دکتر رضایی در بازدید از شبکه جهانی ولایت:
کد خبر: ۳۱۰۱|
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
دکتر محسن رضایی پیش از ظهر روز جمعه با حضور در شبکه جهانی ولایت ضمن بازدید از بخش های مختلف این شبکه با آیت الله قزوینی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی»،  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تسلیت شهادت امام جواد (ع) به مسلمانان گفت: واقعیت این است که کفر جهانی در برابر انقلاب اسلامی به یک ناتوانی و شکست بزرگی دچار شده و راه حل جدیدی در پیش گرفته‌اند که مبارزاتشان را به درون جامعه مسلمانان بکشند تا بلکه جلوی بیداری اسلامی را به خیال خودشان بگیرند. از این روز اختلاف و تفرقه را به درون جامعه اسلامی اوردند. عربستان سعودی و وهابیت بستر این برادر کشی در جهان اسلام شدند. صهیونیست ها می خواهند اسلام را رودرروی اسلام و مسلمانان را رودرروی هم قرار بدهند تا بلکه از این طریق صدای اسلام را خفه کنند.
دکتر رضایی افزود: در ابتدای کار بسیاری از مردم منطقه باورشان نمی شد که پشت مساله یمن و سوریه و بحرین صهیونیسم باشد اما مردم با مشاهده کشتارها و خونریزی ها فهمیده اند که این رفتارها از متن اسلام بر نخاسته و هیچ مسلمانی حاضر نیست بمب ها را بدون هدف روی مسجد و بیمارستان بیندازد. شدت خشونت ها نشان می دهد که اصل این فتنه توسط اسرائیل و آمریکا راهبری می شود.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آنها با ابزار تبلیغات دینی برای توجیه اقدامات خود، این جنایت عظیم راتوجیح می کنند. اکنون نیاز به تبلیغ درست اسلام حس می شود. می آیند و از برخی از جملات و اظهار نظرها  یک فردی  اندیشه ای می سازند به نام شیعه و برادر کشی را ترویج می کنند. مبلغین ما باید روشنگری بکنند و جلوی این جنایات عظیم را بگیرند.
وی افزود: شبکه ولایت یک حرکت غیر دولتی است که می تواند نقش موثری را در روشنگری ایفا کنند و همین تعداد مخاطب که در گزارش آیت الله قزوینی بود نشان می دهد که این تلاش ها موثر بوده و امیدوارم بتوانیم این فتنه ها را خنثی کنیم.
دکتر رضایی با اشاره به  تلاش های خارج از جهان اسلام بر ضد مسلمانان جهان گفت: احمد شهید به تازگی گزارش های دروغی را در مورد ایران منتشر کرده چون قرار است در پارلمان اروپا نسبت به ایران حکمی صادر کنند و در این گزارش منافقین و عربستان ده ها صفحه اطلاعات کذب مطرح کرده اند تا اروپا ارتباطاتش را با ایران قطع کنند. اگر 7 بند از 400 بند در اطلاعیه پارلمان اروپا بیاید، مشکل آفرین است و دولت ما می تواند با افشاگری و همه توانایی هایش جلوی این تبلیغات را بگیرد. ایران به دنبال گفتگو است و دشمنان ما از گفتگو با ما می ترسند و می خواهند با فضاسازی، ایران هراسی را ترویج کنند. آنها می خواهند این نور خدایی را خاموش کنند که هرگز موفق نخواهند شد. ما به دنبال گفتگو هستیم به جای بمب، مناظره را بجای سلاح شیمیایی دنبال می کنیم. از اول انقلاب در ایران بیش از صد هزار محکوم عفو شده اند و بیش از بیست هزار نفر از اعضای منافقین مورد عفو قرار گرفته اند. رسانه های معارض و بین المللی از بیان این حقایق می ترسند. ما حرف هایی داریم که فطرت بشر می پذیرد. امیدواریم که این شبکه به نقش روشنگری خودش بپردازد و از حمایت های آیت الله العظمی مکارم شیرازی و تلاش های آیت الله قزوینی و دوستانشان در این شبکه تشکر می کنیم.
در ابتدای این دیدار آیت الله قزوینی با معرفی بخش های مختلف شبکه جهانی ولایت گفت: این شبکه برای پاسخ گویی در موضوعات روزبا استفاده از شخصیت های مسلط به مسائل علمی و حوزوی تشکیل شده و تلاش شده مباحث بکری در این شبکه مطرح شود. این شبکه به دنبال وحدت عملی مسلمین است و از علمای برجسته اهل سنت برای برنامه هامان دعوت کردیم.
وی افزود: یکی از شبکه هایی که در برابر هجمه به اسلام و تشیع ایستادگی می کند و به شبهات پاسخ می دهد، شبکه جهانی ولایت است که تحت اشراف آیت الله العظمی مکارم شیرازی و جمعی از فضلای حوزه علمیه به سه زبان در قاره های آسیا و اروپا و آمریکا و آفریقا و اقیانوسیه برای معرفی مکتب ائمه اطهار فعالیت می کند.


ایران به دنبال گفتگو است و دشمنان ما از گفتگو با ما می ترسند

ایران به دنبال گفتگو است و دشمنان ما از گفتگو با ما می ترسند
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
منوچهر لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
0
0
سلام
مقاومت اسلامی در عرصه مقاومت فرهنگی سیاسی دفاعی اقتصادی و......در جریان است
شبکه استکبار همراه با گمراهان بیت المال ها را نزد خودشان جمع آوری میکنند
برای کسب درآمد عرصه فرهنگی سیاسی دفاعی اقتصادی و...را هدف قرار داده اند