دکتر رضایی:
کد خبر: ۲۳۲|
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولتمردان باید از شهدا درس گرفته و نسبت به جامعه احساس مسئولیت داشته باشند.
دولتمردان از شهدا درس بگیرند/ خیانتها بی پاسخ نخواهد بود دولتمردان از شهدا درس بگیرند/ خیانتها بی پاسخ نخواهد بود

به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی و به نقل از خبرگزاری مهر، محسن رضایی صبح پنجشنبه در گلزار شهدای بندرعباس با بیان اینکه شهدای استان هرمزگان مرزبانانی بودند که در طول تاریخ از مرزهای ایران دفاع کردند، اظهار داشت: شهدای این استان اجازه ندادند حتی قطعه‌ ای از خاک جنوب کشور از ایران جدا شود و باید راه این هشدا را که حیات معنوی و سیاسی ما را رقم زده‌اند، ادامه دهیم.

وی ادامه داد: شهدا هم در بعد مادی و هم معنوی عامل حیات و خیزش مجدد ملت ایران بودند و ضمن دفاع از خاک و وطن، سپری دفاعی برای ارزشهای معنوی نیز بوده‌ اند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما همه مدیون شهدا هستیم، تصریح کرد: رشادت و از جان گذشتگی شهدا، وظیفه ما را بسیار سنگین تر کرده و در واقع شهدا، حس مسئولیت ‌پذیری بیشتری را در جامعه تزریق کردند.

رضایی افزود: امروز نباید اجازه دهیم این حس مسئولیت در ما کمرنگ شده و بی تفاوتی و بی خیالی ما را فرا بگیرد و مردم و دولتمردان باید از شهدا درس گرفته و نسبت به جامعه احساس مسئولیت داشته باشند.

وی در ادامه عنوان کرد: باید پرچمی را که شهدا به دست ما داده‌اند، با قدرت به آیندگان بسپاریم و افرادی که در این راه خیانت کنند،عذاب سختی در دنیا و آخرت خواهند دید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان بیان داشت: دولتمردان اگر نسبت به مسئولیت‌های خود خیانت کنند، این خیانت در دنیا و آخرت بی‌ پاسخ نخواهد بود و باید پاسخ این کار خود را بدهند

ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
علي اديبي
|
-
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
0
0
سلام.خدا قوت اقاي رضايي.اگه امکانش هست به شهر ما هم بياييد .شهر ما شهر کدکن واقع در شهرستان تربت حيدريه در استان خراسان رضوي و شهر شهيد برونسي و شهداي ديگر.منتظر قدوم مبارکتان هستيم.با تشکر علي اديبي دانش اموز پيش دانشگاهي شهيد ميرزايي