کد خبر: ۲۶۲۳|
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
دفتر محسن رضایی ضمن تکذیب سخنانی از طرف وی مبنی بر آمادگی برای جنگ با عربستان، از کاربران شبکه های اجتماعی در خواست کرد از بازنشر این اخبار از کانال های غیر رسمی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دفتر سرلشگر پاسدار محسن رضایی ضمن تکذیب سخنانی از طرف وی مبنی بر آمادگی برای جنگ با عربستان، از کاربران شبکه های اجتماعی در خواست دارد از بازنشر این اخبار از کانال های غیر رسمی خودداری و تنها اخبار صحیح و مورد تایید در مورد وی را از پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی و یا کانال خبری فرمانده دفاع مقدس (سرلشگر محسن رضایی) نقل کنند.

متن تکذبیه به شرح زیر است:

بسم تعالی

اخیرا خبری با محتوای «سخنان سرلشگر محسن رضایی در گردهمایی گردان جعفرطیار خطاب به بسیجیان اهواز» در شبکه های اجتماعی منتشر شده و در حال انتشار در گروه های مختلف است.

دفتر سرلشکر پاسدار محسن رضایی ضمن تکذیب چنین سخنانی از سوی ایشان، از کاربران محترم شبکه های اجتماعی در خواست دارد از بازنشر این اخبار از کانال های غیر رسمی خودداری و تنها اخبار صحیح و مورد تایید در مورد ایشان را از پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی و یا کانال خبری فرمانده دفاع مقدس (سرلشگر محسن رضایی) در تلگرام نقل کنند.

همچنین این دفتر پیگیری منشاء نشر این اخبار دروغین را از طریق مراجع قانونی برای خود محفوظ می دارد.

دفتر سرلشگر پاسدار محسن رضایی

ارسال نظر