کد خبر: ۲۱۵۵|
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت : سیاست های مدیریت محلی و شهری در راستای اجرای طرح مدیریت یکپارچه شهری در مجمع تشخیص مصلحت نظام در دست تدوین است.
ایرنا _ به گزارش روز شنبه شهرداری مشهد، محسن رضایی در دیدار با شهردار مشهد افزود: مدیریت یکپارچه شهری از نکات محوری برای شهرهای کشور است و کمیته مدیریت شهری در مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکیل شده است.

وی اظهار کرد: یکپارچگی مدیریت شهری و تمرکز اختیارات موجب راحتی مردم و سرعت بخشیدن به پیشرفت امور شده و اجرایی شدن آن مردم را از سرگردانی و مراجعه به مراکز متعدد نجات می دهد.

وی با اشاره به اینکه مشهد تابلوی حیثیتی نظام حمهوری اسلامی ایران است؛ افزود: باید به شهرداری مشهد از سوی دولت و نهادهای کشوری و لشکری کمک ویژه شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر چند فروش تراکم و دارایی های شهرداری ها منبع اصلی درآمد آنها است اما این امر نباید به معماری شهرها آسیب وارد کند و باید به فکر درآمدهای پایدار بود.

رضایی افزود: باید درمورد محدوده شهرها فکر جدی و اساسی شود و از طرفی نیز باید بازنگری در معماری شهری ایران صورت گیرد تا چارچوب های ایرانی و اسلامی در عمران شهرها رعایت شود.

مشهد با سه و نیم میلیون جمعیت سالانه پذیرای 27 میلیون زائر داخلی و خارجی است.
کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، شهرداری ، مشهد
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۰
0
0
عدم استفاده از كارشناسان مديريت شهري در امر مكانيابي شهرها ومعماري باعث شده كه شهرها ي ايران از لحاظ استحكام و زيبايي هاي بصري وضعيت نامناسبي داشته باشند.