کد خبر: ۲۷۶۵|
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولت‌ها نمی‌توانند، اجازه بدهند نیروهای انقلاب، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی که آن را در صفحه شخصی خود در فضای مجازی منتشر کرده، با اشاره به اشکالات اداری و مدیریتی در کشور، از مسئولین خواست اگر قدرت و توانایی رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان را ندارند اجازه دهند نیروهای انقلاب وارد کار شده و انقلابی در عرصه اقتصاد کشور انجام دهند. 

در این مطلب آمده است: دولت‌های هاشمی و خاتمی و احمدی‌نژاد قول داده بودند که بیکاری و گرانی را حل کنند، زحمات زیادی هم کشیدند ولی نتوانستند و بیکاران از یک‌میلیون نفر به پنج میلیون نفر رسیده‌اند.
رضایی می‌افزاید: آقای روحانی نیز 3 سال است که می‌خواهد بیکاری را حل کند و تلاشهای زیادی هم کرده ولی هنوز این مهم محقق نشده است.

به گفته وی، قریب به 3دهه است اشتغال و رفع بی‌کاری شعار دولت‌هاست اما اغلب جوانان کشور با بیکاری و جیب خالی دست‌به‌گریبان هستند و حتی هزینه های تحصیل خودرا ندارند. 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رفع بیکاری و گرانی، نه با شعار ممکن است و نه با دست دراز کردن پیش هرکسی، گفته است: متأسفانه اشکالات نظام اداری و مدیریتی کشور و وجود برخی فسادها و تبعیض و پارتی‌بازی هنوز وجود دارد و بی اعتمادی به جوانان کشور و زد و خورد های سیاسی مانع پیشرفت کشور است.
رضایی از دولت‌ها خواسته است تا اجازه دهند انقلاب اسلامی، وارد اقتصاد ملی شود و می‌گوید: اگر هم خودشان -دولت‌ها- نمی‌توانند، باید اجازه بدهند نیروهای انقلاب همان‌طور که شاه را بیرون کردند و صدام حسین را از خاک کشور فراری دادند، فقر، بیکاری و تبعیض را از این کشور بیرون کنند.


کلید واژه های مطلب: محسن رضایی ، اقتصاد مقاومتی ، بیکاری ، جوانان
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد مهدی میرزائی
|
Germany
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۳
0
1
با سلام كاملاً با نظر جنابعالی موافقم .تجربه جنگ و حضور و تشكیل سپاه در كنار ارتش برای دفاع كاملاً مصداق صحبت شماست. در شرایط كنونی استفاده از نیروهای متخصص در باطن وطن دوست در یك سازمان كاملاً اقتصادی مكمل دولت خواهد بود در عبور از جنگ اقتصادی. به عقیده بنده بخشی از عدم توفیق دولت های گذشته در امر اقتصاد جنگ اقتصادی ابرقدرتها با ایران بوده است لذا متاسفانه هرگز در جمهوری اسلامی این قضیه جدی گرفته نشد....اینجانب امادگی خود را برای ایفای نقش در كنار سایر نیروهای انقلابی در جنگ اقتصادی را اعلام میدارم .ایده هایی هم نیز دارم انشالله تقدیر خداوند قرار گیرد تا این ایده ها و ایده های سایرین به كار گرفته شوند...