سرلشکر رضایی:
کد خبر: ۲۹۵۹|
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷
تعداد نظرات: ۳ نظر
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: این کشور اگر سرپا است به این دلیل است که مردم به امامت و ولایت اعتقاد دارند و مسئولان فکر نکنند که کشور را اداره می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در مراسم سی و سومین سالگرد شهید محمد بروجردی که  در مسجد امام خمینی(ره) واقع در شهرک محلاتی برگزار شد، اظهار داشت: این کشور اگر سرپا است به این دلیل  است که مردم به امامت و ولایت اعتقاد دارند و مسئولان فکر نکنند که کشور را اداره می کنند.

فرمانده اسبق سپاه پاسدارن تصریح کرد: یکی از موانع اصلی پیشرفت کشور مسئله میز و ریاست شده و در برخی قسمت ها باعث قفل شدن حرکت کشور در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که انحرافات جدی به وجود آورده است.

وی افزود: چسبیدن به میز ریاست از ورود نیروهای جوان و شایسته جلوگیری کرده و حفظ کردن میز ریاست پا را از اخلاق و ارزشهای انقلاب کوتاه می کند.

سرلشکر رضایی ادامه داد: ما باید اخلاق بروجردی را الگو قرار داده و ایشان فرمانده ای بود که به میز و ریاست چشم داشتی نداشت و ما در سطوح مختلف به افرادی با خصوصیات اخلاقی شهید بروجردی نیاز داریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تربیت نیروهای سپاه که در سمت هایی قرار دارند افزود: سپاه پاسداران افرادی با خصوصیات اخلاقی شهید بروجردی تربیت کرده و در بسیاری از وزارتخانه ها و ارگان های دولتی ما این نیروهای تربیت شده ولایی را مشاهده می کنیم ولی جناح ها و گروه های دیگر چند کادر با خصوصیات اخلاقی این شهید تربیت کرده اند؟

وی افزود: میز و ریاست مانع رشد نیروی انسانی و کادرسازی را می شود و چسبیدن به پست و مقام مانع پیشرفت کشور در راستای ارزش های انقلاب می شود.

سرلشکر رضایی افزود: کسانی که با رای این ملت انتخاب می شوند باید با تمام توان برای ایران اسلامی خدمت کرده ولی ما در بین برخی نمایندگان این را مشاهده می کنیم که از هم اکنون به فکر انتخابات چهار سال بعد هستند. این طرز تفکر کاملاً اشتباه بوده و ما به  جایی نمی رسیم.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران ادامه داد: کشور یک رئیس بیشتر ندارد، اگر دو رئیس پیدا کند انسجام و وحدت را از دست می دهیم و علت این مسائل این میز و صندلی و ریاست است که برای ما بیش از هر چیز ارزش پیدا کرده و این طرز تفکر برای کشورمان که این همه شهید داده بسیار خطرناک است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطر نشان کرد: از ریاست محترم سازمان صدا و سیما انتظار داریم فیلم و سریالی در وصف  شهید بروجردی تهیه کرده تا ایشان و خصوصیات اخلاقی این شهید بیشتر برای مردم شناسانده شود.


ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
0
0
تحقق تمدن اسلامی با الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی امروزه اصل میباشد حضور همه مردم باعث اقتدار کشور است
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
0
0
دفاع مقدس الگوی مناسب میباشد همتها و باکریها و...بهترین نمونه میباشند آقای محسن رضایی تجربه و بصیرت و حکمت را بدست آورده است اتلاف وقت مضر میباشد اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اصل است
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
0
0
در زمان دفاع مقدس لباس آقای همت وباکری و.....تفاوت ظاهری نداشته است تفاوت در میزان شناخت قلبی وولایتمداری میباشدمسیر صراط مستقیم است