کد خبر: ۳۴۲۶|
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
حضور این جانب در جمع شما، ممکن بود، تصميم به کاندیداتوری تلقی شود که چون چنین قصدی نداشتم، آن را خلاف صداقت می‌دانستم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه، نوزدهم فروردين پيامي  خطاب به جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي صادر و در اين پيام، نكاتي را درباره دلايل عدم حضور خود در جلسه اخير مجمع نيروهاي انقلاب اسلامي مطرح و توصيه هايي خطاب به نيروهاي انقلاب اسلامي عنوان كرد.متن اين پيام بدين شرح است :

" بسم الله الرحمن الرحیم "
 
وَ اعْتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جمیعاً و لاتَفَرَّقوا
 
اعضای محترم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
 
با سلام و آرزوی توفیق؛
نخست، لازم می‌دانم از عموم عزیزانی که با وجود آن كه اعلام کرده بودم قصد کاندیداتوری ندارم، نسبت به این جانب اظهار لطف كردند سپاسگزاری نموده، تأكيد نمايم كه به رغم ميل باطني به دو دليل موفق به حضور در جلسه شما عزيزان نشدم :
1ـ حضور این جانب در جمع شما، ممکن بود، تصميم به کاندیداتوری تلقی شود که چون چنین قصدی نداشتم، آن را خلاف صداقت می‌دانستم.
2ـ تیمی از مسؤولان  خیریه‌ها را به منطقة زلزله‌زده اعزام کرده بودم که تقاضا و اصرار داشتند من  نیز به جمع آنان اضافه شوم و در چنان شرايطي، حضور در جمع آنان را از حيث  تقويت روحيه و دلگرمي ضروري يافتم.
در پایان لازم می‌دانم بار دیگر تأکید کنم، حرکتِ وحدت بخشِ نیروهای جبهة انقلاب را حرکتی انقلابی و مردمسالارانه می‌دانم که سایر تشکل‌ها نیز می‌توانند از این الگو استفاده كرده، نسبت به تعمیق و تحکیمِ مردمسالاریِ دینی در کشور، بیش از گذشته تلاش کنند. البته در آغازِ هر حرکت، ممکن است کاستی‌هایی وجود داشته باشد که به مرور باید در جهت رفع  آنها و حصول كمال مطلوب کوشش كرد.
آنچه امروز پس از تلاش براي جلب رضایت خداوند متعال(که بدون ولایت، ایثار، برادری و خدمت به خلق خدا حاصل نمی‌شود)، بیش از هر چیز دیگر، حائز اهمیت است؛ آن است که باید از سقوط ارزشها که جناح‌های کشور را طی دو دهة اخیر به خطر کشانده و ریل تقسیم غنائم را جایگزین ریل انقلاب نموده، جلوگيري به عمل آورد و اساس حرکت‌ها را بر ارزش‌های انقلاب اسلامی پایه‌گذاری نمود. بدیهی است رفع مشکلات کشور و پیروزی بر جبهه جنگ طلبانِ جهانی و استعمارگران، در گرو  بازگشت به ارزش‌های انقلاب اسلامي ووحدت همه نيروهاي انقلاب اسلامي وپشتيباني مردم است.
 
 
برادرتان
محسن رضایی

ارسال نظر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمدمهدی حاجتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
0
به نام خدا
با سلام
از شما تاسف می خورم که با احساسات یک عده جوان بازی کردید زیرا ما منتظر امدن شما برای انتخابات ریاست جمهوری بودیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
0
0
اگر بدونی می‌ تونی کاری بکنی و از ترس رای نیاوردن شونه خالی کنی هنوز گیر خودتی عین من ...این همه با شهدا گشتی ....اگر از سر صداقت بامردم حرف بزنی و نیت برا خدا باشه برا باز کردن گره کار....نهامیرکبیر شدن رای م میاری سرلشکر قپه و درجه بریز دور لباس خاکی تنت کن اون حال و هوا ی جبهه هنوز در وجودت زنده باشه با زبون ساده و مردم فهم بامردم صحبت کنی نه یه اقتصاد دان ...نه مثل روحانی ....کمترگیر بدی به رقیب فقط بپردازی به برنامه هات اونم نه توریست و دولت سایه ...کار ..ازدواج ..ارزونی ...ارزش ها..... و رهبری ...ریس جمه‌وری
احمد علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۴
0
0
تو عمرم به هیچ کس جز آقای رضایی رأی ندادم.اگر ایشون حضور نداشته باشن کار انتخاب بر خلاف دوره های پیش خیلی سخت میشه.خدا کنه طی روز های آینده تصمیمشون عوض بشه.