کد خبر: ۱۲۸۹|
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
محسن رضایی پس از بازی گفت: بخاطر اهمیت این دیدار به ورزشگاه آزادی رفتم و خوشحالم نماینده کشورمان حریف سعودی خود را شکست داد.
 محسن رضایی در جمع تماشاگران دیدار پرسپولیس و الهلال

 محسن رضایی در جمع تماشاگران دیدار پرسپولیس و الهلال

پرسپولیس تهران دقایقی پیش در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمان آسیا موفق شد تیم الهلال عربستان را شکست بدهد تا بازی رفت را در خانه با خیالی آسوده پشت سر بگذارد.

 

به گزارش پایگاع اطلاع رسانی دکتر رضایی، آنچه این بازی را مانند بازی‌های قبل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ویژه جلوه داده بود حضور بیش از یکصدهزار نفر در ورزشگاه آزادی تهران بود. تماشاگرانی که مدتی است در بازی‌های تیم‌های ایرانی برابر حریفان عربستانی خود سنگ تمام می‌گذارند.محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم امروز یکی از تماشاگران ویژه‌ این بازی بود بود که برای حمایت تیم پرسپولیس به ورزشگاه رفته بود.

 

محسن رضایی پس از این بازی در باره علت حضورش در ورزشگاه گفت: بخاطر اهمیت این دیدار به ورزشگاه آزادی رفتم و خوشحالم نماینده کشورمان حریف سعودی خود را شکست داد. وی همچنین افزود: برای تقویت روحیه بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی این تیم برابر حریف عربستانی و تقدیر از زحمات کادر فنی این تیم و همراهی با هواداران پرشوری که این روزها برای حمایت تیم خود برابر رقبای آسیایی پا به میدان می‌گذارند در ورزشگاه حاضر شدم تا ضمن حمایت از تیم باشگاهی کشورمان از بازیکنان و کادر فنی و مدیریت باشگاه پرسپولیس هم تشکر کرده باشم.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در خصوص بازی گفتند: پرسپولیس در نیمه اول نمایش بهتری داشت و بر بازی مسلط بود اما در نیمه دوم عملکرد حریف عربستانی پرسپولیس با اتخاذ تاکتیک بهتر بر بازی مسلط شد اما خدارا شکر گل دقایق پایانی پرسپولیس موجب شد تا همه خصوصا تماشاگران بی‌شماری که به ورزشگاه آمده بودند از این بازی راضی باشند.

 

محسن رضایی همچنین در پایان از بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس خواست تا با ترمیم و پوشش نقاط ضعف خود در بازی برگشت هم نتیجه مطلوبی را رقم بزنند و مانند این بازی مردم و هوادارانشان را خوشحال کنند.

 

پرسپولیس تهران بعد از پیروزی در بازی امروز چهارشنبه هفته اینده و در دیدار برگشت باید در ریاض به مصاف الهلال عربستان برود.
 

کلید واژه های مطلب: الهلال ، پرسپولیس ، محسن رضایی
ارسال نظر