در اینستاگرام شخصی:
کد خبر: ۲۲۸۸|
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
دکتر رضایی در اینستاگرام نوشت: ما نمی توانیم تا این بندها و وزنه ها را نگشوده ایم از اقتصاد ایران انتظار تحرك داشته باشیم.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی»؛ محسن رضایی از اقتصاد نابه سامان و بیمار کشور گله کرد و در صفحه اینستاگرامش چند راهکار پیشنهاد داد.
تحول اقتصادی با چند راهکار از محسن رضایی+عکس
وی در این پست نوشت: 
اگر تصور کنیم که با رفع تحریم ها، وضعیت اقتصادی ما به یکباره متحول می شود، باید گفت بسیار ساده انگارانه به مسائل نگاه کرده ایم. تحریم ها تنها مشکل اقتصادی ایران نیستند و عوامل دیگری نیز در این بی سامانی اقتصاد ایران نقش دارند.
اقتصاد ایران شبیه یک جوان تنومند است. دست و پای این جوان اکنون با طناب هایی بسته شده و وزنه هایی به پای او بسته شده و از سه طریق هم به او حمله و هجمه می شود.
در واقع اقتصاد ایران با طناب «نظام اداری و بوروکراسی» بسته شده و « دلارهای نفتی» و «بودجه سنگین دولتی» وزنه هایی هستند که به پاهای این جوان بسته شده و سه عامل یکی «تحریم های ظالمانه» ، «مسائل طبیعی و محیط زیست» و دیگری «واردات بی رویه کالاها» به این جوان گرفتار ضربه می زند. ما نمی توانیم تا این بندها و وزنه ها را نگشوده ایم از اقتصاد ایران انتظار تحرك داشته باشیم.

ارسال نظر