کد خبر: ۱۱۸۹|
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۵
به مناسبت حملات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی و شهادت "محمدعلی الله دادی" ، "جهاد مغنیه" و جمعی از رزمندگان حزب الله، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.
تسلیت رضایی به رهبرمعظم انقلاب و سیدحسن نصرالله تسلیت رضایی به رهبرمعظم انقلاب و سیدحسن نصرالله تسلیت رضایی به رهبرمعظم انقلاب و سیدحسن نصرالله

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، متن پیام دکتر محسن رضایی به این شرح است :

 

بسم رب الشهداء والصدیقین

 

شهادت تعدادی از رزمندگان حزب‌الله در حمله رژیم صهیونیستی به قنیطره سوریه نشان داد که این رژیم اشغالگر برای تداوم حضور نامشروع خود از هیچ جنایتی ابا ندارد.

 

در این حمله ددمنشانه سردار شجاع سپاه اسلام "محمدعلی الله دادی" و جمعی از برادران حزب الله از جمله شهید "جهاد مغنیه" فرزند برومند چهره درخشان مقاومت شهید "عماد مغنیه" به فیض شهادت نایل آمدند.

 

جریان مقاومت بداند که جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار آنها خواهد بود و در دفاع از آنان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهدکرد و به فضل و عنایات الهی رزمندگان حزب الله و جریان مقاومت در منطقه پاسخ کوبنده ای به این اقدام ددمنشانه رژیم صهیونیستی نشان خواهد داد .

 

اینجانب شهادت این عزیزان را به محضر مبارک مقام معظم رهبری، دبیر کل محترم حزب الله لبنان و برادرانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رزمندگان حزب الله لبنان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای روح بلند این شهیدان علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر، اجر و دوام توفیق طلب می کنم.

 

محسن رضایی               
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام    

ارسال نظر