کد خبر: ۲۳۹|
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۲
در پی شهادت سردار شهید حسن شاطری، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیتی صادر کرد.
پیام تسلیت دکتر رضایی در پی شهادت سردار شهید حسن شاطری

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مجاهد مخلص، ایثارگرِ پر افتخار و انسان صبور و خدوم و خیرخواه، سردار شهید حسن شاطری پس از عمری تلاش و فداکاری در راه خدا، به زیارت حضرت حق، باریافت تا پاداش مجاهدات خود را دریافت کند.
این شهید والامقام، علاوه بر افتخارات فراوان در طول دوران دفاع مقدس، توفیق یافت تا بعنوان رییس ستاد بازسازی مناطق آسیب دیده لبنان در جنگ 33 روزه با رژیم صهیونیستی در خدمت به مردم مظلوم لبنان، نقشی تاریخی ایفا کند و سرانجام به دست عوامل مزدور رژیم صهیونیستی و در انجام رسالتی خطیر، به توفیق شهادت نائل آید.
بی تردید، همانگونه که خاطره فداکاری های سردار شهید حسن شاطری در ذهن همرزمان او در دوران دفاع مقدس، ماندگار است ، خدماتِ مخلصانه او در کنار مردم ستمدیده لبنان در تاریخ مشعشعِ مقاومت نیز در حافظه تاریخیِ مظلومانِ آن خطه، جاودان خواهد ماند.
اینجانب شهادت این سردار بزرگ را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهان و همرزمانم در نیروهای مسلح و عموم ملت قدرشناس ایران به خصوص به مردم وفادار و صمیمی استان سمنان و نیز به عموم بازماندگان به ویژه به والدین مکرم، همسر صبور و فرزندان عزیزش تبریک و تسلیت عرض نموده، علو درجات آن عزیز سفر کرده را از محضر حضرت حق، طلب می کنم.


محسن رضایی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

ارسال نظر