کد خبر: ۲۷۳۰|
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
دکتر محسن رضایی شامگاه روز چهارشنبه با آیت الله زین‌العابدین قربانی لاهیجی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و دکتر نجفی استاندار گیلان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی، در دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با امام جمعه رشت، دکتر رضایی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند، از حضور مردم ولایت مدار گیلان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری تقدیر و تشکر کرد و این حضور حماسی را نشانه ای از حمایت ملت ایران از ولایت و مردمسالاری اسلامی دانست.

آیت الله زین‌العابدین قربانی لاهیجی نیز با اشاره به خاطرات مردم ایران از سالهای دفاع مقدس، مردم گیلان را قدردان و پاسدار انقلاب و ارزش های آن معرفی کرد.

دکتر رضایی همچنین در دیدار با دکتر نجفی استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های گوناگون این استان گفت: گیلان در بسیاری از شاخص های توسعه از استان های پیشرو در کشور محسوب می شده و وجود برخی مشکلات اقتصادی در تولید و اشتغال شایسته مردمان این استان نیست.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به موضوع مشکلات تولید و فراوری چای ایرانی و صید ماهی در استان گیلان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با تلاش مسوولان و حمایت های مردمی، این مشکلات برطرف شوند.

دکتر نجفی استاندار گیلان نیز با اشاره به عملکرد دولت در استان گیلان، اشتغال را یکی از مشکلات جامعه جوان گیلان خواند و گفت: در تلاشیم با ایجاد زمینه های تولید و گسترش تجارت نرخ بیکاری را در گیلان کاهش دهیم.

دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گیلان
دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گیلاندیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گیلاندیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با استاندار و نماینده ولی فقیه در استان گیلان
ارسال نظر