در دیدار سفیر روسیه با دبیر مجمع مطرح شد:
کد خبر: ۲۲۹۱|
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
لوان جارگاریان، سفیر روسیه در ایران با دکتر محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کرد.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی»، در این دیدار که عصر روز شنبه در مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، دو طرف با اشاره به سابقه روابط ایران و روسیه و اهمیت ارتقای این تعاملات، برعزم دو کشور برای ایجاد امنیت و مبارزه با پدیده تروریسم تاکید کردند.
دکتر محسن رضایی در این دیدار به اهمیت داد و ستد اقتصادی میان جمهوری اسلامی ایران و روسیه اشاره کرد و گفت: لازم است موانع تجارت و سرمایه گذاری میان دو کشور شناسایی شوند و با از میان برداشتن این مشکلات، سطح روابط اقتصادی به شکل چشم گیری افزایش یابد.
تاکید بر گسترش همکاری های منطقه ای ایران و روسیه
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه از نقش آفرینی روسیه در مبارزه با داعش در خاک سوریه تشکر کرد و گفت: امیدواریم با همکاری های منطقه ای، امنیت پایدار در منطقه پدید آید. آمریکا درمنطقه دربن بست کامل است. امنیت منطقه در دوران اقای اوباما بدتر ازاقای بوش شده است.
دکترمحسن رضایی گفت : روسیه وایران وسوریه وعراق با بدترین دشمنان بشریت درحال نبرد هستند. تکفیریها کسانی هستند که انسانها را زنده زنده می سوزانند. بنابراین نبرد با انها موجب کسب اعتبار وحیثیت بین المللی خواهد شد.روسیه ازتبلیغات غربی ها واهمه بخرج ندهد. انها چون دیدند بمباران شما موثر بوده است ازتوافق اولیه ای که با شما کردند پشیمان شده اند.
لوان جاگاریان، نیز با ابراز خوشنودی از این دیدار گفت: روابط با ایران، برای روسیه دارای اهمیت ویژه ای است و امیدواریم همکاری های دو جانبه ایران و روسیه ، با سفر وزیر انرژی روسیه به تهران گسترش یابد.
در این دیدار دکتر علی رضایی معاون پژوهش، اطلاع رسانی و اموربین الملل دبیرخانه مجمع، دکتر مرادی رئیس مرکز مطالعات آسیای میانه و قفقاز وزارت امور خارجه و تنی چند از مدیران دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضور داشتند.
تاکید بر گسترش همکاری های منطقه ای ایران و روسیه
کلید واژه های مطلب: دکتر علی رضایی میرقائد
ارسال نظر
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
افشین علاسوند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
0
0
با سلام .
چندی پیش دوستی به نام دامون پیامی خطاب به جناب آقای دکتر محسن رضایی ارسال کردند و از ایشان درخواست کردند که دانشگاه آزاد مسجدسلیمان را در اخذ و تایید رشته های تحصیلات تکمیلی یاری نمایند . من هم به نوبه خودم از جناب آقای رضایی چنین در خواستی دارم .
آرزوی موفقیت برای سردار اسلام و ایران :
جناب اقای محسن رضایی
ليلا احمدي
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳
0
0
با سلام خدمت جناب آقاي دكتر رضايي
من هم از اين بزرگواران جناب آقايان
1-دكتر محسن رضايي دبير تشخيص مصلحت نظام
2-آقاي بيژن عاليپور مدير عامل مناطق نفت خيز جنوب
3- آقاي اميدوار رضايي معاونت قوانين مجلس
4- آقاي اسماعيل جليلي نماينده مسجدسليمان
5-آقاي ارزاني فرماندار اهواز
5-و....
كه همگي از بچه هاي مسجدسليمان هستند خواهشمندم با ياري پروردگار و ديگر مسئولين دانشگاه آزاد مسجدسليمان ؛ را از وضعيت فعلي خارج كرده و اميدوارم تا بهمن ماه امسال شاهد اخذ وتاييد رشته هاي دكترا و ارشد ديگري در اين دانشگاه باشيم تا بچه هاي اين شهر به ادامه تحصيل در اين دانشگاه ادامه دهند .
سپاسگذارم . ليلا احمدي . مسجدسليمان
Peter
|
China
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
0
0
I've been lokoing for a post like this forever (and a day)