کد خبر: ۳۳۷۰|
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
دکتر محسن رضایی با ارسال مطلبی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، دیدگاه خود در قبال حضور یا عدم حضور خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 را توضیح داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تاکید بر نظر قبلی خود در مورد حضور در انتخابات بیان داشت که امیدوار است جمع بندی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شخص دیگری باشد اما اگر بر وی تکلیف شود، در آن زمان تصمیم نهایی خود در مورد حضور یا عدم حضور در انتخابات را خواهد گرفت.

متن کامل این مطلب اینستاگرامی به این شرح است:

مصاحبه صبحگاهي

صبح، خبرنگار مهر سؤال  مي کرد که اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی براي كانديداتوري  در انتخابات به شما تکلیف کنند، چه می کنید. گفتم نظرم تغییر نکرده،  البته به تکلیف نیروهای انقلاب احترام می گذارم.

رد چنین تقاضایی هم برایم سخت است. اگر به من تکلیف کردند، آن وقت درباره  آن فکر خواهم کرد.  با اين حال امیدوارم کسی دیگرازنیروهای انقلاب،  این تکلیف را به عهده بگیرد. به خبرنگار سياسي مهر توضيح دادم  كه در گذشته از كانديداتوري  دو هدف داشتم؛ اول  ايجاد تحول اقتصادی  و فرهنگی  و دوم، آماده کردن نسل های سوم و چهارم انقلاب برای دردست گرفتن اداره کشور.هنوز هم اين دو را اولويت كشور مي دانم.


روایت دکتر محسن رضایی از سوال انتخاباتی خبرنگار مهر
ارسال نظر