به نقل از جهان نیوز:
کد خبر: ۱۰۶۸|
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
گروه سیاسی جهان نیوز- اقدام ارزشی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز قدس، گویا به مذاق برخی خوش نیامده است.
حمله به اقدام ارزشی محسن رضایی در روز قدس

گروه سیاسی جهان نیوز- اقدام ارزشی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز قدس، گویا به مذاق برخی خوش نیامده است.

به گزارش جهان، محس رضایی در چند روز گذشته نقش پررنگی در حمایت از فسلطین و ایده تجهیز کرانه باختری به سلاح داشته در نامه‌ای به فرمانده گردان‌های عزالدین قسام مقاومت (شاخه نظامی حماس) نوشته بود: «اینجانب به نمایندگی از فرماندهان دفاع مقدس تاکید می‌کنم که با تمام توان و امکانات از شما دفاع و حمایت خواهیم کرد. شما مجاهدان و بیدار دلانی هستید که سینه خود را سپر حوادث امت اسلامی کرده‌اید. ما به شما افتخار می‌کنیم. نبرد شما ادامه دارد و سلاح و مهمات مورد نیاز شما از دل سنگ هم که باشد بدستتان خواهد رسید.»

خیز محسن رضایی برای انتخابات ریاست جمهوری!

به گزارش جهان، علی افشاری عضو فراری شاخه غیرقانونی دفتر تحکیم وحدت که این روزها برای آمریکا و اسرائیل خوش رقصی می‌کند، به انتقاد از این اقدامات محسن رضایی پرداخته است. 

وی در خلال یادداشتی که در سایت خود منتشر کرده ضمن آنکه تحلیل‌های ارائه شده توسط دبیر مجمع تشخیص را تئوری توطئه دانسته، مجموعه اقدامات محسن رضایی را ناشی از خودشیرینی و برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری قلمداد می‌کند!

استفاده رضایی از لباس نظامی غیرقانونی است!

یکی از مسئولین فعلی وزارت کشور فعلی نیز که به سبک برخی از دولتمردان در فیسبوک فعال است، در واکنش خود به این اقدام رضایی، با ذکر این نکته که "استفاده از این لباس آیا به معنای بازگشت وی به سپاه پاسداران است؟" فرمانده سابق سپاه را متهم به سواستفاده از لباس این نیروی انقلاب کرده است!

وی در قسمتی دیگر از این نوشته خود با اشاره به مواد 555 و 556 قانون مجازات اسلامی، حرکت تحسین‌شده محسن رضایی را استفاده غیرمجاز از لباس و علایم و درجات نظامی و انتظامی قلمداد کرده است.

گفتنی است در هفته گذشته محسن رضایی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور نوشته بود: «حقیر پیشنهاد می‌کنم که جنابعالی از ظرفیت‌های خود در سازمان کنفرانس اسلامی و کشورهای غیر متعهد بهره گرفته، نقش محوری در خلع سلاح هسته‌ای و شیمیایی رژیم اشغالگر قدس را عهده دار شوید. شرایط بین المللی و افکار عمومی جهانیان، به گونه‌ای است که بسیاری از دولت‌ها و ملت‌ها با این حرکت اصولی و انسان‌دوستانه، همراه خواهند شد. ضمن آنکه غرب و آمریکا را یارای مقاومت چندان نخواهد بود. در شرایطی که رؤسای کشورهای امریکای جنوبی، صدور روادیدسفر اسراییلی‌ها به کشور خود را قطع کرده یا سفرای خود را از تل آویو فرا می‌خوانند و تصریح می‌کنند که دولت اسراییل یک دولت تروریست است، زمانی که حتی حامیان اسراییل از جمله دولت انگلیس هم، کشته شدن فلسطینیان را جنایتی وحشتناک می‌خواند و یا مقامات سازمان ملل در توضیح و شرح ماجرای جنایات صهیونیست‌ها در فلسطین، به گریه می‌افتند همه و همه بیانگر تنفر بین المللی از رژیم غاصب قدس است.»

