کد خبر: ۱۲۰۰|
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
دکتر محسن رضایی در دیدار با سفیر اردن، تسلیت مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مردم اردن و خانواده خلبان کشته شده به دست داعش ابلاغ کرد.
ابلاغ تسلیت مجمع تشخیص مصلحت به ملت اردن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز شنبه در دیدار با سفیر اردن در ایران بر لزوم مبارزه کشورهای مسلمان با داعش تاکید کرد.

 

محسن رضایی در این دیدار با اشاره به این نکته که شکنجه و قتل دردناک خلبان اردنی، احساسات مسلمانان و مردم دنیا را علیه گروه تروریستی داعش بر انگیخته است، گفت: به نمایندگی از ریاست و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام و از طرف نظام جمهوری اسلامی ایران، این واقعه تاسف برانگیز را به ملت مسلمان اردن و خانواده این سرباز فداکار مسلمان، تسلیت می گویم.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: داعش تصور می کرد با نمایش کشته شدن فجیع یک خلبان، می تواند در دل مبارزان رعب و وحشت ایجاد کند در حالی که این اتفاق قلب های مسلمانان را به درد آورد و اراده مسلمین را برای از بین بردن این گروه تکفیری دوچندان کرد.

دکتر رضایی افزود: اعتقاد ما بر این است که آتش برافروخته شده در این رخداد دردآور، دامان داعش را خواهد گرفت و بزودی شاهد شکست آنان خواهیم بود.

 

وی افزود: از میان بردن فتنه داعش در منطقه، به وسیله قوای نظامی کشورهای مسلمان، امکان پذیر است و نیازی به دخالت نیروهای بیگانه در سرزمین های اسلامی نمی بینیم.

 

در این دیدار عبدالله سلیمان عبدالله ابورمان، سفیر اردن ضمن قدردانی از عواطف ملت ایران و تشکر از بیانیه وزارت امور خارجه در محکومیت این جنایت داعش، گفت: ابزار همدردی جنابعالی و مردم ایران، نزدیکی قلوب و دیدگاه های دو ملت را سبب خواهد شد و با یاری خداوند، ملت های منطقه، در جنگ نظامی و فرهنگی علیه تفکر تکفیری موفق خواهند شد.​​

کلید واژه های مطلب: اردن ، تسلیت ، محسن رضایی
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد امیـدواری ابـرقویی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۶
0
0
به نام خدای متعال
دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام
سلام علیکم
آیا زمان آن نرسیده است که از مردم مسلمانان و بدون مرز که وابسته به نهادهای مردمی باشند ارتشی تشکیل شود تا فتنه هایی مثل داعش را قبل از تولد خفه کنند و خواموش نمایند. اگر این بسیج بین المللی اتفاق بیفتد، بسیاری از مشکلات جهان اسلام خیلی سریع حل خواهد شد.
محمد امیدواری از قم.