کد خبر: ۳۴۴۶|
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین روز از سفر خود به آذربایجان شرقی از مناطق سیل‌زده عجب‌شیر و چنار بازدید کرد و ضمن همدردی با مصیبت‌زدگان، تسریع در کمک‌رسانی دولت و مراكز امدادی به آسیب‌دیدگان را خواستار شد.
به گزارش فارس، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح روز دوشنبه ۲۸ فروردین از مناطق سیل‌زده آذربایجان‌شرقی دیدار کرد و در جریان امدادرسانی به سیل‌زدگان و مصیبت‌دیدگان آذرشهر و عجب‌شیر قرار گرفت.

حضور در فرمانداری شهر عجب‌شیر و بازدید میدانی از منطقه چنار از دیگر برنامه‌های سفر روز دوشنبه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به آذربایجان‌شرقی بود.

محسن رضایی در جریان این دیدارها خطاب به مسؤولان عجب‌شیر و چنار گفت: حضور مسؤولان در میدان کمک‌رسانی و پیگیری فرآیند امدادرسانی از نزدیک ، یک ضرورت انقلابی است و اگر مردم، مدیران کشور را در کنار خود ببینند، تسلی بیشتری پیدا می‌کنند.

وی افزود: روز گذشته توفیق دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را داشتم و ایشان پس‌ از اینکه از برنامه بنده برای حضور در جمع شما باخبر شدند، فرمودند سلام مرا به مردم خونگرم و مصیبت‌دیده آذربایجان‌شرقی برسانید.

محسن رضایی در ادامه پس از شنیدن صحبت‌های مردم چنار که در سیل اخیر ۱۸جان‌باخته و دو مفقود داشته‌اند، بر سرعت بخشیدن به اسکان موقت و برنامه‌ریزی و کمک به ساخت مسکن مقاوم در این روستا همچنین توانمندسازی محرومان تأکید کردند.

ارسال نظر