رضایی در اختتامیه نمایشگاه ندسا:
کد خبر: ۲۲۵۷|
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۴
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: عربستان پس از پیروزی در یمن قصد ورود به خلیج فارس را دارد و می خواهد کشورهای قطر، بحرین و کویت را به کشور خود الحاق کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن رضایی در آئین اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی سپاه که عصر امروز در دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار شد گفت: در زندگی همیشه سعی کرده ام به عنوان یک سرباز در خدمت مردم باشیم. در یک سال اخیر به نظرم رسید وارد دوران جدیدی از ناامنی های منطقه ای شده ایم.

دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام با بیان اینکه در این شرایط فکر کردم باید دوباره لباس نظامی بپوشم، اظهار داشت: به همین دلیل یک بار دیگر لباس پوشیدم تا سربازی خود را به اثبات برسانم. قبل از حمله عربستان به یمن پیش بینی کرده بودم که در آینده شرایط منطقه به گونه ای دیگر خواهد بود.

رضایی با اشاره به وضعیت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: ملاحظه می کنید که شرق ایران یعنی افغانستان بسیار ناامن است و با ورود آمریکا به این کشور از ۱۲ سال گذشته تاکنون ناامنی پایدار شده است.

وی ادامه داد: ناامنی در کنار مرزهای ما وجود دارد اما استانهای ما که هم مرز افغانستان بوده دارای امنیت کامل هستند.

دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام تصریح کرد: با وجود ناامنی در اطراف ایران، مردم ما احساس ناامنی نمی کنند.

رضایی با اشاره به حمله عربستان به یمن افزود: حدس می زنیم عربستان بدنبال پیروزی در یمن است و بعد قصد ورود به خلیج فارس را دارد. آنها می خواهند قطر، کویت و بحرین را به کشور خود الحاق کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا در سال ۶۶ وارد جنگ مستقیم با ما شد اما ما با تکیه بر ایمان خود توانستیم هیمنه آن را بشکنیم، ادامه داد: خودباوری و اعتماد به نفس بیش از ۲۰۰ یا ۳۰۰ سال به کشور ما ظلم شده بود و ما در جنگ آن را بدست آوردیم.

دبیرمجمع تشخیص محصلت نظام بیکاری و گرانی را معلول عدم خودباوری در اقتصاد دانست و گفت: اگر ما خودمان را باور کنیم مشکل اقتصادی ما حل خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی سپاه گفت: این نمایش به معنای این نیست که بدنبال جنگ هستیم؛ بلکه می خواهیم فکر جنگ علیه کشورمان را در ذهن دشمن پاک کنیم
کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، رضایی ، عربستان ، کویت ، اقتصاد ، ندسا ، یمن
ارسال نظر