کد خبر: ۱۲۶۰|
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی مدتی است که نظر سنجی ای را در خصوص تاثیر عوامل مختلف بر نحوه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مطرح کرده است.
نتایج نظرسنجی درباره عوامل تاثیر گذار بر اقتصاد مقاومتی

پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی مدتی است که نظر سنجی ای را در خصوص تاثیر عوامل مختلف بر نحوه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مطرح کرده است و حمایت های مردمی در اجرای این سیاست ها موثرترین عامل از نظر خوانندگان محترم ارزیابی شده است.

 

بايد توجه داشت که نتايج به دست آمده از اين نظرسنجي با توجه به سلايق مخاطبان پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، اگرچه بيانگر يک جامعه آماري نسبتاً وسيع و در برگيرنده سلايق مختلف است و طبيعتاً در جاي خود مي‌تواند مورد تحليل و بررسي قرار گيرد، اما به هيچ وجه مدعي اعلام نظر قطعي جامعه ايراني در این خصوص نمی باشد.


چراکه شرکت در نظرسنجي مجازي (اينترنتي) عمدتا توسط افراد تحصيلکرده، نخبگان و عموم افرادي که دسترسي به شبکه اينترنت دارند، می باشد و البته باید در نظر داشت که بیشتر مخاطبان سایت شخصی دکتر محسن رضایی را جامعه فرهیختگان و نخبگان کشور و همچنین دوستداران ایشان تشکیل می دهند.

 

این پایگاه اطلاع رسانی ضمن قدرداني و تشکر از احساس مسئوليت کاربران سايت نسبت به اوضاع اقتصادی کشور و شرکت در نظرسنجي با سوال: « برای اجرای صحیح سیاست های اقتصاد مقاومتی کدامیک موثر ترند؟»  مطرح‌شده بعد از بیش از یک سال از ابلاغ این سیاست ها، نتايج اين نظرسنجي را اعلام مي‌کند.

 

در اين نظرسنجي تعداد  460 نفر از خوانندگان محترم شرکت کرده‌اند كه نتايج به دست آمده به شرح زير است:

 

حمایت مردمی                                                 %25.43

حمایت دولتی                                                  %22.39

اعتقاد به این سیاست ها                                 %19.35

نظارت همگانی                                                %17.61

قانونگذاری برای سیاست ها                           %15.22


امید است که با حمایت های مردمی و ورود نخبگان و دولت در عرصه اجرای این سیاست ها شاهد پیشرفت های روزافزون اقتصادی و رهایی از چنگال تحریم های ظالمانه باشیم.

کلید واژه های مطلب: نظر سنجی ، اقتصاد مقاومتی ، محسن رضایی
ارسال نظر
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
منوچهرلطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
0
0
سلام دراجرای اقتصادمقاومتی کسب مبتنی برزکات باکلمات عرضه وتقاضا که عامل فساددرجهان میباشد ضدیت داشته ویقیناسازمان بورس فعلی وبانکهای موجودهمراه کسب صحیح نبوده ونخواهندبودوعلم براین ایراد یک نعمت است
منوچهرلطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
0
0
سلام دراجرای سیاستهای اقتصادمقاومتی سازمان بورس ایرادخودراپیدانکرده ودنباله روبورسهای جهانی شده وکسب مبتنی برزکات باکلمات عرضه وتقاضا که باعث فساد اقتصادداخلی شده ضدیت دارد
منوچهرلطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
0
0
سلام دراجرای اقتصادمقاومتی مردم عامی درکلام عامیانه مثالهای پرمعنادارندقدیمیهامیفرمودند. بی مایه فتیره یقیناسازمان مالیاتی بادرامد۵۲ هزارمیلیاردتومانی درمقابل بودجه ۸۵۰ هزارمیلیاردتومانی مصداق همان کلام عامیانه است وسازمان مالیاتی نیازمندکمک میباشد
ناصرغلامی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
0
0
حمایت متقابل مردم ودولت
ناصرغلامی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
0
0
حمایت متقابل مردم ودولت