کد خبر: ۳۴۸|
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۵
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه با شعار دادن نمی‌توان راه به جایی برد، گفت: دشمنان با بزرگ‌نمایی مشکلات داخلی کشور دست به تبلیغات هنگفت و عجیبی در شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی در دنیا زده‌اند. وی با بیان اینکه مهم‌ترین هدف دشمن بی‌ارزش کردن پول ملی کشور است، گفت: دشمن برای موفقیت این هدف خود حدود سه سال قبل دست به کار شده است.
دشمنان به دنبال بزرگ‌نمایی مشکلات کشور هستند / با شعار دادن نمی‌توان راه به جایی برد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی به نقل از فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  در جمع مردم آمل در مسجد هدایت اظهار داشت: هم‌اکنون مهم‌ترین مشکل جامعه ما بحث اقتصادی و گرانی است که گریبانگیر مردم شده است.

وی افزود: بعد از مشکلات اقتصادی کشور ما با معضل بیکاری دست و پنجه نرم می‌کند زیرا تحصیل‌کرده‌های زیادی از مدرک لیسانس، فوق‌لیسانس تا دکترا در کشورمان بیکار بوده و چند سالی در صف افراد متقاضی کار جای گرفته‌اند.

رضایی با تاکید بر اینکه مشکلات دیگری نیز در کشور مشاهده می‌شود، تصریح کرد: اعتیاد نیز پدیده شوم دیگری است که این روزها جوانان زیادی را به دام خود گرفتار کرده است و واقعا به تهدیدی جدی تبدیل شده است.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون اعتیاد جامعه ما اعتیادی پرخطر است، گفت: با ورود مواد جدیدی که فوق‌العاده خطرناک هستند چند سالی سن روی‌آوری به اعتیاد کاهش یافته، خانواده‌های زیادی متلاشی شده و جوانان زیادی به کام مرگ فرو رفته‌اند.

* 30 درصد طلاق‌ها در  3 سال نخست زندگی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه طلاق دیگر مشکل کشورمان است که هم‌اکنون با دلایل غیرمنطقی و ساده خانواده‌ها را از هم می‌پاشاند، اذعان داشت: با مراجعه به آمارها در می‌یابیم متاسفانه بیش از 30 درصد طلاق‌ها کمتر از سه سال زندگی بین زوج مشترک بوده که منجر به جدایی می‌شود.

رضایی ادامه داد: باید بیشتر خانواده‌ها در امر ازدواج دقت کنند و توجه به خرج دهند تا شاهد جدایی زوجین از یکدیگر نباشیم.

وی با تاکید اینکه هم‌اکنون نیز کشور ما در جنگ با دشمنان قرار دارد و جنگ ما با اجانب همچنان ادامه دارد، اذعان داشت: دشمنان استکباری برای ایران اسلامی مسائل بین‌المللی و تحریم‌های اقتصادی را به راه انداختند که اگر هر کشوری با این تهدیدات مواجه می‌شد مطمئنا سقوط می‌کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ناسازگاری برخی از مسئولان سیاسی ارشد کشور ابراز داشت: متاسفانه برخی مسائل داخلی که دلیلی برای وجود آنها نیست در کشور مشکلاتی را به همراه داشته است.

رضایی اذعان داشت: عدم تحمل برخی مسئولان کشور، منازعات سیاسی مسئولان، عدم توجه، گفت‌وگو و همکاری بین یکدیگر نمونه‌هایی از این ناسازگاری‌ها است.

* تحریم‌ها شدیدترین نوع تهدیدات دشمن

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تهدیدات و تحریم‌های دشمن علیه ایران اسلامی را از نوع شدیدترین تهدیدات آنها برای براندازی دانست که بار دیگر اهداف شوم بیگانه راه به جای خاصی نبرد.

رضایی با بیان اینکه دشمنان همواره برای بزرگ‌نمایی مشکلات کشورمان دست به تبلیغات هنگفت و عجیبی می‌زنند، تصریح کرد: آنها علیه نظام جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی، امام راحل و عدم کارآمدی نظام دست به تبلیغات گسترده جهانی زدند.

وی با بیان اینکه عده‌ای در این بین امیدوار به برون‌رفت از مشکلات موجود هستند ولی با شعار دادن نمی‌توان راه به جایی ببرد و کاری کرد، اذعان داشت: گروهی دیگر نیز علاوه بر امیدواری با افکار ناب خوب راهکارهای زیادی برای بیرون رفتن از مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد کرده است دارند و همیشه با توکل بر خداوند و در راه رضایت او مستحکم گام بر می‌دارند.

