با انتشاری پستی در اینستاگرام:
کد خبر: ۲۷۶۲|
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نخستین نوشتارِ اینستاگرامی خود را در سال جدید، به موضوع اقتصاد اختصاص داد تا ضمن نشان دادن دغدغه همیشگی خود به این موضوع، جز نخستین افرادی باشد که به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب لبیک می گوید.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی»، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به اشکالات اداری و مدیریتی در کشور، از مسئولین خواست اگر قدرت و توانایی رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان را ندارند اجازه دهند نیروهای انقلاب وارد کار شده و انقلابی در عرصه اقتصاد کشور انجام دهند. 

متن کامل این یادداشت کوتاه به شرح زیر است :

دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیكاری و گرانی را حل كنند زحمات زيادي هم كشيدند ولی نتوانستند. بیكاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.
آقای روحانی نیز سه سال است كه می‌خواهد بیكاری را حل كند و تلاشهاي زيادي هم كرده است ولی هنوز این مهم محقق نشده است. قریب به سه دهه است اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان كشور با بیكاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند. حتي هزينه هاي تحصيل خودرا ندارند. 
رفع بیكاری و گرانی، نه با شعار ممكن است و نه با دست دراز كردن پيش هركسي.
متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی كشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد. بي اعتمادي به جوانان كشور وزد وخورد هاي سياسي مانع پيشرفت كشور است .
دولت‌ها باید اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود. اگر هم خودشان نمی‌توانند باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور كه شاه را بیرون كردند، صدام حسین را از خاك كشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این كشور بیرون كنند.

 اقتصاد مقاومتی یعنی انقلاب در اقتصاد.

اجازه بدهید انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود.

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
0
0
سلام وتبریک سال جدید خدمت جنابعالی
پیام بزرگ و معنادار شما به جوانان کشور امید را در دل ما روشن کرد تشکر فرمانده
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۶
0
0
شاه را مردم بیرون کردند
محمدصادق راشدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
0
0
باسلام خدمت سردار بزرگ