برای عرض همدردی با خانواده شهید؛
کد خبر: ۲۲۶۲|
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۱
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز عصر امروز در حاشیه حضور در منزل سردار شهید حسین همدانی برای ضمن عرض تسلیت به خانواده این شهید عرصه مقاومت، اظهار داشت: سردار همدانی از فرماندهان بسیار قدیمی، پرکار و در سطح شهید مهدی باکری بود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در منزل شهید سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی حاضر و با خانواده این شهید سرافراز دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز عصر امروز در حاشیه حضور در منزل سردار شهید حسین همدانی برای ضمن عرض تسلیت به خانواده این شهید عرصه مقاومت، با بیان اینکه من سردار همدانی را مهدی باکری دوم می‌دانستم، گفت: ایشان در تمام عملیات‌های دفاع مقدس حضور داشت و هیچ عملیاتی نبود که ایشان غایب باشد.

سرلشکر رضایی صداقت، عقلانیت و اعتقاد را از ویژگی‌های سردار شهیدحسین همدانی عنوان و تصریح کرد: روحیات و ارزش‌های انقلاب تا دو هفته پیش که بنده با سردار همدانی جلسه داشتم در سیمای ایشان موج می‌زد. این سردار شهید خدمات بسیار زیادی به انقلاب اسلامی و ملت ایران داشته است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره خدمات سردار شهید همدانی در خط مقاومت نیز گفت: جبهه مقاومت ایشان در سوریه سازماندهی کردند به گونه‌ای که دشمنان تا نزدیک حرم حضرت زینب(س) رسیدند اما سردار همدانی حرم حضرت زینب(س) را حفظ کرد و دشمن را ده‌ها کیلومتر از حرم دور کرد و در حقیقت مثل حضرت ابوالفضل پاسدار حرم زینب کبری(س) شدند و توانستند این افتخار را برای جمهوری اسلامی ثبت کنند.

حضور دکتر محسن رضایی در بیت سردار شهید حسین همدانی
شهید سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در طول سالهای گذشته که نقش تعیین کننده ای در حفظ و حراست حرم حضرت زینب (س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در جنگ تروریستی سوریه داشت ، عصر دیروز در حین انجام ماموریت های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریستهای داعشی به شهادت رسید.
ارسال نظر