کد خبر: ۱۱۱۷|
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۳
تعداد نظرات: ۸ نظر
محسن رضایی در این نامه، به همراهی و همدلی با رزمندگان مقاومت غزه پرداخته و تأکید کرده است که سرانجام مجاهدت‌های این رزمندگان بیداردل کاخ پوشالی صهیونیست‌های غاصب را از میان برخواهد چید.
نامه به فرمانده گردان‌های قسام

دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در روز‌های گذشته، نامه‌ای برای فرمانده گردان‌های قسام فرستاد؛ نامه‌ای که البته در آن زمان منتشر نشد.

محسن رضایی در این نامه، به همراهی و همدلی با رزمندگان مقاومت غزه پرداخته و تأکید کرده است که سرانجام مجاهدت‌های این رزمندگان بیداردل کاخ پوشالی صهیونیست‌های غاصب را از میان برخواهد چید.

به گزارش «تابناک»، متن کامل این نامه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی به شرح زیر است؛

«بسم الله قاصم الجبارین»

برادر عزیزم محمد الضیف فرماندهی گردان های قسام

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

با سلام؛
درود خدا بر شما و رزمندگان مبارز فلسطینی

اخبار شما را دائما دنبال و گام به گام همراه‌تان هستیم. در عین تأثر عمیق از جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها، از مقاومت و پیروزی‌های افتخار آفرینتان به خود می‌بالیم. نبرد دلاورانه شما نشان داد که نه گنبد آهنین و نه تانک‌های مدرن اسرائیل، نمی‌تواند محل و پناهگاه امنی برای آن‌ها باشد. آری بجنگید، چرا که در مقابل رژیمی که قریب هفتاد سال، منطقی غیر از جنایت و آدم کشی ندارد، غیر از مقاومت چه راهی باقی مانده است؟ با رژیمی که تن به رفراندوم و مردمسالاری و آزادی در تعیین سرنوشت به ده میلیون فلسطینی در داخل و خارج فلسطین نمی‌دهد و آن‌ها را از داشتن حقوق اولیه محروم کرده است، چه باید کرد؟ با رژیمی که هرچند یک بار از زمین و آسمان و دریا وحشیانه به مردم محاصره شده حمله و صد‌ها نفر را قتل عام می‌کند، چه باید کرد؟ آری راهی جز مقاومت باقی نمانده است.

دولت‌های اروپایی و امریکا که دم از حقوق بشر و صلح می‌زنند، سازمان‌های بین المللی را از تصمیم گیری بازداشته‌اند. آن‌ها که برای کشتن یک حیوان در اروپا سروصدا راه می‌اندازند، در مقابل کشتن صد‌ها کودک و زن بی‌گناه سکوت کرده‌اند. آن‌ها چه توجیه و دلیلی برای افکار عمومی جهان دارند؟ می‌گویند اسرائیل حق دارد از خود دفاع کند؛ آیا کودکان و زنان محاصره شده، حق دفاع از خود را ندارند؟ پس راهی جز مقاومت باقی نمانده است.

 

برادر عزیزم فرمانده شجاع و باغیرت فلسطین

تصور غلط اسرائیل این است که چون بی‌ثباتی‌هایی در کشورهای سوریه و عراق و مصر به وجود آمده و ایران هم تحت فشارهای امریکا در محاصره اقتصادی است، پس فرصتی برای آن‌ها فراهم شده تا دیگر بار برای احیای حیثیت از دست رفتهٔ سال‌های اخیر، شانس خود را بیازمایند. شکست‌های پی در پی آن‌ها در تجاوز به جنوب لبنان در نبرد سی وسه روزه حزب الله و مقاومت قبلی شما در غزه به شدت اقتدار پوشالی اسرائیل را مورد سؤال قرار داده بود.

اما چه کسی قبول می‌کند که کشتن ده‌ها کودک و زن، نشانه اقتدار یک ارتش مدرن است؟ کودک کشی نه تنها نماد قهرمانی نیست، بلکه بیانگر ضعف و ناتوانی و ورشکستگی است. اسرائیل نه تنها از نظر اخلاقی بلکه از نظر نظامی هم شکست سنگینی خورده است. قبول کنیم که چنین رفتارهایی عامل اصلی خشونت و جنایت در سطح بین المللی است. اگر در سراسر جهان هر روز صد‌ها انسان بیگناه کشته می‌شوند، مربوط به کانون‌های خشونت آفرینی از جمله اسرائیل جنایتکار است.

نامه به فرمانده گردان‌های قسام

رزمندگان دلاور اسلام

شکست صهیونیست‌ها در نبردهای جاری به عنوان نقطه عطفی درخشان در تاریخ مبارزات فلسطین ثبت خواهد شد. به صهیونیست‌های آدم کش و جنایتکار نشان دهید که مقاومت، شکست ناپذیر و نقطه پایان اسرائیل فرا رسیده است. مطمئن باشید که اسرائیل به سرازیری سقوط کشیده شده است. برای اولین بار پروازهای بین المللی اسرائیلی را لغو کردید و در فرودگاه‌های فلسطین پرنده‌ای پر نمی‌زند. ناقوس ترس و مرگ صهیونیست‌ها به صدا درآمده و تا امروز قریب به پنجاه نفر از نظامیان اسرائیل خودکشی کرده‌اند.

فرزندان شهادت و جهاد اسلامی

اینجانب به نمایندگی از فرماندهان دفاع مقدس تأکید می‌کنم که با تمام توان و امکانات از شما دفاع و حمایت خواهیم کرد. شما مجاهدان و بیداردلانی هستید که سینه خود را سپر حوادث امت اسلامی کرده‌اید. ما به شما افتخار می‌کنیم. نبرد شما ادامه دارد و سلاح و مهمات مورد نیاز شما از دل سنگ هم که باشد، به دستتان خواهد رسید. مطمئنا حمله اسرائیل به غزه به انتفاضه جدیدی تبدیل خواهد شد و اگراسرائیل به حملات خود ادامه دهد، رزمندگان فلسطین از حصار غزه بیرون آمده و مردم شهرهای نزدیک را از دست صهیونیست‌های جانی آزاد خواهند کرد. بی‌تردید در حملات هجومی و پارتیزانی، صهیونیست‌ها توان دفاع از خود را ندارند. ده تا پنجاه نفر اسیر صهیونیست در هر شهر، بهترین سپر دفاعی از آن شهر است. بدیهی است، اشغالگران در چنین شرایطی، هیچ راهی جز تسلیم در مقابل شما نخواهند داشت.

به خدا توکل کنید و مطمئن باشید که «وماالنصر الا من عندالله العزیز الحکیم»

محسن رضایی/۱۸رمضان ۱۴۳۵
فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کلید واژه های مطلب: گردان قسام ، نامه ، دکتر محسن رضایی
ارسال نظر
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضاسلیمانی
|
United States of America
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۱
1
0
سلام و درود بیکران خداوند بر شما باد مالک اشتر امام ره
علیرضا همتی
|
United States of America
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۲
1
1
ما همه سرباز تو ایم
دا...
|
Germany
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
0
0
فقط من سرباز تو هستم و دیگر هیچ کس...
ایمان شمسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۲
0
0
افرین بر شجاعت شما
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۸
0
0
فرمانده خوش امدی دوست داریم
جوان بسیجی
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۸
0
0
دروبرمالک اشتر علی