کد خبر: ۲۷۶۳|
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را به هموطنان تبریک گفت.
به گزارش حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، رضایی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو در بخشی از این پیام نوشت: نیاکان ما نوشدن و شکوفایی طبیعت را به عنوان آغاز سال و شروع یک دوره دیگر از زندگی انتخاب کرده اند. آن ها نشان دادند که انسان و طبیعت هردو در نوروز نو می شوند.

از طرف دیگر توجه به نوروز نشان دهنده باور و اعتقاد به توحید است. یعنی که نظام هستی از آدم تا عالم از یک قانون و قاعده تبعیت می کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: بنده امیدوار هستم که ما هم، خود را در این ایام، نو کنیم. از خودخواهی و تکبر دست برداریم و خانه دل را بتکانیم تا فرصت هایی که خدای متعال به ما می دهد را دلیل بر مهربانی او بدانیم و نه حقانیت خودمان.

وی در این پیام افزوده است: با چندجمله ای از زبان امام (ره) در یکی از پیام های نوروزی ایشان دعا کنیم که: «خدایا در این سال ما را به تکالیف خودمان آشنا کن. ما را به وظایفی که با این ملت داریم آشنا کن. خدمت ما را پیش خودت که خدمت به این ها خدمت به تو است، این را بپذیر. دین و دنیای ما را حفظ کن. این سال را مبارک کن بر همه قشرهای ملت ما. خدایا! دل های این هایی که مخالف با این جمهوری هستند، این دل های این ها را برگردان، تو مقلب القلوب هستی. این ها را برگردان.»

محسن رضایی در ادامه پیام خود آورده است: از خداوند متعال می خواهم امنیت و آرامشی که از برکات نظام مقدس اسلامی و در سایه هدایت عالمانه مقام معظم رهبری به دست آمده است، مستدام باشد. دل های نژند به صافی ایمان و شفای الهی و عبرت تاریخ، دل های سالمی شود. مشکلات مردم ازجمله بیکاری و رکود و گرانی با همت همگانی برطرف و رفاه و سعادت و تندرستی برای آحاد مردم عزیز کشورمان باشد.

خدایا قلب ما را به نور معرفت خود روشن کن. خدایا ' ارنی الاشیا کما هی'. بارالها حال ملت ما را همیشه احسن الحال بگردان.
ارسال نظر