کد خبر: ۲۱۱۲|
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
اینجانب که از نزدیک شاهد دلاوری های فرزندان مخلص و شجاع شما بوده ام نمی دانم با چه زبانی از ایثارگریهای فرزندان شما بایستی تشکر و قدردانی کرد و به چه قلمی این رزم بی سابقه آنها را توصیف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، با شروع عملیات مرصاد در 5 مرداد 1367 گردان و لشگرهای زیادی به سوی غرب کشور شتافته و با منافقین نبردی سنگین را انجام دادند. لشگر انصار الحسین(ع) در مرصاد یکی از لشکرهایی بود که نیروهایش دلاورانه جنگیده و در شکست منافقین نقش به سزایی را ایفا کردند.

آنچه مشاهده خواهید کرد پیام تشکر محسن رضایی فرمانده وقت سپاه پاسداران از این رزمندگان است که می نویسد:

امت شهید پرور استان همدان

اینجانب که از نزدیک شاهددلاوری های فرزندان مخلص و شجاع شما بوده ام نمی دانم با چه زبانی از ایثارگریهای فرزندان شما بایستی تشکر و قدردانی کرد و به چه قلمی این رزم بی سابقه آنها را توصیف کرد.

برادران رزمنده لشکر پیروز 32 انصار الحسین (ع) همانند قهرمانان عاشورا با چنان قدرتی در مقابل نیروهای بعثی و منافق می جنگیدند و دشمن را تار و مارمی کردندکه گویا،قدرتی الهی بدست مردانی پاک بر سر جنایتکاران باریدن گرفته است. شکست توطئه جدید در باختران به دست رزمندگان اسلام، توطئه های دیگری از جمله حمله دشمن به خوزستان و همچنین توطئه های دیگری را در بعضی از مناطق کردستان خنثی کرد.

اینجانب از طرف خود و همه فرماندهان اسلام ضمن تشکر از امت شهید پرور همراه همه خانواده های محترم این عزیزان تبریک و تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال طلب صبر و استقامت را برای آنان دارم.

برادر شما

محسن رضایی

کلید واژه های مطلب: مرصاد ، محسن رضایی ، همدان
ارسال نظر