حمایت از تروریسم در سوریه وعراق علیه اسرائیل کاری انجام ندهند ، خود گواه همدستی با اسرائیل است.

جهان اسلام و بویژه کشور های عربی باید رژیم غاصب صهیونیستی را وادار به قطع حملات بکنند ، در غیر اینصورت همه آنها در این جنایات شریک خواهند بود.

 

دکتر محسن رضایی افزود: هدف اصلی رژیم صهیونیستی در حمله به غزه که در روزهای آینده نیز شدت خواهد یافت ، علاوه بر اجرای مرحله سوم عملیات بزرگ یک چیز بیشتر نیست وآن بازیابی روحیه از دست رفته ده سال اخیر وهمچنین بهره برداری حداکثری از فضای سیاسی موجود در خاورمیانه است.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: سران عرب وجهان اسلام بدانند در صورت سکوت ،این آتش هر روز شعله ورتر ودامن گیر خود آنها خواهد بود.

ارسال نظر