دکتر محسن رضایی:
کد خبر: ۱۱۶|
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۱
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به شهرستان ارومیه از مرکز درمانی بیماران سرطانی بازدید و با حادثه دیدگان روستای شین آباد دیدار و گفتگو کرد.
به جان، مال و آبروی مردم بها دهید/ آقا مهدی دل ما را با خود برد و رفت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز پس از حضور در گلزار شهدای ارومیه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از مرکز حمایت از بیماران سرطانی ارومیه بازدید کرد .

دکتر محسن رضایی در جمع هیات امنای این مرکز اظهار داشت: تامین داروی مورد نیاز و پیگیری ماده 177 در بحث خارجی و داخلی و معافیت مالیاتی خیرینی که به بیماران این این نوع مراکز درمانی کمک می کنند از جمله اولویت های نیازمند پیگیری است .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تلاش و خدمت به بیماران سرطانی و کودکان بی سرپرست تحت درمان این مرکز را یک حرکت جهادی در امتداد راه شهدا بر شمرد و اشاره کرد: این حرکت جهادی مانند حرکت شهدایی است که برای بازگرداندن آوارگان جنگی به سرزمین های خود به نبرد پرداختند .

دکتر رضایی با اشاره به وضعیت تحریم های ظالمانه کشورهای غربی علیه ملت ایران اظهار امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم مشکلات دارویی به زودی حل شود تا داروی مورد نیاز بیماران سرطانی تامین گردد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با حضور در محل بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه به عیادت از حادثه دیدگان واقعه دلخراش آتش سوزی در مدرسه دخترانه در شین آباد پیرانشهر پرداخت و از مدیران و پرسنل بیمارستان برای بررسی و بهبود حادثه دیدگان پیرانشهر تشکر و قدردانی کرد .

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیش از ده نفر از حادثه دیدگان را مورد تفقد قرار داد و به مدیران بیمارستان تاکید کرد که پس از بازگشت حادثه دیدگان به خانه های خود ، همچنان پیگیر وضعیت آنان باشند.

دکتر محسن رضایی با تاکید بر سرعت عمل خوب و مناسب بیمارستان امام خمینی در واقعه پیرانشهر تاکید کرد: جان و مال و ابروی مردم باید حفظ شود و به آن اهمیت داده شود .

وی اظهار امیدواری کرد تمام کودکان و بانوان ایرانی همیشه در سلامت بسر ببرند و هیچگاه حادثه ای برای آنها اتفاق نیفتاد .

آقا مهدی دل ما را با خود برد و رفت
دکتر رضایی همچنین در دیدار با خواهر شهیدان سرافراز باکری ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرماندهان شهید مهدی و حمید باکری در بخشی از سخنانش درباره شهید مهدی باکری گفت : شهید مهدی از شجاع ترین با وفاترین و با غیرت ترین فرماندهان شهید است. وی ادامه داد : از صمیم قلبم می گویم که آقا مهدی دل ما را با خود برد و رفت و من هر روز به یادش هستم . امیدوارم فردای قیامت دست ما راگرفته و امروز هم با شهدای کربلا محشور شوند .

 

ارسال نظر