با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام
کد خبر: ۲۶۹۲|
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷
کتاب «سیاست های کلی ابلاغیه مقام معظم رهبری» و «بانک جامع اطلاعات نخبگان همکار مجمع» با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع، همزمان با دهه مبارک فجر و سالروز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام به فرمان امام خمینی (ره) از کتاب «سیاست های کلی ابلاغیه مقام معظم رهبری» که در برگیرنده سیاست های کلی ابلاغی رهبر انقلاب تا پایان 1393 است با حضور جمعی از معاونان و مدیران کل دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمایی شد.

در این کتاب با توجه به تاکید معظم له مبنی بر تدوین مستنداتی که مصوبات مجمع بر آمده از آن و متکی به آن است آمده : این کتاب بی شک در شمار اسناد علمی و مایه بهره مندی جویندگان و پژوهشگران خواهد بود و در جهت بهره برداری و استفاده مقامات مسوول در قوا، دستگاه ها، نهادها و نیز پژوهشگران،مورد استفاده قرار می گیرد.

رونمایی از «بانک جامع اطلاعات نخبگان همکار مجمع» نیز دیگر برنامه ای بود که در هفدهمین جلسه شورای عالی پژوهش، همایش و انتشارات صورت گرفت. کتاب «سیاست های کلی ابلاغیه مقام معظم رهبری» در 192 صفحه در معاونت پژوهش، اطلاع رسانی و امور بین الملل تدوین و منتشر شده است.

کتاب «سیاست های کلی ابلاغیه مقام معظم رهبری» رونمایی شد
ارسال نظر