ارسال نظر
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
آذربايجان
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
يادگار امام،امين رهبري،علمدار سپاه اسلام در دفاع مقدس جناب مستطاب حضرت آقاي دکتر حاج محسن رضايي (دامت توفيقه) بسيار شاد شديم از اينکه دوباره قامت رشيدتان را در لباس دفاع از کشور ديديم.به خدا واگذار ميکنيم اين ياوه گوي ها رو. فرزند خلف ايران اسلامي در پناه خدا و ولي اش موفق باشيد.
آذربايجان
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
يادگار امام،امين رهبري،علمدار سپاه اسلام در دفاع مقدس جناب مستطاب حضرت آقاي دکتر حاج محسن رضايي (دامت توفيقه) بسيار شاد شديم از اينکه دوباره قامت رشيدتان را در لباس دفاع از کشور ديديم.به خدا واگذار ميکنيم اين ياوه گوي ها رو. فرزند خلف ايران اسلامي در پناه خدا و ولي اش موفق باشيد.
محمدصادق لزگي
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
به نام خدا
باسلام
آقا محسن خيلي دوست دارم من به عنوان يک جوان 28 ساله اين سرزمين .کاش ميشد ارادتم را به شما ابراز ميکردم .هدفم چاپلوسي نيست چون منفعتي برام نداره.نشان دادي هنوز پايبند ارزشه و خون دوستان شهيدتان هستيد. .

ارادتمند شما
محمدصادق لزگي
سالار بختيار
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
از تو به يک اشارت از ما به سر دويدن
سرباز با افتخار دکتر رضائي
آماده همکاري ستادي و عملياتي در سطح شهر اهواز و استان خوزستان با جناب دکتر رضائي
غلامرضا احمدي
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
بنده خطاب به کساني که پوشيدن لباس سپاه را از جانب آقامحسن عزيز برنتابيدند عرض مي کنم: اولا که آقامحسن رضايي فرمانده ارشد جنگ و سپاه بودند و سوابق ايشان کاملا روشن و مشخص است. ثانيا ايشان بزرگوار کردند و اين لباس را بر تن کردند و به بچه هاي جبهه و جنگ و همچنين به مردم غزه روحيه يي بسيار مضاعف بخشيدند . ثالثا الان زمان انتخابات رياست جمهوري نيست که آقامحسن بخواهد براي تبليغات اين کار را انجام دهد. اين در حالي است که در انتخابات 92 آقامحسن هيچ زمان براي تبليغات از هيچ امکاناتي استفاده نکردند. در پايان بايد عرض کنم که کساني که مغرضانه مي نويسند و مغرضانه سخن مي گويند خدا را در نظر بگيرند.
محمدرضايي
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
سلام حاج محسن آقا
شک نداشته باشبد پيروزي در سال هزارو چهارصدو چهار بوجود نمي آيد الي اينکه رزمندگان مخلص سپاه که بدون چشم داشتي از سپاه بعد از جنگ کناره گيري کردند را براي سازندگي و پيروزي هاي چشمگير در کشور دور هم جمع کنيد و با لباس سپاه بدون درجه جهاد اقتصادي بپا کنيم انشاءالله
محمدستوده مهر
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
سلام آقامحسن
برخلاف خيلي از دوستان،من ازاينکه لباس سپاه را به تنت کردي ناراحت نشدم.
من طلبه ام امابار ها دلم خواسته لباس سپاه را بپوشم.
امامحسن جانم
آنچه باعث تعجب من وامثال من شده ،دعوت شما از مردم براي بازگشت به روزهاي اول است درحاليکه شمازير پرچم کساني سينه ميزنيد که نه تنها شباهتي به روز هاي اول ندارندبلکه رفتار و گفتارشان باآن روز ها منافات دارد.
يکي از آن موارد،نشستن کنار ....برسرسفره بره کباب است. قطع دارم که نامه اميرالمومنين به فرمانداربصره راخوانده ايد.
آقا محسن
امروز از روز اول انقلاب فقيرترم اما ايمانم به نظام وامام خامنه يي محکم تر شده است
.....................
جمعي از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
رضايي پاسدار انقلاب است وبراي دفاع از انقلاب هر وقت لازم باشد لباس رزم خواهد پوشيد
رضا
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
سلام افتخار بختياري
محمد
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
سلام خسته نباشيد خدمت شما و سردار ببخشيد يه سوال داشتم درشبکه اجتماعي آپارات به اسم سردار و با پشتيبانه همين سايت يک کانال باز شده ميخواستم ببينم مال خودتون است يا کس ديگري به اسم سردار کانال زده؟www.aparat.com/www.rezaee.ir
دانشجويان زبان
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
با سلام .
جناب آقاي دکتر ما جمعي از دانشجويان زبان انگليسي دانشگاه ازاد واحد مسجدسليمان حمايت خود را از جناب آقاي دکتر اميدوار رضايي يا پسرتان را در انتخابات سال آينده مجلس شوراي اسلامي اعلام ميداريم .
پيروز باشيد .
محسن خرم اباد
|
-
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
0
0
افرين گذشته شماچراغ راهتان که اين لباس مردان بي ادا است