 

تلاش 3 ساله دشمن برای بی‌ارزش کردن پول ملی کشور
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  اظهار داشت: در جریان انقلاب و حوادث قبل از پیروزی آن، کسی فکر نمی‌کرد انقلاب اسلامی در مقابل نظام شاهنشاهی که حمایت همه ابرقدرت‌های استکباری دنیا، منابع غنی نفت، معادن و دیگر سرمایه‌ها را در اختیار داشت پیروز شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی ما توسط بنیانگذار کبیرش امام خمینی(ره)، حمایت همه جانبه مردم و روحانیت به چنان درخششی در دنیا رسید که تمام کشورهای جهان را به تعجب واداشته است.

رضایی با اعلام اینکه در ابتدای جنگ نیز عراق با حمایت استکبارگران و با در اختیار داشتن انواع سلاح‌های نظامی آن روز پنج استان ما را گرفت، ادامه داد: رزمندگان ما بر آن شدند تا سرزمین‌های کشورمان را باز پس بگیرند و در این میان امام امت فرمودند اگر جنگ تحمیلی 20 سال هم به طول بیانجامد ما ایستاده‌ایم.

* رمز موفقیت دستکم نگرفتن دشمن

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه نخستین رمز موفقیت ما در مقابل انواع تحریم‌های دشمن دستکم نگرفتن مسائل است، گفت: اگر روزی فکر کنیم که دشمن ما قدرتی ندارد و به راحتی می‌توانیم آن را شکست دهیم باید بدانیم نخستین شکست ما از این نقطه آغاز شده است.

رضایی اضافه کرد: همچنین اگر روزی بپنداریم که نمی‌توان در مقابل قدرت و توان بالای دشمن ایستاد و مقاومت کرد باز هم با شکست روبه‌رو شدیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اذعان داشت: امروزه مهم‌ترین هدف دشمن این است که ارزش پول ملی ما را به کمترین ارزش ممکن برساند و برای موفقیت این هدف خود حدود سه سال قبل دست به کار شده است.

وی افزود: آنها برای اجرایی کردن اهداف خود گرانی را در کشور به وجود آوردند که فشار زیادی بر روی مردم بیاید و بر این باورند اگر این روند ادامه یابد پول ملی ما نیز ساقط می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه با ساقط شدن پول ملی دو حادثه بزرگ اتفاق می‌افتاد، ابراز داشت: با این روش اقتصاد کشور زمین‌گیر شده و اقتصاد خانوارها از بین می‌رود همچنین مردم در مقابل دولتمردان ناراضی شده و با پایین آوردن شدید قدرت خرید خانواده‌ها قصد دارند آنها را به خیابان‌ها بکشانند.

وی با بیان اینکه در کشور کودتا، شورش منافقان، جنگ و شورش جنگل زیادی را شاهد بودیم که  همه آنها را مهار کرده و هم‌اکنون نیز تجربه مهار آنها را داریم، یادآور شد: جریان جدیدی که با هدف سقوط پول ملی ایران طرح‌ریزی شده امری نوین و جدید است.

رضایی با تاکید بر اینکه دشمنان اینقدر که از ما می‌ترسند امضای همه قدرت‌های دنیا را جمع کردند و برخلاف گذشته خیلی با احتیاط حرکت می‌کنند، تصریح کرد: آنها به شدت مراقب هستند تا بار دیگر شکست نخورند و پروژه‌شان زمین گیر نشود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه هم‌اکنون نیز در کشورمان جنگ داریم، ادامه داد: این جنگ از زمان بوش شروع شده زیرا او ایران را مظهر شرارت معرفی کرد و در دو سال اخیر فشارها علیه کشورمان به اوج خود رسید.

وی گفت: اوباما می‌خواهد با پنبه سر ببرد و دشمنی خود علیه ایران را به گونه‌ای دیگر ابراز داشته است ولی همه دنیای استکبار باید بداند مردم ایران ثابت کردند در آزمون‌های مختلفی پیروز بوده و سربلند خارج شدند البته ما نیز باید در مقابل آنها با جدیت و قاطعیت ایستاده و پای کار بیاییم.

ارسال نظر