فرزند شهید مدافع حرم:
کد خبر: ۲۹۵۱|
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳
سرلشکر محسن رضایی طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام شخصی خود از مقام شهید مدافع حرم، شهید عبداللهی تجلیل و به ذکر خاطره ای از ایثارگری خانواده این شهید بزرگوار پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس که روز گذشته در مراسم تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی در تبریز حاضر شده بود، در خلال این مراسم ضمن گرامیداشت شهید مدافع حرم، شهید عباس عبداللهی از خانواده این شهید تجلیل و خاطره این مراسم را در قالب یادداشتی اینستاگرامی در صفحه شخصی خود منتشر ساخت. متن این یادداشت به شرح زیر است:

  هدیه ای كه به خدا داده ايم پس نمی گيريم!

 در جشنواره تجلیل از جوانان نمونه و برتر آذربایجان شرقی بنا بر دعوت شركت كردم ، یکی یکی جوانان برتر آذربایجان در رشته های مختلف علمی ، ورزشی و فرهنگي می آمدند و جايزه خود را می گرفتند . در بخشی از برنامه، مجری نام جوانی را خواند :عبداللهی، فرزند شهيد مدافع حرم.
 مجري ادامه داد  اين جوان و مادرش در برابر پیشنهاد واسطه هایی برای تحويل گرفتن جنازه پدر از داعش و گروه تکفیری درمقابل پول گفته اند كه ما  هدیه ای را كه به خدا تقدیم کرده ايم پس نمی گيريم ، و زير بار شكستن شرف و عزت ايران نرفته اند . به محض گفتن اين جملات تمام حاضران در سالن از طبقات وگروه های مختلف جملگی سرپا ایستادند ومدت ها اين جوان مؤمن  و انقلابی را تشویق کردند.
خوشا به حال چنین عاشقانی که با خداوند معامله نیکو می کنند. يا شاسین آذربایجان!
پدر شهیدم هدیه ای بود كه به خدا داده ايم و پیکرش را پس نمی گيريم!
ارسال نظر