کد خبر: ۲۷۵۵|
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
دکتر محسن رضایی ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن و حماسه گونه مردم در انتخابات هفتم اسفند، وظایف منتخبین جدید را سنگین تر و دشوارتر از پیش توصیف کرد.
جمعی از منتخبین مجلس دهم شورای اسلامی با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی»، در این دیدار دکتر محسن رضایی ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن و حماسه گونه مردم در انتخابات هفتم اسفند، وظایف منتخبین جدید را سنگین تر و دشوارتر از پیش توصیف کرد. در ابتدای این دیدار که نزدیک به چهل نفر از منتخبین مردم در مجلس آتی از سراسر کشور حضور داشتند،كه تعدادی منتخبین گزارشی کلی از وضعیت حوزه های انتخابی خود ارائه دادند.

ديدار جمعي از منتخبان مجلس با محسن رضایی

در ادامه سردار رضایی ضمن پیچیده و حساس دانستن وضعیت کشور عنوان داشتند: امام (ره) در دوران حکومت داری خود فرمودند:" من از هیچ چیز نمی ترسم الا تفرقه داخلی". در فضای کنونی کشور نیز ما هم باید مراقب تفرقه باشیم و با اتحاد و زیر نظر رهنمودهای رهبری عظیم الشأن انقلاب از کیان نظام و مملکت حفاظت کنیم. تا زمانی که رهبری هستند ما نباید نگران مسائل سیاسی باشیم و با تبعیت از ایشان می توانیم بر مشکلات پیش رو فائق شویم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته¬ای افزودند: در دوران مذاکرات رهبری به خوبی فضای داخلی و مذاکره کنندگان را مدیریت کردند و رهنمودهای ایشان کمک بسیاری به مذاکره کنندگان کرد. بنده یکبار در دوران مذاکرات با آقای ظریف تلفنی صحبت کردم که ایشان قدری ناراحت بودند، به ایشان گفتم شما نگران ‌فشار نباشید، استوار و محکم طبق فرامین رهبری عمل کنید و نگران چیزی نباشید.

ایشان با برشمردن مشکلات اقتصادی بعنوان رئوس برنامه های مجلس آتی و انتظارات مردم از منتخبین شان در مجلس دهم اظهار داشتند: شما نمایندگان در حساس ترین دوران داخلی و خارجی افتخار برگزیده شدن از سوی مردم را بدست آورید. هر چه توان دارید در اجرای اقتصاد مقاومتی به کار ببندید. خواسته ما و مردم از شما نمایندگان، اجرایی سازی اقتصاد مقاومتی و اتحاد و اتحاد است. امیدورام همینطوری که  امروز در اینجا شیعه و سنی برادرانه کنار هم نشسته اند  این اتحاد همیشه در کشور وجود داشته و شما هم تقویتش کنید.
ارسال نظر