در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام:
کد خبر: ۱۲۵۹|
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرحهای توسعه و عمران استان در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بررسی قرار گرفت.
طرحهای توسعه و عمران استان چهارمحال و بختیاری بررسی شد

قاسم سلیمانی دشتکی، عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در نخستین نشست اعضای شورای راهبردی توسعه چهارمحال و بختیاری در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، فعالیت های صورت گرفته در حوزه های مختلف توسعه و عمران استان، ارائه و در باره موضوعات گوناگون هر بخش تبادل نظر شد.

وی گفت: این اقدامات در چهار حوزه اصلی اجرای سیستم های شبکه آبیاری، آب و سد 'کارون چهار'، گردشگری و راه های ارتباطی و سیستم حمل و نقل مطرح شد.

سلیمانی دشتکی تأکید کرد: برای رسیدن به نتایج مطلوب و حرکت در راستای عملگرایی در حوزه های چهارگانه مطرح شده، 12 طرح آماده اقدام، در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در ادامه این نشست، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حرکت جدی در مسیر اجرای طرحهای بررسی شده در شورای راهبردی توسعه چهارمحال و بختیاری، نقش مهمی در رسیدن به توسعه و پیشرفت دارد.

محسن رضایی تصریح کرد: اجرای مصوبات این شورا در کوتاه ترین زمان ممکن، باعث رسیدن به نتایج قابل قبول در زمینه های مختلف می شود.

وی بیان داشت: تمام اعضای شورای راهبردی توسعه چهارمحال و بختیاری، بایستی تلاش خود را برای رسیدن به نتایج مطلوب در راستای اهداف پیش بینی شده این شورا، انجام دهند.

رضایی اضافه کرد: بررسی طرحهای توسعه ای در زمینه های فرهنگی، علمی و فناوری، نقش ارزنده ای در شتاب بخشی به روند ارتقای کمی و کیفی شاخص های پیشرفت دارد.

به گزارش ایرنا،در نخستین نشست شورای راهبردی توسعه چهارمحال و بختیاری در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، طرح جامع آب، میراث طبیعی زردکوه، طرح جامع احیای آبخیزداری و نیروگاه های برق آبی، مورد بررسی کارشناسی و علمی قرار گرفت.

کلید واژه های مطلب: چهارمحال و بختیاری ، توسعه ، محسن رضایی
ارسال نظر
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مجید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
0
0
آقای رضایی منتظر حضور شما در انتخابات مجلس هستیم
بهنام مهربان گهرویی
|
United States of America
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
0
1
توسعه راهبردی استان نیاز به مدیران متخصص و سالم و دلسوز با کنترل مستیم بر پرسنل زیر دست دارد واعلام نیاز و تعامل سازنده با مسئولین رده بالای نظام و پیگیری خواسته های به حق استانی است.
دانشجويان زبان انگليسي
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
0
0
با سلام خدمت جناب آقاي دكتر
جناب آقاي دكتر چندي پيش پيشنهادي را به جناب آقاي دكتر اميدوار رضايي داده بوديم كه جهت اطلاع جنابعالي متن آنرا خدمتتان ارسال مي كنيم .
استاد ارجمند جناب آقاي دكتر اميدوار رضايي
با سلام .
با توجه به اينكه برخي مدارس و آموزشگاه هاي علمي به نام برخي از استاتيد و پ‍‍ژوهشگران علمي همانند دبيرستان دكتر كرمزاده و...نامگذاري گرديده است پيشنهاد ميشود كه ساختماني جهت تحصيلات تكميلي دانشجويان كارشناسي ارشد و دكتراي دانشگاه آزاد اسلامي واحد مسجدسليمان (زادگاه برادران رضايي) بنام ساختمان تحصيلات تكميلي دكتر محسن رضايي احداث و نامگذاري گردد. اميد است اين پيشنهاد مورد قبول واقع گردد .
دانشجويان رشته زبان دانشگاه آزاد اسلامي واحد مسجدسليمان
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۲
0
1
آقای رضایی سلام
شما بهتر است به منطقه مفلوک بختیاری کمک کنید تا به سماه برگردید چون با وجود سرشاری این منطقه از منابع طبیعی عقب مانده .