به منظور پیگیری امدادرساني و ابراز همدردي با سيل زدگان صورت گرفت
کد خبر: ۳۴۴۲|
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
دکتر محسن رضایی در دومین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی از مناطق سیل زده عجب شیر و چنار بازدید کرد و ضمن همدردی با مصیبت زدگان، تسریع در کمک رسانی دولت و مراكز امدادی به آسیب دیدگان را خواستار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز دوشنبه ۲۸ فروردین از مناطق سیل‌زده آذربایجان شرقی دیدار کرد و در جریان امدادرسانی به سیل‌زدگان و مصیبت دیدگان آذرشهر و عجب‌شیر قرار گرفت.حضور در فرمانداری شهر عجب‌شیر و بازدید میدانی از منطقه چنار از دیگر برنامه‌های سفر روز دوشنبه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به آذربايجان شرقي بود.
دكتر محسن رضايي در جريان اين ديدارها خطاب به مسئولان عجب‌شیر و چنار گفت: حضور مسئولان در ميدان کمک‌رسانی و پيگيري فرايند امدادرساني از نزديك ، يك ضرورت انقلابي است و اگر مردم، مدیران کشور را در کنار خود ببینند، تسلی بیشتری پیدا می‌کنند.
وی افزود: روز گذشته توفیق دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامي را داشتم و ایشان پس‌ازاینکه از برنامه بنده برای حضور در جمع شما باخبر شدند، فرمودند سلام مرا به مردم خونگرم و مصیبت‌دیده آذربایجان شرقي برسانید.
دکتر محسن رضایی در ادامه، پس از شنیدن صحبت‌های مردم چنار که در سیل اخیر ۱۸جان‌باخته و دو مفقود داشته‌اند، بر سرعت بخشیدن به اسکان موقت و برنامه‌ریزی و کمک به ساخت مسکن مقاوم در این روستا و همچنين توانمندسازی محرومان تأکید کردند.حضور دکتر محسن رضایی در مناطق سیل زده  عجب شير و چنار

حضور دکتر محسن رضایی در مناطق سیل زده  عجب شير و چنار

حضور دکتر محسن رضایی در مناطق سیل زده  عجب شير و چنار
ارسال نظر