دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار مدیرعامل ایرنا:
کد خبر: ۲۱۴۲|
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
در آستانه روز خبرنگار، محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی با دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کرد.

نقش خبرنگاران در توسعه و امنیت ملی کشور تعیین کننده استبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، در این دیدار محسن رضایی با تجلیل از نقش خبرنگاران شهید ایرنا و شهید محمد صارمی، به اهمیت رسانه و خبر در دنیای امروز اشاره کرد و تلاش تیم رسانه ای دولت برای تبیین دستاوردهای نظام را امری ارزشمند خواند و گفت: خبرنگاران به عنوان راویان سرگذشت ها و حوادث بویژه نبردهای دیپلماتیک، جایگاه بسیار مهمی در نقش دادن به افکار عمومی دارند لذا باید زمینه های لازم برای آنکه خبرنگاران ما، نخستین روایت از وقایع به خصوص رخدادهای منطقه را به جهانیان مخابره کنند را فراهم و می بایست ضمن توسعه اقتصادی در رسانه، کاستی ها و موانع در این رستا، مرتفع شود.

وی افزود: در مسیر افزایش مهارت تولید اطلاعات و اخبار در کشور باید اقدامات جدی صورت گیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تاکید بر اثر کارکردهای پر اهمیت رسانه در مقاطع گوناگون، حساس و تاریخی کشور از جمله در عرصه سالهای دفاع مقدس، تقویت علمی و دانش در رسانه ها را مهم ارزیابی کرد.

دکتر رضایی، خبرگزاری جمهوری اسلامی را رسانه حرفه ای، مهم و در عین حال تاثیر گذار در داخل و خارج از کشور خواند و ضرورت تقویت جایگاه و کارکرد حرفه ای ایرنا را مورد تاکید قرار داد و از زحمات و خدمات و مدیران ایرنا بویژه آقای خدادی قدردانی کرد.

در این دیدار، محمد خدادی گزارشی از اقدامات انجام شده در مسیر توسعه فعالیت های حرفه ای ایرنا ارائه کرد.

کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، ایرنا ، خبرگزاری
ارسال نظر