همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء
کد خبر: ۱۱۶۱|
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم، کشور را از تنگناهای سختی عبور داده است گفت: عملکرد قرارگاه به دیگران درس می‌دهد که نیروهای نظامی بدون سابقه کار پیمانکاری چگونه اقدامات تحولی را انجام داده‌اند.
اقتصاد مقاومتی در راستای تحریم ناپذیر ساختن کشور طراحی شده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز (26 آذر) در یازدهمین همایش سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تشکیل قرارگاه را از تصمیمات استراتژیک سپاه دانست و اظهار داشت: دوراندیشی سیاسی، پیش بینی محاصره اقتصادی دشمن و بازسازی ویرانی‌های حاصل از جنگ فلسفه تشکیل قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بود.

وی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) نهادی برگرفته از انقلاب اسلامی است که به منظور پاسداری از همان ارزش‌های انقلابی شکل گرفته است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هدف از تحریم‌های ظالمانه را از پا درآوردن جمهوری اسلامی ایران عنوان و تصریح کرد: دشمنان بر این باورند که با این روش می‌توانند ایران را وادار به کوتاه آمدن از آرمان‌ها و ارزش‌ها کرده و از الگوشدن و تمدن سازی جمهوری اسلامی ایران جلوگیری کنند.

رضایی افزود: دشمنان برنامه ریزی خود را معطوف به آینده ایران اسلامی کرده‌اند و می‌خواهند از طریق اقتصاد جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: جبهه ضد تحریم، ایستادگی، مقاومت و نا امید سازی آمریکا از تحریم‌ها و اقتصاد مقاومتی جبهه هایی است که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) طراحی شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش قرارگاه در عرصه اقتصاد مقاومتی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) باید با بازنگری در گذشته خود را برای مشارکت فعال در جبهه اقتصاد مقاومتی آماده کرده نقش خود را در این عرصه شناخته و به ایفای نقش بپردازد.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی به منظور ناامید سازی آمریکا از مواجه با ایران مطرح شده است تصریح کرد: همگان می بایست نقش خود را در جبهه اقتصاد شناخته و ایفا کنند؛ باید در صحنه عمل تحریم ها را شکست.

رضایی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی در راستای تحریم ناپذیر ساختن کشور طراحی شده گفت: همانگونه که در سالهای دفاع مقدس توانمندی و قدرت بازدارنده ای از دل جنگ بیرون آمد و موجب شد تا به امروز از سه جنگ قطعی جلوگیری شود، در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز می‌بایست به گونه‌ای عمل کنیم که در آینده کشورمان تحریم ناپذیر شود.

وی با بیان اینکه قرارگاه می بایست در چارچوب سیاستهای اقتصادی کشور نقش و جایگاه خود را پیدا کرده و همچون گذشته تاثیر گذار باشد گفت: عملکرد قرارگاه سازندگی سپاه به دیگران می آموزد که نیروهای نظامی که سابقه کار پیمانکاری را نداشته اند چگونه اقداماتی تحولی را شکل می دهد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان با تاکید بر لزوم استخراج تاریخچه قرارگاه گفت: اجازه ندهید از نجابت شما سوء استفاده شود؛ با استخراج تاریخچه قرارگاه، فعالیت ها و عملکرد خود را در اختیار همگان قرار دهید تا بدانند قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) کشور را از چه تنگناهای سختی عبور داده است.
 

ارسال نظر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یک رزمنده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
0
1
اقتصاد مقاومتی مبارزه ای است که بدون اعتقاد و ایمان میسر نخواهد شد و اگر امروز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) می درخشد مرهون ایمانی است که از سالهای دفاع مقدس و شیرمردان عرصه جهاد سازندگی به یادگار دارد.
حامد رضایی
|
United States of America
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
0
0
باسلام این طراحی سایتتون خیلی بده. لطفا تغییرش بدید.