کد خبر: ۳۲۸۶|
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه یکشنبه با حضور در منزل حاج احمد متوسلیان و شهیدان طوقانی، با خانواده‌های آن‌ها دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، محسن رضایی در این دیدار ضمن عیادت از مادر حاج احمد متوسلیان، یک جلد کلام‌الله مجید را به‌رسم یادگار تقدیم این خانواده کرد و ضمن قرائت فاتحه برای پدر سردار متوسلیان خطاب به مادر بزرگوار این خانواده گفت: پرورش حاج احمد در دامان شما خدمت بزرگی به اسلام بوده است.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به خاطره حضور حاج احمد متوسلیان در جبهه مریوان افزود: در مریوان به ایشان گفتم که به اهواز بیا تا به جبهه ما در خوزستان یاری برسانی. احمد آقا گفتند که اگر اجازه بدهید به حج بروم و بعد اقدام کنم. ایشان پس از بازگشت از حج، به اهواز آمدند و تیپ محمد رسول‌الله (ص) را تشکیل دادند. از خدا می‌خواهیم که با خبر سلامت و آزادی ایشان، خبر شکست و نابودی رژیم صهیونیستی را هم بشنویم.

 رضایی همچنین با حضور در منزل شهیدان محمد و سعید طوقانی، با خانواده این شهیدان والامقام نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

مادر این شهیدان به محسن رضایی گفت: آرزوی من این است که با بازگشتن امنیت به سوریه، به زیارت حضرت زینب (س) نائل شوم،

 رضایی نیز در پاسخ به این خواسته مادر شهید اظهار کرد: فرزندان شما و شهیدان مدافع حرم، جان خود را برای همین راه تقدیم کردند تا ان‌شاءالله با شکست تکفیری‌های تروریست، راه زیارت بارگاه حضرت زینب (س) باز باشد.

شهید محمد طوقانی در سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر۱ در منطقه عملیاتی فکه و شهید پهلوان سعید طوقانی در سال ۱۳۶۳در عملیات بدر در منطقه مجنون شهید و پیکرش پس از ده سال در ورزشگاه شهیدان طوقانی در کاشان به خاک سپرده شد.


ارسال نظر