کد خبر: ۲۷۹۸|
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
دکتر محسن رضایی پیش از ظهر جمعه با آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی دیدار و گفتگو کرد.

دیدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانیبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه دیدارهای خود با مراجع عظام تقلید، با حضور در دفتر آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی ضمن تبریک سال نو، گزارشی در خصوص فعالیت‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کردند.

آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی در این دیدار ضمن آرزوی توفیق برای دکتر رضایی و مسئولان جمهوری اسلامی ایران، توصیه کردند در همه حال مسئولان دین خدا و مردم را لحاظ کنند.

ایشان در ادامه با اشاره به لزوم توجه به خدا و حجت خدا در زندگی مؤمنان، ضمن یادآوری دوستی خویش با دکتر رضایی خواستند که اضافه شدن سالروز شهادت امام حسن عسکری به تعطیلات رسمی کشور را پیگیری نمایند و تصریح کردند: تمام امور از دو منشأ است یکی من الله و دیگری به ولایت ولی‌الله؛ بنابراین این کار موجب توجه بیشتر مؤمنین به حضرت صاحب‌الامر (عج) می‌شود و رضایت ایشان را در پی دارد.

دکتر رضایی ضمن تشکر از دعای خیر آیت‌الله‌العظمی وحید خراسانی، یک جلد کلام‌الله مجید و نمونه‌هایی از کتب و فصلنامه‌های منتشرشده در دبیرخانه مجمع را به ایشان تقدیم کردند.


ارسال نظر