کد خبر: ۳۰۵۹|
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰
مردم از شنيدن شعار و شعار و شعار خسته شده‌اند. آنان به‌درستی، از مسئولان كشور انتظار دارند در امور داخلى قاطعیت نشان دهند و در عرصه بین‌المللی نيز اقتدار داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن برشمردن برخی نقاط ضعف دولت همچون عدم عکس‌العمل مناسب در عرصه سیاست خارجی از جمله در برابر عدم پایبندی آمریکا در انجام تعهداتش در برجام و موضع‌گیری‌های خصمانه عربستان سعودی، مسائل اقتصادی و محیط‌زیست را از دیگر نقاط ضعف دولت دانست و خواهان آن شد تا دولت دست از شعار برداشته و قاطعانه عمل کند.

این یادداشت که در قالب پستی اینستاگرامی در صفحه شخصی دکتر رضایی منتشر شد، به شرح زیر است:

کشور ما، نیازمند جديت و اقتدار است؛ چه در برخورد با فیش‌های حقوقی؛ چه در پاسخ دندان‌شکن به الجبیر؛ و چه در حفاظت از محیط‌زیست.

مردم از شنيدن شعار و شعار و شعار خسته شده‌اند. آنان انتظار دارند خودروهای کشور باکیفیت شوند و با سازندگانِ خودروهاى بی‌کیفیت به‌طورجدی برخورد گردد. مردم انتظار دارند که دزدان و قاچاقچیان از دولت بترسند؛ و مردم می‌خواهند امریکا وادار شود که تعهداتش را در برجام عمل کند و آن را نقض نکند.

مردم، به‌درستی، از مسئولان كشور انتظار دارند در امور داخلى قاطعیت نشان دهند و در عرصه بین‌المللی نيز اقتدار داشته باشند.


مردم از شنیدن شعار خسته شده‌اند؛ کاری کنید

ارسال نظر