با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گرفت
کد خبر: ۳۴۳۰|
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
با حضور دکتر محسن رضایی ، ساختمان مرکزی ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور مزین به نام شهید مهدی باکری افتتاح شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، صبح روز دوشنبه 21 فروردین1396همزمان با سالروز میلاد فرخنده مولی الموحدین، ساختمان مرکزی ستاد جهاد توانمندسازی محرومان  کشور با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افتتاح شد.
دکتر محسن رضایی، در این مراسم با تبریک سالروز میلاد امام علی (ع) و ایام مبارک ماه رجب گفت: خدا را شاکر هستیم كه این مجموعه را برای محرومان و خیریه هایی که برای محرومان  قدم بر می دارند، آماده کرده ايم. هر مسلمانی دو خانه دارد. یک خانه برای نماز و یک خانه برای زکات و همه آیات قرآن مبین این هستند که در كنار نماز، زكات بايد باشد. همچنين مسلمانان باید مولد باشند و زکات بدهند؛ زيرا  آبادانی دنیا و آخرت نشانه مسلمانی است و مسلمانان از طریق رسیدگی به محرومان به رضایت خدا می رسند. رسیدگی به مظلومین و فقرا، عبادتی کمتر از نماز و روزه نیست.
رئیس ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور گفت: خوشبختانه مولای ما حضرت علی (ع) بزرگترین خیر در جهان و خاندان ائمه اطهار(ع)، خاندان کرم و بخششند.
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به اين كه افتخار امامان ما، خدمت به مستضعفین بوده است؛ ادامه داد: دین و فرهنگ و امام و رهبر انقلاب و اغلب مسوولان  ما مبلغ رسیدگی به امور محرومین هستنند و بنده خوشحالم این روزها  که برخی ها به فکر راه اندازی ستادهای انتخاباتی هستند، من و شما اینجا برای کمک به مردم محروم یک ستاد داریم. 
دکتر رضایی با اشاره به بازدید اخیرش از مناطق زلزله زده استان خراسان رضوی گفت: در کوچه های روستایی در مناطق زلزله زده خراسان، از محرومیت مردم، شرمنده شدم. خانه های روستایی وضع نگران کننده ای داشتند و بسیاری از خانه ها در نزدیکی مرکز زلزله اخیر، تخریب شده بودند. از خیریه ها درخواست کردم که با کمک هم، آن روستا ها را به صورت روستاهايي نمونه بازسازی و توانمندسازي کنیم. 
دکتر رضایی افزود: تلاش اصلی شما بر این باشدکه به خیریه ها کمک برسانید تا در کنار هم کارهای بزرگ برای توانمندسازی محرومان انجام دهیم. اساس کار شما توانمندسازی باشد و مراقب باشید که گداپروری نکنید.
در مراسم افتتاح ساختمان شهید مهدی باکری دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه 7 ، دکتر مرتضی ادب، رئیس اداره كل  ثبت شرکت ها و اعضای هیات مدیره ستاد جهاد توانمند سازي محرومان كشور، دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام را همراهي مي كردند.

افتتاح ساختمان مرکزی ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور

افتتاح ساختمان مرکزی ستاد جهاد توانمندسازی محرومین کشور
ارسال نظر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احمد علی دهقان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۱
0
0
خیلی خوشبینم انشا الله مثل مثل بعضی از بنیاد ها وخیریه های دیگر مشکل پیدا نکند به اقای دکتر رضایی خوشبینم .