کد خبر: ۲۹۱۱|
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی در صفحه شبکه اجتماعی خود در اینستاگرام، مدیریت جهادی را به کیمیاگری تشبیه نمود که توسط آن می توان مس وجود را تعالی بخشیده و آن را زرین کرد.
به گزارش جهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی یادداشتی  در صفحه شبکه اجتماعی خود در اینستاگرام، مدیریت جهادی را به کیمیاگری تشبیه نمود که توسط آن می توان مس وجود را تعالی بخشیده و آن را زرین کرد. وی مدیریت جهادی را از عوامل اصلی در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دانست. متن این یادداشت به شرح زیر می باشد:

در باورهای مردم قدیم چنین فکر می‌شد که حکیمانی به مدد فن کیمیا قادرند مس را زر کنند! چنین ادعایی شاید به تحقیق به اثبات نرسیده باشد اما گزاف نیست که بیان شود فرمول کیمیاگری در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کشف شد!

نام این فرمول که مس وجود را تعالی بخشید و زرین کرد «مدیریت جهادی» با روش مردمي كردن فعالیت‌ها در محيط اسلامی بود . حرکت جهادی جوانان وطن را به ميدان آورد و به آن‌ها اعتماد كرد، بر آن‌ها مربی‌گری نمود و در سایه چنین حرکتی بنیاد ستم‌شاهی را برچید و ماشین جنگی عظیم بعث را درهم کوبید.

تردید ندارم عصاره چنین فرمولی هنوز کار مسیحا می‌کند و چنانچه دولت محترم از مديران جهادي بخواهد كه با مربی‌گری خود جوانان شایسته کشور را در عرصه اقتصاد و در محیط جهادی وارد کنند کوه بیکاری و فقر و فساد را از بیخ بر خواهند کند.
ارسال نظر