محسن رضایی :
کد خبر: ۱۱۴۴|
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۱
نتایج مذاکرات هر چه باشد با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب و هماهنگی همه نیروهای انقلاب صورت گرفته است. همه نیروهای انقلاب و نظام با مذاکرات همراهی کردند.
اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، مسئولیتش با آمریکا خواهد بود

محسن رضایی گفت: نتایج مذاکرات هر چه باشد با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب و هماهنگی همه نیروهای انقلاب صورت گرفته است.

به گزارش «تابناک»، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، ظهر امروز در نشست دبیران کمیسیون‌ها و کمیته‌های دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام‌ گفت: همه مسئولین کشور تلاش کردند مذاکرات به نتیجه برسد؛ اما اگر این مذاکرات به نتیجه نرسد، نشان می‌دهد آمریکایی‌ها اراده‌ای برای ‌توافق ندارند و زیاده‌خواهی‌های آن‌ها علت شکست بوده است.

رضایی افزود: همه نیروهای انقلاب و نظام با مذاکرات همراهی کردند، حتی نیروهای منتقد وارد چالش و نقد جدی نشدند و تعبیر رهبر معظم انقلاب درباره مذاکره‌کنندگان «بچه‌های انقلاب» بود.

وی همچنین در خصوص نتایج توافق احتمالی در مذاکرات فردا‌ گفت: چنین توافقی باعث بهبود شرایط کشور در بلند مدت خواهد شد، اما نباید توقع تحول فوری را از نتایج مذاکرات داشت، بهبود شرایط کشور نیاز به تحول اساسی دارد. این تحول باید در برنامه ششم توسعه دیده شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره عملکرد تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان گفت: دولت زحمات زیادی کشیده ‌و آقای ظریف هوشمندی و مهارت خوبی در مذاکرات از خود نشان دادند و ظرفیت خوبی را به نمایش گذاشتند، در مجموع عملکرد آقای روحانی تا این سطح از مذاکرات خوب بوده است و انشاءالله از این پس هم با رهنمودهای رهبری پرونده را معقولانه مدیریت می‌کنند و عملکرد قابل قبول فعلی را ادامه بدهند.

رضایی در خصوص وفاق همه مسئولین درباره پشتیبانی از مذاکرات‌ گفت: نتایج مذاکرات هر چه باشد با پشتیبانی رهبر معظم انقلاب و هماهنگی همه نیروهای انقلاب صورت گرفته است.

ارسال نظر