کد خبر: ۳۳۶۱|
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
شاهان ايران نوكر بدون مزد بودند و پول نوكری آمريكا و انگليس را از بيت‌المال می‌دادند. ما طی سيصد سال عقب رفتيم. انقلاب می‌خواهد ٣٠٠ سال عقب ماندگی را جبران كند.
به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی» سرلشگر پاسدار محسن رضایی در یادداشتی با عنوان «انقلاب پس از سيصد سال عقب ماندگی» در اینستاگرام شخصی خود نوشت:

زمانی تمام منطقه به زبان فارسی حرف می‌زد. از هند تا عراق و از مرزهای روسيه تا جنوب خليج فارس، فرهنگ، زبان و و پول ايران رايج بود.
اين قلمرو وسيع طی سيصد سال فرو پاشيد. سرزمين‌های بسيار و مجد و شكوه و عظمت خود را از دست داديم و تحقير شديم. ژاندارم آمریکا شديم و با پول خود برای انگليسی‌ها و آمریکایی‌ها نوكري كرديم.
شاهان ايران نوكر بدون مزد بودند و پول نوكری آمريكا و انگليس را از بيت‌المال می‌دادند. ما طی سيصد سال عقب رفتيم.
انقلاب می‌خواهد ٣٠٠ سال عقب ماندگی را جبران كند.
انقلاب پس از سيصد سال عقب ماندگی
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
سیف درخشنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
0
0
سلام آقای دکتر رضایی بزرگوار خدا قوت، الان هم ایران متاسفانه در دست رئیس‌جمهور مناسب نیست، البته به کارهای سیاست ویانظام هم مثل بازی شطرنج تمرکز و هوشیاری بالایی لازم است، با آن که نمی دانم شما در شطرنجِ بازی در چه حدی هستید ولی ماشاءاللهُ کانَ در شطرنجِ سیاست و نظام برترین هستید ،ودر این زمینه برای نفع کشور وملت فعالیت های بالایی داشتید و دارید از خداوند مهربان میخواهم که به شما اجر بدهد وبه شما کمک کند تا تمام مراحل کارهایتان را با راحتی و سلامتی به قله ی موفقیت برسانید الهی آمین. خدا حافظ