کد خبر: ۲۰۵۰|
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۷
به گزارش تابناک – البرز: سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: محسن رضایی در طول سال های بسیار، خدمات ارزنده ای به اسلام، انقلاب، ولایت و ملت ایران داشته و بارها لبخند را به لب های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، رهبری عظیم الشان انقلاب و ملت ایران نشانده است.
وی افزود: این لبخندها به واسطه تلاشی است که آقا محسن برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب و به ویژه در طول دوران دفاع مقدس داشته و پس از آن نیز همواره در صف اول دفاع از انقلاب و حمایت از ولایت ایستاده است.
این فرمانده ارشد نظامی اظهار داشت: به طور قطع کسانی که نمی خواهند ملت ایران در جهان الگویی برای ملت های آزادی خواه و ستم دیده باشند، از تلاش های سربازان ولایت به ویژه آقا محسن کینه به دل گرفته و کینه دشمنان از یک سو و محبت ملت مسلمان و ولایی ایران از سوی دیگر، بزرگ ترین پاداشی است که سربازان ولایت به آن افتخار می کنند.
سردار استاد حسینی با تاکید بر اینکه لباس سپاه در حقیقت لباس سربازی امام زمان (عج) است، گفت: حیف بود که آقا محسن لباس دیگری به تن داشت و دوستداران انقلاب اسلامی ملبس شدن دوباره ایشان به لباس سربازی امام زمان (عج) را به فال نیک گرفته و امیدواریم همه سربازان ولایت در صفوف سربازان امام زمان (عج) قرار گیرند.
لازم به توضیح است، سردار محسن رضایی روز چهارشنبه 30 اردیبهشت سال‌جاری پس از 18 سال با لباس رسمی سپاه در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) که با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد، حضور یافت.
وی درباره این تصمیم خود گفته است: بنده ابتدا از رهبر بزرگوار انقلاب تشکر می‌کنم که ما را مفتخر کردند که این لباس سبز را که لباس شهادت، غیرت و ایستادگی است، بپوشم. لذا از اینکه این افتخار را به من دادند صمیمانه از ایشان تشکر می‌کنم. شاید این مسئله به روحیات بنده باز می‌گردد؛ هر جا که احساس خطر کنم سعی می‌کنم آنجا حاضر شوم، برای مقابله با یک خطری از سپاه بیرون آمدم و امروزه برای مقابله با خطر دیگری لباس رزم را با اجازه مقام معظم رهبری پوشیده ام.
ارسال نظر