کد خبر: ۳۰۶۸|
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری به روایت خاطره ای از حضور رهبر معظم انقلاب در مانور اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از حضور رهبر انقلاب در حاشیه مانوری در منطقه عمومی بندرعباس و تنگه هرمز در دهه ۷۰ نوشت: با انجام این مانور پیغامی مقتدرانه به جهان مخابره شد.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

«در سال های پایانی دولت آقای هاشمی، سفرای اروپایی دسته جمعی چمدانهایشان را بستند و رفتند. برخی مرعوب شده بودند و با این تفکر دنبال راه‌حل بودند.

در همان زمان با برادرانم در سپاه، در منطقه عمومی بندر عباس و تنگه هرمز مانور عظیمی برگزار کردیم که حضور رهبر انقلاب، شکوه آن را چند برابر کرد و پیغامی مقتدرانه به جهان مخابره شد.

چند روز بعد، سفرا چمدانهایشان را برای بازگشت بستند و راهی ایران شدند»

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از حضور مقام معظم رهبری در بین رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان خاطره ای، انجام مانور را باعث تثبیت جایگاه سیاسی و اقتدار در منطقه و دنیا دانست.
متن این یادداشت که در صفحه شخصی سرلشکر رضایی منتشرشده به این شرح است:
در سال هاى پایانى دولت آقاى هاشمى، سفراى اروپایى دسته جمعى چمدانهایشان را بستند و رفتند. برخى مرعوب شده بودند و با این تفکر دنبال راه حل بودند.
در همان زمان با برادرانم در سپاه، در منطقه عمومى بندرعباس و تنگه هرمز مانور عظیمى برگزار کردیم که حضور رهبر انقلاب، شکوه آن را چند برابر کرد و پیغامى مقتدرانه به جهان مخابره شد.

چند روز بعد، سفرا چمدانهایشان را براى بازگشت بستند و راهى ایران شدند.


روایت محسن رضایی از غرب‌گرایی دولت هاشمی (خبرگزاری دانشجویان ایران)

ارسال نظر