کد خبر: ۳۶۰۶|
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
اقتدار دفاعي ايران به مذاق آمریکا -كه به شدت از موفقيت هاي جبهه مقاومت عصباني است -خوش نیامده است.
به گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی‌دکتر‌رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

اقتدار دفاعي ايران به مذاق آمریکا -كه به شدت از موفقيت هاي جبهه مقاومت عصباني است -خوش نیامده است.
در منطق زياده خواهي استكبار ، داشتن تسلیحات مرگبار برای آمریکا و هم‌پیمانانش حتی با رویکرد تهاجمی، مجاز ، ولی اين كه کشوری مستقل ، اقتدار دفاعی خود را حفظ كند يا افزايش دهد ، ممنوع است.
ملت ایران ، نه‌تنها از تقویت قدرت دفاعی خود دست نمي كشد، بلكه حاضر نيست درباره آن پاي مذاكره بنشيند.
منطق زياده خواهي!
ارسال نظر
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
0
0
ما بیست سال پیش باید موشک قاره پیما میساختیم...آتشی که ازعقب موشک های ایران زبانه می‌کشه میگه سوخت زیادی به گرما تبدیل میشه ...با موشک جنگی ماهواره به فضا فرستادن اشتباهه ...موشک ماهواره‌بر باید اروم از زمین جدا بشه بعد شتاب بگیره..یعنی تغییرات.... درسوخت و موتور.... به گمانم هنوزم با ازمون و خطا عمل میکنید.... وقتی نخبه های ریاضی و هدیه می دید به غرب باید تلفات بدید در ازمایش سوخت و موشک... خودتون رو فریب ندید فاصله داریم با غرب ..قول میدم جنس بدنه ناوهای انگلیسی دنیای علم وتحقیق پشتشه به بقیه قسمت‌هاش کارندارم ولی ما احتمالا ورق های فولاد و بهم جوش دادیم هروقت یه محصول جنگی ساختید که ابتکاری نبود و مشابه خارجی نداشت از نظر نظامی مستقلین ...چیه این تانک و هواپیما ی سی سال پیش و هی ارتقا می دید همه ش و بریزید دور عین خونه کلنگی که هرچی خرجش کنی بی فایدهس اینا رو بدید فیلم جنگی بسازن ...کشوری که از نظر دفاعی مستقله دنبال اس سیصد و سوخو نمیره
مهدی محمّدزاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
0
0
بنام خدای سنگر
قدرت دفاعی یک حق عمومی، ملی و انقلابی برای مردم ایران است. مردم کشور عزیز و مبارک جمهوری اسلامی ایران بر اساس فطرت اجتماعی و حق عمومی، حق دارند تا قدرت دفاعی در برابر دشمن خارجی را داشته باشند. این امر محقق نمی شود مگر اینکه نیروهای ارتشی و مردمی ارتشی کشور جمهوری اسلامی ایران انواع سلاحهای داخلی و خارجی را در اختیار داشته باشند. این حق حکومت جمهوری اسلامی ایران و مردم کشور جمهوری اسلامی ایران است که انواع سلاحهای نظامی ارتشی قدیمی و به روز را در درون یگانها و واحدهای نظامی ارتشی و مردمی ارتشی وارد و تولید نمایند.